Právě probíhající chlamydiová infekce

Prosím o radu. Už jsem si prošla léčením chronických chlamydií, byly přeléčeny. Nyní se mi vrátily právě probíhající infekcí. S touto léčbou si nevím rady, co nasadit, aby se to zase "nerozjelo"? Zítra odpoledne jsu k dr., který vše léčí čajem a postelí, tak bych chtěla přijít s informací co mi má napsat (dle zkušeností napíše...).

Moc děkuju.

Ještě bych asi měla doplnit,

Ještě bych asi měla doplnit, že se jedná o plicní chlamydie, kašlu víc než 14 dnů, výsledky testů jsem se dozvěděla dnes. Ke Klubalovi na kontrolu jdu až v dubnu.

Nevím, kde bereš jistotu, že

Nevím, kde bereš jistotu, že máš chlamydie. Však jsou i jiné bakterie či viry, které dělají podobné potíže. Pokud ti neudělá testy, bude to asi o ničem, léčba pokus-omyl. Možná ti dá nějaké ATB, pak jiné a když nepomůže,  přijdou na to, že to máš virové. Takže těžká rada.

Jak píšu, ve výsledcích krve

Jak píšu, ve výsledcích krve se chlamydie potvrdily. Mykoplazmata ok. Pár let jsem s tím bojovala, tak vím, že jsou i jiné breberky. Potřebuju ale vědět, co na PRÁVĚ PROBÍHAJÍCÍ INFEKCI, s chronickou vím co a jak (tedy alespoň to, co zabírá mně). Ráda bych věděla poznatky z praxe, nevím co s tím a určitě si tím někdo prošel i v téhle fázi a dokázal to pokořit tak, aby to opět nepřešlo v chronické chl.

No, přeci chronická infekce

No, přeci chronická infekce se někdy reaktivuje do akutní, ale chronická je to stále. Je potřeba infekci opět uklidit do kouta. Jinak je pravda, že je další hromada infelcí a hodně virových, které toto můžou způsobit.  Pokud bych teda si měla něco nechat napsat, tak by to byl Minocyklin se Sumamedem - na 2 -3měsíce a dále bych pokračovala Buhnerem. tady je odkaz na knihu https://lymeherbs.pl/ksiazki/65-healing-lyme-stephen-harrod-buhner.html

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k