Pravda nebo lez

Lorde, to už tady bylo. Ale

Lorde, to už tady bylo. Ale co třeba tohle:

https://www.youtube.com/watch?v=9kB_wZPFZ7o

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Lorde a Brainstorme,  vy o

Lorde a Brainstorme, 

vy o této velmi zákeřné nemoci - sestřičce obávané syfilis s velmi podobnými, často nevratnými závažnými následky - nevíte ABSOLUTNĚ VŮBEC NIC. 

Ivošu, já za svoji osobu jsem

Ivošu, já za svoji osobu jsem tady přece nikdy netvrdila, že o ní něco vím. Hodila jsem sem to video, protože jsem byla zvědavá na vaše názory. Pokud se mně týká, tak v tom dokumentu např. postrádám vysvětlení, jak ten Dr. Sebastian Rauer v tom Freiburgu teda tu boreliózu léčí, když tvrdí, že je to snadné ... to mi tam teda vadí. Jinak co se týká Dr. Nicolause, nemohu posoudit, o jeho klinice nic nevím, jen z toho videa. Ale něco jsem tu četla, že jejich pobočka v Luhačovicích je snad dočasně uzavřena. Dobrou noc.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

To video je odporná lež,

To video je odporná lež, pomluva  a manipulace. 

Velmi by mě zajímalo, kdo natočení týhle prasárny financoval. Osobně tych tipoval, že nitky vedou ke zdravotním pojišťovnám, které chtějí zlikvidovat nadstandardní DBG, a všem nemocným dát medicínu dle doktora Grünsteina

 

(tady mám před sebou papír - dr. Krbková říkala, že jenom stávající diagnostika LB stojí v Německu 51 mil. EUR / rok, což vede - dle jejích slov - k odklonu od seriozní (ale fin. náročné) diagnostiky LB. My v tomto od Německa tupě opisujeme (tuším že LTT zdr. poj. v Německu nehradí, to je tedy mimo - a ta prasata, co natočila video, tento test s nejvyšší senzitivitou i specificitou na LB  ze všech  dostupných testů poplivou) 

no snad jsi chtěl říci, že o

no snad jsi chtěl říci, že o té nemoci vědí kulové h... ti udatní svázáci, kterým je prd, ale jakýmsi podivným absurdním omylem byli zřejmě odchyceni jdouce kolem prázdných, leč naplánovaných kolonek, za účelem obsazení těchto naplánovaných kolonek, aby se mohlo národu říci, že je o něj postaráno... sice kvalifikace 00, ale zato drzost nebetyčná a halvně, plán naplnění kolonek byl splněn!

Říkat postiženým, že o tom "nevíte ABSOLUTNĚ VŮBEC NIC" je absurdní, oni sice také nemají kvalifikaci, ale oni nešli jen tak kolem, aby obsadili naplánované kolonky, ale zato mají tu chorobu a moc dobře ví, co ta choroba umí a logicky by měli očekávat, že za to, že celý život si platí zdravotní atd., by ti kolonkoví "specialisté" měli konat a léčit je. Že je to utopie, to už je zase jiná...

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k