Poslední pokus

Po dlouhodobé léčbě, neúspěšné nebo částečně úspěšné, se pokusím naposledy antibiotiky o zázrak ale nevěřím.

Měl jsem pauzu od léků protože těžká stagnace a čekal co se stane. Po vysazení přišlo uklidnění a zlepšení situce. Možná vymizely nežádoucí účinky léků.

Stálé zdravotní problémy, jako hlavně častá dlouhodobá únava a nechuť do života mě donutily k pokusu č 2.

Každý rok mám spoustu klíštat, prostě se to na mě lepí. Třeba se i prohlídnu a nic, no a za dva dny ho najdu. Je to zalezlý v oblečení a pokud se to nevypere tak to druhej den přeleze na kůži a je zle.

Tentokrát zkouším kombinaci  mino, benemicin,azitromycin a Amoksiklav.Vlasntě mám jen navíc Amoxi, uvidíme co s těma mrchama ve mě udělá. Myslím že opět nic. Asi by to chtělo nahodit všechna ATB naráz aby se ty mrchy dostaly hned pořádně přes držku a nestihly zalízt. Prostě si myslím že když se postupně přidávají ATB tak se přizpůsobují a není tam ten šok. Zase vše naráz těžko dát protože to může znamenat brutální herx co třeba tělo nevydrží.

Vydržím to do března, tedy kontroly a pak se uvidí co bude. Pokud nebude změna k lepšímu tak to nemá cenu. Ted po začátku další léčby přicházejí opět ty hnusné stavy a to zatím beru jen mino a bene.

Rád bych hodně saunoval ale druhý den po infrasauně stále hořím. Nemám tam vysokou teplotu ani tam nejsem dlouho ale druhý den ji hodně cítím a tak ji dávám vlastně jen když druhý den nejdu do práce a můžu doma "schládnout".

Žádné světové pokroky v léčbě nejsou, o někom kdo by se v krátké minulosti vyléčil nevíme. Jsou to samé ATB, vitamíny, minerály, byliny, houby, testy a další vychytávky ale výsledky žalostné. Jen průvan v peněžence.

Dlouhodobě mě tedy trápí ta únava, neustálé mírné motání hlavy, někdy depka, někdy mě pobolívaj klouby a další prkotiny jako všechny tady.

Výsledky testů prakticky obdobné.

 

Ahoj, zkousel jsi opravdu

Ahoj, zkousel jsi opravdu poctive a pravidelne treba enzymy, piti vody s citronem a praskovym ceckem + treba domaci tinktury : stetka, oresak, tymian... Atd. Zelene smoothie- repa, mrkev, rapikaty celer- denne kolem 1,5 litru, byliny- kridlatka, pravenka, cryptolepis, smilax atd.., mineraly, vitaminy, detox podle Klinghardta, obden sauna. V pravidelnosti je sila. Mne to teda moc pomáhá, jim to teda porad a postavilo me to na nohy po atb. Myslim, ze atb. urcity cas pomáhají, ale pak spis prevazuji negativa. A pak je potreba dusledne na sobe pracovat a ne se na to vybodnout, kdyz je dobre. Podle mě bez změny vnitřního prostředí v tělo a jen zabíjení spirochet nemá dlouhého trvání ve vyléčení. Ja se tedy citim opravdu zdrava.

Tak na hmyz včetně klíšťat

Tak na hmyz včetně klíšťat dobře funguje preventivní podávání B komplexu ve vysokých dávkách - například zde: https://www.drmax.cz/rosen-b-komplex-repelent?gclid=CjwKCAiA7JfSBRBrEiwA...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k