Porfyrie pri brani Buhnerovych bylin

Dobry den vsem,

chtela bych se zeptat, jestli jste nekdo zazil porfyrie jen pro brani bylin? Atb protokol jsem nikdy nebrala, takze nemam s cim srovnavat. Beru asi 2 mesice Buhnera a ted uz mam asi 4 dny dost drsny reakce. Na herx to uplne nevypada a priznaky by odpovidaly spis prave porfyrii. Mate s tim nekdo zkusenost?

porfyrickú reakciu môže

porfyrickú reakciu môže vyprovokovať ľubovoľná aktivita, ktorá vyžaduje metabolizovanie v pečeni (játrech). Takže porfýriu môže vyvolať metabolizovanie kofeínu, alkoholu, antibiotík, takže teoreticky aj z byliniek.

viac tu:

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Díky za odkaz. Podle toho co

Díky za odkaz. Podle toho co jsem si v něm přečetla a podle momentalních příznaků to vidím asi spíš na přemnoženou kvasinku. Začalo čerstvé ovoce, které jsem dřívě nejedla a navíc plno oslav, sladkého a alkoholu... Nasadila sem si lapacho a dietku, tak snad se top brzo spravi.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k