Poradí mi,prosím, někdo - mlhavé, rozmazané vidění, stíny, ...

Zdravím všechny, vzhledem k tomu, že jsem již zoufalá ze svého zdrav. problému, rozhodla jsem se, že sem zkusím napsat a doufat, že mi někdo poradí.

Je mi 32 let a mé potíže se zrakem začaly 5 měsíců po porodu (v listopadu), což nevím, zda může souviset, ale zřejmě se mi nějak rozjela imunita. Teď už je to 9. měsíc. Mé potíže začaly ze dne na den. Začalo to jakoby takovým zhoršeným viděním, které přecházelo do mlhavého, neostrého a rozmazaného vidění. Celý prosinec jsem lítala vesměs po doktorech, x krát na očním, oči v pořádku kromě toho, že mi nebyly naměřeny žádné slzy, na MRI mozku - bez nálezu, krev v normě. Někdo mi řekl, že to může být z porodu a z kojení, tak jsem se na lítání po doktorech vykašlala a doufala, že se to samo spraví. Mívala jsem jakoby úplné závoje mlhy, byly dny, kdy jsem taktak viděla, pak se to samo jakoby zlepšilo, a zase zhoršilo a pořád takto dokola. Na jaře jsem si myslela, že potíže ustupují, bylo to dlouho konstatní, až se mi to začalo opět horšit a od té doby se mi to horší neustále. Závoje jakoby pominuly, a připadne mi, že se pohybuji v jakési mlze, vidím různé jakoby stíny a fleky, nejhorší je to na bílé, to mi vše splývá a když se dívám (nejvíce je to vidět) do nebe, je to jakoby mi z očí sálala hmotná a nevidetelná mlha. Jsem z toho opravdu zoufalá, dělá mi velký problém fungovat, starat se o syna. Nedokáži se smířit s tím, že na své dítě tak špatně vidím, apod. Takže jsem začala lítat zase po doktorech.

Byla jsem opět u x očařů, oči opět v pořádku. Opět MRI mozku, bez nálezu. V září se mi bude dělat ještě MRI míchy, pt mívám občas takové divné výboje do zad (Ale to může být prý z nervů.)  Ale dle specialisty na RS je tato nemoc vesměs vyloučená, vše negativní. (I když znám osobu, které to začalo očima, ale měla nálezy jak v likvoru, tak na MRI). Vep v pořádku, perimetr v pořádku. Z lumbálky vyplynulo, že mám 4 ol. pásy, průnik ze séra do likvoru, což prý RS vylučuje, ale neurolog tvrdí, že mám v těle nějaký zánět. Jediné, co se mi z LP, našlo je hraniční hodnota v krvi a to na borelii garinii 0,990, jinak vše negativní. Vzhledem k tomu, že jsem měla hodně špatnou PL, musela jsem ji změnit a tato mi až v květnu udělala testy na nějaké parazity, apod. Našla se mi toxoplazmoza, to bylo taky martyrium, jedni tvrdili, že infekce probíhá, jedni, že je stará (z Bohunich infekčního mě vyhodili), až mi PL domluvila ve Znojmě přes známou lékařku léčbu. Brala jsem 6 týdnů Rovamycine a Triprim, prý je to negativní, výsledky nemám ale. Nechala jsem otestovat i naši kočku, a samozřejmě, že nalezena tox, dle veterinářky v akutním stadiu, už je přeléčena. Veterinářka mi celou dobu tvrdila, že je více jak pravděpoodbné, že mi tyto potíže dělá tox, že ze zkušeností ví, že dělá potíže se zrakem i u koček, a že vytváří cysty, které se mi mohly zakutat někde za okem a že jsou vesměs nedohledatelné. Veterinářka mi doporučila brát atb dlouhodobě, až zmizí klinické příznaky. Mám si prý nechat udělat sono očí, když jsem to řekla na očním, dívali se na mě, jak na blázna. Vzhledem k tomu, že mi potíže neustoupily, brala se mi znovu krev, tentokrát na chlamydie a Chp Igg 1,51 a Iga 0,96 (hr. hodnota) a Cht Igm 2,08 (zde je to prý čerstvé, nechápu, kde jsem to mohla chytnout). U Chp mi PL řekla, že je to stará infekce a že se to neléčí. Ale nasadila mi na 20 dní doxyhexal. Ještě se mi brala krev na tu boreliozu (ale to jsem musela sama poukázat, že tam cosi vyšlo) , a nějaké herpes viry, výsledky zatím nemám. Jiné potíže kromě potíží s viděním snad nemám, občas se mi jakoby motá hlava, a mám divné tlaky dole v zádech, jakoby zevnitř, klasická bolest zad to není.

Vzhledem k tomu, že jsem si zde četla různé příznaky, potíže a příběhy, jsem docela vyděšená, proto jsem se rozhodla, že sem zkusím napsat.

Myslíte, že je možné, aby mi tyto potíže činily Chlamydie? Nebo je možné, že se mi v těle potkalo více bakterií, které mi takto škodí? Mám se zkusit objednat k doktorovi Klubalovi? Říkám si, že přece není možné, aby se to nedalo vyléčit, nebo aby se nepodařila najít příčina.

Moc děkuji, Katka

Ahojky,mně to začalo taky po

Ahojky,mně to začalo taky po porodu,asi 6měsíců.Ze dne na den.Taky jsem měla hlavně problémy s očima,viděla jsem rozmazaně,motala se hlava,pak se to stupňovalo,začaly bolesti za očima,potom se přidaly bolesti hlavy,připadala jsem si jak po 6ti pivech,nemohla jsem prostě zaostřit,lítání po očních,vše negativní,lumbálka taky 4oligoklonální pásy,ale nikdo to neřešil,pak už jsem měla závratě,nemohla stát na místě,to jsem pomalu odpadala,přidávaly se v průběhu měsíců a lítání po doktorech bolesti zad,tuhnutí krku,vše samozřejmě v pořádku,do toho žaludeční obtíže,opary kolem úst,bouličky na krku a za uchem,totální vyčerpanost,bušení srdce,hnusný povleklý jazyk,bolesti v krku a puchýřky na patře a v krku,pak bolesti močového měchýře,ale šílené,urologie v pořádku,a po asi roce útrap jsem se objednala ke Klubalovi,našel Chlam.pn.,EBV,CMV,Helikobaktera,doznívající boreliozu.Malýmu už jsou 3roky a já propásla všechen jeho vývoj a vůbec si ho neužila,páč jsem ten čas trávila po doktorech.objednej se ke Klubalovi,ušetři si nervy.Kdybych o něm tehdy věděla,okamžitě jsem se k němu objednala a ušetřila si rok útrap a ponižování.A myslím si,že i když ti lékař něco najde,nasadí jedno atb na týden,max.měsíc s tím,že ti to pomůže.Nepomůže.Já takhle dostala na infekčním Doxy na 21dní a nepomohlo.

A jak jsi své potíže řešila

A jak jsi své potíže řešila poté, co Ti Klubal našel to, co jsi psala? A jak jsi na tom teď ?

Kedy si mala kliešťa, flak?

Kedy si mala kliešťa, flak? WB na borélie Ti nerobili? Keď je IS oslabení, vie sa veľa veci, resp. baktéri na človeka nabaliť, reaktivovať sa. Myslím si, že Tvoj hl. problém je LB, a potom pridružené baktérie(máš toho viac). Nemala si žiadne reakcie pri braní Doxy - zlepšenie/zhoršenie?

Doxy beru teprve druhý den.

Doxy beru teprve druhý den. Výsledky z testů na LB ještě nemám, krev se mi brala min. týden, tak nevím, jak dlouho to trvá. WB by se měl udělat také, trvala jsem na tom. Vůbec nevím, že bych měla někdy klíště, max. někdy v pubertě.

A dávkovanie? Ono stejne pri

A dávkovanie? Ono stejne pri chron. infekci je jednokombinácia nanič. Nj, može to byť aj hodne stará infekcia. Objednala by som sa ku Klubalovi, možno k Ďurovskej do BA. Tie problémy s očami poznám... 

Můžu se jedině přidat k

Můžu se jedině přidat k Patricii. Objednej se ke Klubalovi co nejdříve, ušetříš si spoustu času. Jinak budeš běhat po

různých "odborných lékařích" a každý Ti dá nějakou moudrou radu. A k ničemu ! Už z toho ne průkazného výčtu

výsledků prozatimních vyšetření je bohužel velmi pravděpodobné, že těch infekcí v tom může být zapleteno víc.

A prakticky kterákoliv Ti může způsobovat ty potíže se zrakem. Ale jinak máš určitě dobré vyhlídky na úspěšné

vyléčení, jseš mladá, říkáš, že žádné jiné potíže namáš tak by to nemuselo být tak zlé, tak nevěš hlavu.

Ještě poznámka - brát přerušovaně ATB, které Ti tu a tam napíše některý specialista, je špatné řešení !!

"Ještě poznámka - brát

"Ještě poznámka - brát přerušovaně ATB, které Ti tu a tam napíše některý specialista, je špatné řešení !!", já bych řekl přímo cesta do pekel...

Jsem laik, jsem jeden z postižených a co jsem do sebe stačil vstřebat o těchhle potvorách, tak máš-li plicní chlamydie nebo vůbec chlamydie, máš problém s imunitou, pak stačí další infekce a je problém. Ta toxoplazmóza mohla být od té číči, ale nemusela, moha jsi jí mít dávno a jen se to všechno teď souhrou událostí vyklubalo všechno. Jak toxo, tak chlamydie jsou mezi lidmi dost běžné, přiletí pak nějaká krvežíznivá potvora, nemusí to být zrovna klíště a přibude borelie, anaplasma - ehrlichie a další potvory, je to raz dva, do toho nějaký stres a imunita to přestane zvládat... No a jak to je doopravdy, konkrétně třeba u tebe, to ví jen bůh a ďábel, můžeš jen spekulovat,  podstatné je, že máš potíže a ty si bohužel běžný doktor neumí dát do souvislostí, takže jak ti radí ostatní, ber doktora, který o tom už něco ví a čím dříve, tím lépe a čti, ať se v tom vyznáš sama, viz oranžová lišta... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Mate nekdo odhad jak dlouho

Mate nekdo odhad jak dlouho se bere chalmydil nebo chlamysan..Chci to vyzkouset..Vsude se pise neco jinyho,nekdo pise 2mesice,nekdo pul roku,nekdo rok..

Chlamydil doporučují užívat k

Chlamydil doporučují užívat k antibiotikám a ještě dlouho po jejich dobrání. Nicméně co tu čtu, tak lidi říkaj, že to nemá žádnej efekt, to zkus spíš wobenzym, pokud chceš něco k atb....nebo i samostatně na imunitu.
 

 

Wobenzym nechci,je na

Wobenzym nechci,je na zanety,nicim takovym netrpim,pred deseti lety sem ho mel a efekt skoro zadnej.Docela po nem nekdy i boli bricho,pac asi urychluje traveni..

Je to doplněk stravy z bylin,

Je to doplněk stravy z bylin, z jakých, tam není......dále má prý širší spektrum biologicky askticních látek, jakých se neví. Jen žrout peněz, o ničem.

,ale rozhodne nevim o nikom

,ale rozhodne nevim o nikom kdo by se vylecil s CFS/ME pomoci wobenzymu..Wobenzym funguje jako enzymy,kdyby jste jedli velke davky ovoce tak to mate jako ten wobenzym,Ano u nekoho ten wobenzym doda silu vzpruzi ale myslim Na sportovce,po operacich,po rekonvalescenci,po chemoterapii

Ahoj, s takovou sbírkou

Ahoj, s takovou sbírkou breberek určitě dlouhodobá ATB léčba, neztrácet čas kolečkama po doktorech, co o tom nemají páru... jinak já se s boreliozou + chlam + mykolazmou léčím u Ďurovské v Blavě a s očima mám taky problém, moc se to neposunulo ani po 4měs na ATB.

Ještě bych ráda dodala, že tvůj příspěvek opět potvrzuje, že naši mazlíčci mají u veterinářů často mnohem kvalitnější léčbu, než my lidé. Praktičtí lékaři by se od nich mohli učit, mimo jiné třeba i tomu, jak slušně jednat s pacienty...

Ať je ti brzy lépe! 

Tak Chlamydil jsem taky

Tak Chlamydil jsem taky užívala,dlouhodobě a taky bez efektu,takže si taky myslím,že je to zbytečné vyhození peněz.Ale zjistila jsem,že mi pomáhá Zinek,páč jak jsem měla Chlamýdie úplně poprvé,asi před 4lety,tak jsem ho jedla,páč mě bolela strašně záda a nějak mi zabíral+teda atb,ale v té době jsem měla jen Sumamed na 3dny+v té době jsem byla těhotná a jedla těhotenské vitamíny+kyselinu listovou a po tom jsem měla asi 2roky pokoj,pak přestala užívat jak zinek,tak vitamíny a kys.listovou a jsem tam,kde jsem byla..Jsem uvažovala,že si zas koupím ty těhotenské vitamíny+kys.listovou a zinek a zkusím,co to udělá:)

Tak osobne si myslim,ze

Tak osobne si myslim,ze vytazky z bylin jsou na nekoho ucinejsi nez pouhopouhe chemicke vytaminy..Doporucuji uzivat Klanoprasku cinskou z adaptogenu..

Tvuj zdravotni problem je

Tvuj zdravotni problem je hlavne s chlamidii?

Tak jsem se objednala do Phy

Tak jsem se objednala do Phy k panu doktorovi Klubalovi, snad mi pomůže.

Zcela vazne sem se dival na

Zcela vazne sem se dival na kubalovi stranky a zjistil sem nekolik veci.Za prve je to hlavne venerolog a za druhe se specializuje hlavne na chlamydie..

pak tu je chlamidil extras

pak tu je chlamidil extras

Taky tu někdo vychvaloval

Taky tu někdo vychvaloval kozí bobky...

březen 2013 ukončení CAPu 

Honzo prosim te,.nejprve

Honzo prosim te,.nejprve velky dik, ze nam tady venujes cas a pomahas cennymi radamiv velky dik...myslim..ze komu se ulevilo, ci mel to stesti a vylecil se,.myslim si, ze takovy clovek se tady nevraci, chce spis zapomenout na ten cas doufani a zoufani...me by zajimalo,.jak to mate s psychikou, ja vim, ze me ceka dlouhy boj..nejsem zadny po....ale stale se nedokazu nakopnout psychicky se odrazit ode dna a bojovat, rodina me podporuje, manzel je skvely..ale ja jen brecim a depkuju..a kdyz prijde bolest tak mam chut to tady zabalit,.az takhle nekdy uvazuju, strasne..dik predem za reakce

Ahoj, no, to chápu, jak Ti

Ahoj, no, to chápu, jak Ti je, protože mně je stejně a taky se nedokážu tak nějak uklidnit, aniž bych pořád analyzovala své potíže, hroutila se z toho, brečela, apod. Některé dny docela funguji, ale dalších pět pak probrečím a hroutím se. Já si teď našla paní, která dělí reiki a kineziologii, a je taková soukromá psychická podpůrkyně, tak mi sezení s ní pomají. Jinak mám podporu v rodičích, v přítelovi taky, je to záhul i pro něj mě vidět v ne příliš dobrém stavu. Ale tento týden mi máti řekla, že pokud se neuklidním a nesrovnám se psychicky, boj nevyhraju a řekla bych, že na tom něco bude! Takže hlavu vzhůru a bojovat ! To platí i pro mě!

To se ptáš mne? Jak bych ti

To se ptáš mne? Jak bych ti to řekl? Jen velký zarputilec, který si vezme do palice, že ty mrchy vytluče, to přežije, protože to není jen o breberkách, ale o zabedněnosti okolí, na kterém je každý závislý, ať chce nebo nechce! Sama choroba, sama nákaza díky její schopnosti napadat cokoliv, včetně nervových buněk, má dopad do psychiky a to je velký problém, těžko samozvladatelný, taky jsem chroupal Citalek, SSRI, ale nejen serotonin (přenašeč nervových vzruchů) je ve hře... Na psychiku má vliv kromě vnitřních zádrhelů, jako je dostatečná či nedostatečná tvorba  přenašečů nervových vzruchů, hormonů atd. taky vnější prostředí, a to je jen na tobě, jak se necháš vydeptávat... Bohužel, když je člověku mizerně, nikdo mu nevěří, neví jestli bude ráno na housku, jestli vstane z postele nebo ne, okolí na něj kouká jako na simulanta a k tomu ty vnitřní předpoklady na rozbourání psychiky, nastávají chvíle, kdy člověku je všelijak. Aby to překonal, musí si udělat obrázek o tom, jak to tam uvnitř funguje, že mu žádná zbožná přání a čáry máry nebo čakry nepomohou, zázraky se nekonají, nemožné do tří dnů... Prostě si musí ujasnit oč v tomto případě běží, že je to běh na dlouhou míli, je to drahé, nikdo mu jen tak nepomůže, dostat se nad věc a jít si tvrdě za svým, ať si říká, kdo co říká. Pokud si neudělá člověk jasno, nechá se vydeptat kde jakým hejhulou a nechá se zahnat do kouta si zoufat, dostane se do začarovaného kruhu, podražená psychika, podražená imunita. Kdysi mi kardiokložka vykládala, jak blbá nálada má negativní vliv tuším na buněčnou část imunity, netvoří se snad Th2 lymfocyty a breberky mají pré... ale to by nám mohl vysvětli nějaký dobrý imunolog. Problém je, že když člověku není moc do smíchu, těžko se mu radí, že si z toho nemá dělat hlavu, a že se má smát každé pitomosti, až se za břicho popadá...   

březen 2013 ukončení CAPu 

Katko, uz mas konzultaci u

Katko, uz mas konzultaci u Klubala za sebou? Ja se tlucu do hlavy ze jsem to nezacala resit hned..jenze me bolesti prisly jen par dnu v zime a pak cely rok nic,.clovek se mota pourologiich a ceka a doufa a laduje atb a vysledek nula., minule mi urolog po krevnich testech rekl, hmmvrazedna kombinace chlamydie, e coli, streptokok...dam vam kontakt na sveho lecitele!!!!!! To je snad bez komentare,.to psychice hodne pomuze, ted mam jit k nemu na kontrolu v patek, notne zvuzuju ze se oomluvim.PUL roku jsem cpala jonasovky, ndchala u lecitele 20 tisic..chvili byl klid, ale pak opet bolesti.S tim reiki apod.zkusim, dobry napad..mam starsi dite, ale vidim ze ty mas baby a musis fungovat 24 hkodin denne, obdivuju te, opravdu protoze me dela nekdy problem vylezt z postele..Drz se a dekuji vsem tady,.az se z toho dostaneme, dame trefa a poradne ty zbytky atb splachneme poradnou valasskou slivovici!Jo a Katko, moje zkusenost s viddnim, mela jsem unavene oci, mlhave videni..zkusila jsem koloidni stribro, par kapek do oci, lehce zastudi a stipne, lehounce a pak 15 min jsem lezela , zavrene oci a na druhy den velka uleva, praktikuje to cela moje rodina, tak zkus, preju ti at je lip!

Ještě ne, až ke konci září.

Ještě ne, až ke konci září. Sice jsem mohla tento čtvrtek, ale to je pro mě nereálné a navíc se mi tak rychle nechtělo, nejsem z Phy. A mám roční dítě, tak to taky není tak jednoduché už. No, když začaly moje potíže, vůbec mě nenapadlo, že bych mohla mít nějaké bakterie, apod. Pravda ale je, že jsem po praktické ze začátku chtěla udělat kompletní testy včetně různých virů, apod. a baba mi udělala jen základní krev, jako no comment. Takže jsem si celou dobu myslela, že nic takového nemám, až mi to nedalo a  jsem přemluvila sestřenici, aby mi odběry v nemocnici zoopakovala.

Tak alespoň Ti udělal ten urolog krevní testy, mně neudělali nikde nic. A navíc, než Tě někam pošlou, tam objednají, týdne letí a najednou zjistíš, že je to skoro rok a nic se neděje.

Hm, tak škoda, že Ti léčitel nepomohl, jsou přeci i případy, kdy pomohou ... Jo, to vážně zkus, já na to moc nevěřím, ale ta paní je pro mě spíše psychickou oporou, řeknu jí věci, které doma neříkám, a tím je mi lépe ...

Já bych taky nejradši nevylézala z postele a měla zavřené oči celé dny, ale to bohužel moc nejde ... Pravda je, že když mám depky, a chytám úplné hysterie, tak když malý tve nebo něco, tak je to náročné, z toho šílím, ale pak když se ně něj kouknu, říkám si, že musím kvůli němu zatnout zuby a bojovat ...

Včera jsem si četla něco o těch chlam. tady na webu a nechápu, zda atb vůbec dokáží pomoci, když jsou ty potvory proti tomu tak odolné :(

Ok, díky za radu!

Drž se a ať je Ti taky brzy lépe !!!!

Ještě mě napadlo, že je

Ještě mě napadlo, že je zajímavý, že každýho to postihne jinak. Strašné svinstvo. Ch jo.

Jo, a teď mě ještě napadlo,

Jo, a teď mě ještě napadlo, že mám za 20 dní svatbu, no moc se mi vdávat poloslepá nechce, takto jsem si to nepředstavovala :(

Katko zasadni rada je

Katko zasadni rada je neprepinej sily,kasli na fungovani,zvolni aktivitu a bude lepe..Me uz lepe je,a mam to gratis.

Hele 20tisic u lecitele?To mi

Hele 20tisic u lecitele?To mi rekni kdo to byl ?A muzes jeste napsat v jakym to bylo roce?Ja osobne sem leciteli dal 300kc plus 290kc za ty jeho "preparaty"..

nema smysl zivit takoveto individua

Ano, 20 tisic za jonasovky,

Ano, 20 tisic za jonasovky, nameri ti ctvery kdy jedny jsou za 370, jdes tam 5x nebot veris ze uz jsi objevil Ameriku, nezastiram ze lehke ulevy postupne prichazely....no a pak tam posles sestru, dceru, manzela nebot vsichni mame nejake to auvajs no a hned mas 20 litru v coudu,.a pak kdyz prisla sakra bolest, rekla mi, aha tak to musite k lekari..takze ponauceni.Mudr.Klubal rikal, ze v ramci dolecovani snad, ale jako hlavni utok urcite ne..tak kazdy jak uzna za vhodne,..jo, bylo to  tento rok.

Jonas pepa?Co vim tak mel

Jonas pepa?Co vim tak mel naky pristroj na procisteni strev to jste taky absolvovali?

Ja myslel,zes tam projela

Ja myslel,zes tam projela 20tisic sama ..a u toho kubala te to bude stat mozna jeste vic..

Ty jsi tedy u doktora Klubala

Ty jsi tedy u doktora Klubala byla, a byla jsi s ním tedy spokojená? Já pořád váhám, zda to nemám zrušit, mamka mi domluvila jakési sezení u jakési paní, bude to taky takové to měření a preparáty, ale třeba to pomůže. Člověk zkouší opravdu vše. Mohu brát atb a tady tyto kapky, apod. k tomu jako doplněk?

A co je nejlepší na posílení imunity? Já i přes to, že baštím doxyhexall, mám angínu - nechápu.

No,třeba to pomůže...Já byla

No,třeba to pomůže...Já byla kdysi,když se mi chlamky podruhé "probudily" taky u jedné paní,co měla ten plazmový generátor,naměřila mi snad všechno,od škrkavek,hlístů,a já nevim čeho všeho,po různé bakterie,doporučila čistící čaj za 900+ten přístroj,za každé ozařování 500,-,nepomohlo.Pak jsem byla po pár měsících zas u někoho jiného,tam to měřili nějak z prstu a řekli mi,že tak zdravého člověka tam ještě neměli,že takhle zdravý trávící systém ještě neviděli a to jsem byla po odběrech u Klubala a prala do sebe troje atb.Po týdnu jsem skončila na gastru a tam mi našli veliký zánět žaludku,Helikobakter a dostala další dvoje atb+Helicid.Takže nevim,co si myslet.Jo,pak jsem byla ještě u jedné paní,páč už jsem byla z atb hotová,ta mi namíchala nějaké kapičky,ale taky nepomohlo,ale ta aspoň trefila ten zánět žaludku.Takže nevím.Teď jsem dokonce uvažovala o čínské medicíně,myslím ale k atb,on sám to tam má taky psané,že bez atb se chlamýdií člověk nezbaví,ale tohle by bylo k tomu,ta doplňková léčba,s tím,že ta léčba by netrvala tak dlouho,právě strašně se mi líbilo to jeho čínské přísloví,že každé onemocnění by se mělo léčit min.2x takovou dobu,jakou se neléčilo,takže mě by čekalo 8 veselých let léčby.Ale on právě píše,že by se ta léčba zkrátila.Má tam dost zajímavých myšlenek,ale nějak jsem se k němu nedostala,navíc není teda z levného kraje,ale mojí mamce pomohl,snad celý život otékala v obličeji a na hrudi,lékaři do ní x let cpali kortikoidy,on jí doporučil stravu na míru+nějaké doplňky a snad po měsíci jí to zabralo,ale pak měla nějakou příhodu,doktoři jí píchli na pohotovosti nějakou injekci,pak zjistila,že zas kortikoidy a ona znovu natekla,takže jí zas snad měsíc trvalo,než jí ten čínský lékař dal dohromady.Takže pořád uvažuju,že bych se k němu objednala,ale zas na druhou stranu jsem skeptická.A s tou angínou,děti měli zas angínu,měli atb a oba dostali těsně po dobrání oba kašel,takže jsem taky nechápala:)

Karlíku, ty se tu všemu

Karlíku, ty se tu všemu divíš, jako malé dítě! Každému nepomůže snížit aktivitu a uzdraví se, to pak nejsi nemocný, když ti to pomohlo! Kdyby jsi byl opravdu nemocný, jinak by jsi psal......

Ireno vykonavas nakou praci

Ireno vykonavas nakou praci mimo to ze zivis ty privatni doktory?

Ireno a jak bych psal,me je

Ireno a jak bych psal,me je fajn,ovsem chce to klidovy rezim..asi sem tak nemocny ze nic jinyho nepomuze,m invalidku.To je jako s toho serialu "chalupari",pane huml,invalidni duchod vam svedci...

 

Karlíku, jsi tu týden,

Karlíku, jsi tu týden, původně ses ptal na candidozu, nemáš záněty, ptáš se na chlamydil extras, chlamysan, doporučuješ čínské  houby, myslíš, že byliny jsou účinnější jako chemie. Doporučuješ kašlat na fungování, zvolnit aktivity a nemáš ponětí, o čem infekce  vůbec jsou. Píšeš, že jsi v pohodě. Mnoho lidí musí i pracovat, živit se, mají rodiny, nemůžou všichni lehnout a přestat fungovat. Nemůžou být také všichni v invalidním.Můj dojem je, že jsi jen prudič a děláš si tady z nemocných legraci. Můj názor je, že u chronické boreliozy, chlamydiové infekce a dalších potvor ani  zvolnění aktivit nepomůže. To jistě každý zkoušel. Každý jsme originál. Pokud jsi v invalidním a baví tě nic nedělat a ležet, je to tvoje volba, je dobře, že ti tedy něco pomohlo a nebyla to chemie. :-). Já jsem ráda za každého, komu se uleví a je jedno, po čem......tak aby ti to vydrželo !

Je,u infekci zvlast,tam

Je,u infekci zvlast,tam pomuze hodne moc zvolnit aktivitu...Ireno hlavne lidi v duchodu maji rozum,a nikdy by zadnyho privata typu kubala nezivili.Ty kdybys nerozhazela penize tak se mas

Jsem tu nová, ale problémy

Jsem tu nová, ale problémy mám už od lonského listopadu. Víc jak měsíc hrozný kašel, bolest v krku, zánět průdušek, teplota, hrozná únava. Dostala jsem atb na týden. Poté opět kašel, teploty, bolest v krku, únava, opět atb. Pak každý měsíc až doteď (tzn. 10mměsíců)1-3 dny v měsíci únava, teplota, vždy samo vymizelo. Nyní se mi to vrátilo a v horším :-( Už 2 týdny mi není dobře, bolí mě hrozně nohy, svaly, hrozná únava, mlhavé vidění. Mudr. mi udělala testy a výsledky jsou v IgG pozitivní, ostatní neg., EB virus pozitivní, Borelioza - hraniční. Dostala jsem na 5 týdnů atb. Klacid (nejdřív 2-0-2, nyní 1-0-1), prý už budu přeléčené dost, ale tomu  nevěřím, když jsem si tu přečetla vaše příběhy :-( Objednala jsem se já i manžel (má stejné příznaky jako já) na příští týden k Mudr. Klubalovi a doufám, že co nejdříve zahájíme s manželem léčbu!

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k