Pokračující problémy

Ahoj, dlouho jsem tady nebyl. Problémy pořád pokračují, trochu se to ale ty 3,5 roku na protokolu zmírnilo :-) Pro ty, co s tím bojují dlouho bych navrhoval prověřit verzi mimoplicní TBC (mykobakterie), protokol obsahuje antituberkulotika a dávkování se musí upravit podle rozmnožovacího (životního) cyklu mykobakterií.

Měl bych dotaz jestli někdo z přítomných nezná nějakého opravdu dobrého gynekologa. Přítelkyně má problémy pořád, bohužel nemužeme sehnat nikoho, kdo by jí léčil. Všechny hodnoty má v normálu, gynekologické vyšetření v normálu. Jediný problém je, že od té doby co jí diagnostikovali poprvé Ctr má neustále výtoky (intimky musí nosit každý den), několik týdnů trvající menstruaci, bolesti při styku a už se jí udělaly i cysty na děloze, což je všechno podle asi 10ti gynekologů, co jsme zatím vyzkoušeli, normální. Mockrát děkuju za pomoc, můžete mi napsat i do zpráv.

 

Hodně zdaru!

V CR nepoznám. Niekto, kto by

V CR nepoznám. Niekto, kto by mohol pomôcť aj s dlhodobejšou liečbou je v Bratislave. Ak by to bolo reálne pre priateľku tam cestovať, napíš mi do inboxu a pošlem ti kontakt. To, co popisuješ u priateľky normálne nie je. 

Dobry den. Jedna sa o p.

Dobry den. Jedna sa o p. Durovsku? Dakujem

ano, doktorka Ďurovská je

ano, doktorka Ďurovská je prístupná dlhodobým antibiotickým protokolom. Ak potrebuješ pomoc v tomto smere, stojí to za pokus

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k