Pokračování v léčbě

Už dlouho jsem do svého blogu nic nenapsala, takže tady doplním pár informací. Včera jsem byla u Durovske a pokračujeme dále v léčbě tentokrát jsme Bene vyměnili za mino. Dle výsledku, které prilozim se lepším za což jsem opravdu ráda. Jsem uprostřed 12. pulzu a díky tomu že mi došlo už Bene tak jsem dneska nasadila mino tak snad mě to neporazí. Jinak jsem během pulzu neměla nijak zvláštní reakce, řekla bych že spíše žádné nebo minimální. I když poslední asi 3 pulzy jsem pociťovala větší tlak za očima a přítel si všiml že mi jedno oko sem tam utíká. Durovska mi na to řekla, že když se to vše vybíjí tak je svalstvo kolem očí oslabeno a že se to vrati k normalu, tak snad má pravdu. Zmizela mi ta odporná pachuť v puse co jsem měla a téměř mi vymyzelo těkání očí. Dále mě začalo dost pobolivat slepé střevo tak snad už to nějak s ním doklepu až do konce. Pokud půjde vše dobře tak by jsme měli léčbu ukončit za půl roku. Už se na to nesmírně těším pac mi polykání tabletek dělá čím dál větší problémy. Jinak jsem se snažila dát si život více dokupy. Přestala jsem kouřit, změnila jídelníček, začala jsem více sportovat a citim se lépe. Akorát teď měním svoji pohodovou práci za trošku více stresující práci tak snad se to nebude na mě nějak podepisovat. Zkouším jeden druh meditace - všímavost a vřele všem doporučuji. Více si dokážu užívat život a nebýt tak pesimistická a negativní. Nejen tělo by se mělo uzdravit, ale i mysl. Co se týká mých plic které dělaly největší problém, tak bych řekla že jsou na tom pořád stejně. Pořád se mi dýchá s obtížemi i vrzoty jsou někdy slyšet. Miluji běhání a i když toho moc neubehnu i tak se snažím. Uvažovala jsem i že bych se začala učit na nějaký dechový nástroj abych ty plíce trošku vice vytrénovala a roztáhla je. To je asi tak vše co jsem chtěla. Přeji všem krásný zbytek léta a čím dál lepší dny.

PřílohaVelikost
Výsledky 29.8.2017.pdf204.71 KB

Dechový nástroj nedoporučuji.

Dechový nástroj nedoporučuji. Můj známý byl profesionální saxofonista a zemřel na rozedmu plic. Dobré dechové cvičení je zpěv, tak si vždy po ránu třeba zazpívej nějakou písničku a kromě toho existuje i řada různých cviků dechová rehabilitace.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Mila Nikol, velmi , velmi si

Mila Nikol, velmi , velmi si ma potesila, napredujes super rychlo,,,ja pojdem bene mozno koncom jesene..hadam sa niekedy raz u dr.D stretneme...velmi velmi Ti to uzdravovanie prajem...pekne este letne dni zelam edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k