pokračování v léčbě

Mám po čtvrtém pulzu entizolem, pulzy nijak necítím že vubec nějake jsou nicméně stav se mi velmi pomalu asi už 3 týdny horší a snad už to dál nepujde. Nastoupila zase velka unava ale hlavně hlava, mozek, to je šílenost a hlavně po ránu když se člověk probouzí to cele jaksi startuje a vím na čem jsem. Velkým vodítkem že se to vrací je že si dávam marihuanu ale velmi málo a slabou, zaháním s ní nudu doma a podle stavu už jaksi dopředu poznám že se mi vrací stavy. Ted ji samozřejmě v tomto stavu nekouřím, to by se ani nedalo.

Už nějakej čas mi popichává v kloubech a všude ve svalech, nikdy to ještě nebylo, nebo ve velmi malé míře, ted je to ale jiné.  Prakticky od června jedu 4 tablety minocyklinu denne s malým 10ti denim vrácením na 2 tablety od 1.7 z duvodu nedostatku mina kvuli lekárne, kde se to jaksi zadrhlo, taky sem pred týdnem nahodil mmísto AZI Sumamed 6 tablet, protoze v lekarne nemeli AZI. K tomu všemu na moje depky Seropram 20 mg.

Nedávno mi bylo vážně docela dobře až to nechápu jak tělo nasycené těma sračkama co beru a ty chlamydie se zase rozmnoží ? Vitamíny beru chaoticky, ale změna proběhla v jídelníčku kdy mám 2 obedy denně takže mi odpadá stres s litáním po obchodech a vymýšlením s čím si ten rohlík dám.

Klubal si vyžádal moji návštevu na začátek září tak budiž 3 tisíce jdou k němu.

Sport nedělám, nejde to, snad jen v menší míře kolo. Hniju v práci nebo doma. Možná byla chyba že jsem v době kdy mi bylo docela solidně nezačal opět s infrasaunou a víc sportovat.

Takže bojovat a věřit protože dřív sem na tom byl extrémě zle a nedávno bylo docela dobře, takže to jde, otázkou zůstává čím to je, co má jakej vliv.

Ahoj Chlamyde, mluvis mi z

Ahoj Chlamyde, mluvis mi z duse s tim, ze co ma vliv, mi cim dal tim vic unika. No kazdopadne to mame asi obdobne hlavne v nervove soustave, coz mimo jine zpusobuje pekne depky. At se na me pani psychiatri nezlobi, ale domnivam se, ze nejmene polovina jejich pacosu je proste napadena infekci. Za me maji urcite vliv antibiotika - po nedavne tridenni kure Azi (samolecba) mam opet neuropaticke bolesti v "mych castech". Pomalu to odezniva, takze jasnej herx. A to mi predtim bylo taky asi 4 mesice celkem dobre. No, budu pokracovat v posilovani imunity co to pujde. Zdravim vsechny.

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k