pojištovna

VZP ukončila spolupráci s Klubalem. Léky od Klubala již nehradí

Pokud ukončila spolupráci tak

Pokud ukončila spolupráci tak asi nehradí ani krevní testy ne?

Ty brdo...dalsi po OZP.....

Ty brdo...dalsi po OZP.....

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

a vy sa čudujete? peniaze z

a vy sa čudujete? peniaze z poisťovní sa musia liať na tie správne účty a hádam nie na "drahé" liečby a testy... 1x elisa za 5 rokov a čao! najviac ma baví ako platím do vzp ako blázon a potom ešte za vyšetrenie aj lieky cash, lebo s lekármi, čo sa venujú nchcú mať poisťovne nič. howgh... takže v cz aj sk je už model podobný a hotovo... finančne tlustí budou hubení, hubení budou studení...

Klubal bude posílat maily,

Klubal bude posílat maily, léky už lékárny bez úhrady nedávají, co bude s testy je otázka ale když ukončila spolupráci vypadá to zle 

Kde tu informaci najdu

Kde tu informaci najdu oficialne? Na MP to neni ana VZP taky ne... Pripadne jako pacient budu zadat VZP o vysvetleni

watch my profile

Pokud ukončila i VZP

Pokud ukončila i VZP spolupráci, tak to oznámí jak MUDr.K, tak i VZP, která by ti měla nabídnout něco adekvátního. Mě při OZP nabídli něco v Praze a když jasem tam volala, tak nic moc a ty testy v takovém rozsahu, jak je dělal MUDr.K nedělají ! Takže pak by ani ta léčba asi nebyla. Ale oni dají vědět. Pojištovna není povinná ti říkat důvod, stejně  bude zástupný. Je třeba lidi neléčit, resp. zamezit přístupu k léčbě, protože jak tvrdí Roháčová a SIL, infekce nic nedělají, nemají na nic vliv, jsou lehce léčitelné!!! Tak si to pamatujte! 

pane jo...a jsme nahraní....

pane jo...a jsme nahraní....

A to Klubal nevedel dopredu?

A to Klubal nevedel dopredu? Pochybuju, ze mu pojistovna uprostred ledna oznami, ze od 1.1. s nim ukoncuje spolupraci. Kdyby na to upozornil drive, mohli jsme se jeste preregistrovat jinam. Tedka to driv jak k 1.7. nejde.

Vůbec nepochybuj když nic

Vůbec nepochybuj když nic nevíš, je to tak, zajdi si do lékárny a uvidíš. Léky ti nedají leda je celé zaplatíš. Takže jedině odejít k jiné pojištovně. Ještě uvidíme co s pojištovnou vyřídí Klubal. Neví někdo jak jsou drahý ty klasický testy co dělá na pojištovnu ?

20-50, dle potíží,  já jsem

20-50, dle potíží,  já jsem si nechala vytřít  krk a ucho, na nic prý nepřišli  a stálo to 800,- Kč Foot in Mouth

Podle vypisu VZP to

Podle vypisu VZP to pravidelne lita kolem 15.000. A ty jsi se to dozvedel jak? Ja tam mam jet 19.1. na testy, mam pry pripravene zadanky a nevim o nicem ani zminku. Jsem fakt v soku.

Dnes sem byl v lékárně pro

Dnes sem byl v lékárně pro ověření co se děje. Léky na recept mi nedala, leda bych jejich cenu zaplatil hotově. Měla tam nějakou červenou hvězdičku což znamená že pojištovna nemá smlouvu s Klubalem, takto mi to vysvětlila. Kdyby tam byla zelená hvězdička tak OK.

já jsem dnes byla taky v

já jsem dnes byla taky v lékárně..kupovala jsem toho víc - a už to tady snad hodinu počítám / samozřejmě jsem si nevzala paragon / a vychází mi to pořád, že jsem platila jen doplatek ...

je dost možný že si toho

je dost možný že si toho nevšimli a budou to po tobě chtít zpetně stejně jako po mě.

no nazdar...hele, vychází mi

no nazdar...hele, vychází mi to na 900 Kč na mino, bene a plequenil.. když počítám, že mino je asi za 700 Kč, tak na ty dva zbývá 200 Kč..kdybych platila plnou cenu, tak by to bylo určitě víc.

  tak jsem zvědavá, kdy se z té lékárny ozvou

mino stoji 470 ratiopharm a

mino stoji 470 ratiopharm a hexal je dražší kolem 700

jj, já vím....mám hexal

jj, já vím....mám hexal

a co se teda přehlásit jinam?

a co se teda přehlásit jinam? A nebo sepsat petici a poslat ji těm mizerům z VZP?

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Přejít k jiné pojištovně je

Přejít k jiné pojištovně je běh na dlouhou trať, není to hned a ty měsíce budu odvádět ze mzdy peníze a oni mi nebudou hradit nic ? Rozhodně si nehodlám platit žádné testy, sere mě už jen to že si musím hradit mino. Mají mi tedy uhradit cenu za doxy a zbytek ten přeplatek uhradím. Já si teda myslím že tohle je na hromadnou žalobu. Platím, respektive mi strhávají každý měsíc vysoké částky na zdravotní pojištění a mám si vše hradit sám ? Klubal je jedinej doktor ke kterýmu chodím. At mi teda potom dají na výběr - buď nebudu do systému odvádět peníze a vše si budu hradit sám což bych si vybral, nebo odvádět a pojištovna bez remcání hradit všechny úkony od lékaře s diplomem. Pokud lékař léčí dle svého nejlepšího vědomí a svědomí, nesmí se pojištovna cukat. Moje platby pojištovně vysoce přesahují čerpání od ní. Je snad nějakej zákon kde je bezplatná zdravotní péče (doufám nehledám).  VZP ani jiná pojištovna si přece nemůže dělat co se jí zlíbí a neprodlužovat/rušit smlouvy jen na základě toho že u daného doktora jsou platby vyší.

souhlasim, ten system neni

souhlasim, ten system neni dokonaly a v podstate na muze/urcite zpusob lecby coz znamena neco je spatne...

 

jinak jak rikas odvadim do systemu mnohem vic nez cerpam... pojistovna je jen jedna velka trafika...

watch my profile

Za sebe bych vám poradila,

Za sebe bych vám poradila, pokud budete s pojišťovnou komunikovat v podobě petice, žádosti či žaloby, zvolte tuto formulaci: neříkejte pojišťovně, že léčba je dlouhodobá, řeknete jí, že antibiotika prostě zatím potřebujete, protože pokud je neberete, tak se váš zdravotní stav do dvou do třech měsíců dramaticky zhorší a vy nejste schopni fungovat, takže je možné, že v Česku registrovaná standardní ATB budete muset brát doživotně jako udržovací léčbu. Tak nějak bych to formulovala, abyste uspěli. Když přece pojišťovna proplaci drahé udržovací léčby mnohých onkologických pacientů, nevidím důvod, proč by to nemohla proplácet vám.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Brainstorm, tobě z té

Brainstorm, tobě z té přírodní léčby asi hráblo. Co to píšeš za blbiny?  Chlamydie stejně jako i jiné bakterie se dají lehce léčit /tvrdí doktoři/.  Všichni tady víme, že to sice není pravda, ale  pokud to bude tvrdit Roháčova, SIL a všichni doktoři jsou v tomto duchu vychováváni, tak je to neprůchodné/ neměnné! Tvrdí, že se lehce léčí. Jak kdosi psal, nejhůře se léčí smrt. Proč by tolerovali dlouhodobou či doživotní léčbu ATB?! Jsi zcela mimo mísu! Chodíš na sympozia, školení ? Nechodíš. Doktoři jsou duchem ještě ve středověku a myslím, že žádná debata tady ani jinde na to nemá vliv. Slyšela jsem, jak doktoři lžou o lécích, ATB, oni lžou běžně a všude, je to neprůstřelné zatím. Myslím, že ke změně ani nikdy nedojde. Mě napsali, že únavový syndrom jsem získala z dlouhodobé léčby ATB  /2 týdny G-Penicilin na LB i.v./  :-) :-) :-)  Hospodské kecy. A o spravedlnosti, kolik kdo platí a pod, je zcela mimo.  Léčímě feťáky, alkoholiky, co jsou pro společnost zátěž, nikdy nepracovali, pracovat nebudou.......léčba není pro všechny!!!

Ireno, k tomu mohu dodat jen

Ireno, k tomu mohu dodat jen toliko, že pokud budeš chtít někomu dokázat, že dlouhodobá ATB léčba na zde diskutované infekce je jediná a ta nejlepší volba, která je dosud známá, měla bys vystoupit z anonymity a spolu s ostatními, komu léčba pomohla a pomáhá, doložit svědectvím, konkretními příběhy, záznamy z případné léčby u obou Dr., podpisy. Nedávno jsem sledovala talk show na TV Barrandov s novým ministrem zdravotnictvi, který mimo jiné zdůraznil, že se sice v průměru prodlužuje život lidí, ale počet těch let, které člověk prožije ve zdraví, je v porovnání s dobou před 40 lety stejný a přičítá to špatné péči o naše pacienty s chronickými onemocněními. Na to by se mělo navázat. Nový ministr na mne dělá dojem schopného a novým věcem otevřeného člověka, já jsem ho dřív podcenovala, ale po té, co jsem shlédla to talk show, mi připadá, že i přes svůj věk a i přesto, že to není člověk z oboru, může být docela na správném místě.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Brainstorm, sedíš někde na

Brainstorm, sedíš někde na zadku u pc a radíš.  Mě zná polovina lidí z borelí i chlamydií osobně ze setkání, srazů, konferencí, korespondence.  Já nejsem anonym, jako ty. Já se nebojím říkat, že jsou doktoři neinformovaní a tunelují pojištovny.  Nebýt ATB, byla bych díky doktorům již někde ležák v ústavu. Jsem ochotná vystoupit i veřejně, ale nikdo mi tu šanci nedal. Ani nevíš, jak je těžké se někam dostat , debatovat s doktory. Takový bo.del, korupci, špatně nastavená pravidla, podvody,  jako je i ve zdravotnictví,  nemůže nikdy nikdo napravit a už vůbec ne vymýtit. Doktoři jsou finančně velmi slušně všichni  zajištěni a podporováni státem, s tím nic neuděláme. Nevíš vůbec, o čem píšeš. Pokud nemá chronicky nemocný oporu v nějakém doktorovi /nejlépe PL/, může si to hodit! Nemá šanci téměř na nic! Ani soudní cestou. Mě praktický doktor tolikrát  špatně ohodnotil zdravotní stav, až díky tomu jsem získala další dg a všem  /mimo mě/ je to jedno! Maškara, co si říká ombudsmanka je k prdu! Nadále se mi PL vysmívá, ovlivnuje ostatní doktory, ti díky němu lžou, zkreslují zprávy a nic nenadělám!! Není nikde zastání a když máš důkazy v ruce, podělají tě protiprávně u soudu, protože nemocni nejsou milionáři a nemůžou si  dovolit statisíce za advokáty. Dokotoři mají peníze a soudní znalce kamarády a utopí tě na lžičce vody!

Jistěže jsou vyléčení či zlepšení pacienti, ale ti sem právě pro ty s.ačky, co se tu melou, nechodí. Jsou rádi, že se z toho dostali.

Ireno, nikdo ti nedal

Ireno, nikdo ti nedal příležitost, vůbec se nedivím ... Při tvém negativismu, bagatelizovaní, zjednodušovaní a házení lidí do jednoho pytle tě nikdo nemůže brát vážně. Každého jen urážíš a jsi mimo realitu. Nic není jen černobílé, ani problematika těchto dosud málo probádaných infekcí. Je nutné zkusit se na věci podívat i z pozice toho, Jak ty říkáš, blbce doktora, který tě neléčí. Já netvrdím, že jsou doktoři u nás superinformovani, ale převážná většina těch, které jsem měla tu čest navštívit, se snaží a dělají vše, co je v jejích silách. Nemůžeme po nich přece chtít, aby nám ordinovali léčbu, která je zatím experimentální a která nám sice může pomoct, ale také může v konečném důsledku nadělat víc škody než užitku. Já tu opatrnost doktorů v tomto směru chápu. Říkáš, lidí jako já sem píšou sr....ky. Já jsem naopak ráda, že sem občas píšou i takovi, ne každý píše jen to, co ty a tobě podobní, byste si přáli čist. Já, díky těm sr ...kam, co se tu premleli, jsem si udělala názor a mám rozhodnuto o své další léčbě. A tímto definitivně Howgh, je Konec brainstormingu, mějte se všichni hezký.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Brainstorm, já o voze, ty o

Brainstorm, já o voze, ty o koze. Pokud realitě říkáš negativismus,  nevíš, co píšeš.  Jsi hodně psycho, takový chápající všeználek. Chytila ses dobře na ty s.ačky. Ubude tu balastu. Však zas přijdeš, jen pod jiným nickem. Ty se jen nudíš, tady bavíš, nemocná možná ani nejsi /snad ta hlava, ale to je jiná skupina/. 

Pan doktor intenzivně jedná s

Pan doktor intenzivně jedná s vzp. Výsledky jednání ještě nejsou, ale doufám, že to dobře dopadne. Zatím ještě není definitivně rozhodnuto. 

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

No ja už definitivně platím

No ja už definitivně platím léky ze svého, pač jinak mi je nedají, ale mám lístky a půjdu si na pojištovnu to nechat zaplatit a nechám si zaplatit i svůj drahej čas co tomu musím věnovat

Chlamyde, zavolej si nejdříve

Chlamyde, zavolej si nejdříve na pojištovnu, zda mají asistenci, zda by ti v této věci poradili. Není  to věc pojištovny, ale můžeš si stěžovat/ žádat ČLKomoru  a ta by měla rozhodnout.  Posouzení, zda ti doktor ATB na pojištovnu měl či neměl napsat, není na pojištovně, ale ČLK ! Až ČLK rozhodne, pak by ti pojištovna  snad mohla zpětně  léky proplatit. Nebude to asi lehké, budeš k tomu potřebovat  vyjádření MUDr.K a nevím, jak ten se k tomu postaví, na kolik to obhájí před ČLK /když ho tam udávají/  a potvrdí. Na tom se musíš s ním domluvit. nejdříve ale mrkni na       https://www.zakonyprolidi.cz/cs/1991-220  Přeji hodně zdaru a dej vědět :-)

Chci se zeptat,ma někdo

Chci se zeptat,ma někdo nejakou novou informaci ohledně VZP? Dle mých informaci je situace stále v řešení - nebyl jste nekdo na konzultaci u pana doktora ted někdy? Ja jdu prave zitra,sestra nepodala zadne bližší info,tak asi uvidím az zitra. Ale moc růžové to asi nebude se obavám. 

Asi nikdo nic neví, zřejmě v

Asi nikdo nic neví, zřejmě v této době nikdo z těchto stránek nebyl u Klubala.

Možná se něco změní až https://echo24.cz/a/S6X5D/reditel-vzp-v-ohrozeni-babis-bude-mit-paky-na-jeho-vymenu

Ahoj existuje mail -

Ahoj existuje mail - instrukce jak podpořit klubala v této věci.  Doufám že to víte. Je třeba ho podpořit svým příběhem . Zítra to může být jiná pojišťovna. 

Info vám dají pravděpodobně sestry. 

Pomohl stovkám, mozna tisícům lidem. Myslim ze si zaslouží podporu. Mějte se m. 

Ahoj, nemůžeš sem dát

Ahoj, nemůžeš sem dát veřejně? Ať nemusíme všichni otravovat sestry. Určitě podpořím :)

S MUDr. Nouzou VZP ukončila

S MUDr. Nouzou VZP ukončila od 1. 1. 2018 spolupráci rovněž.

Hledá se dr. House. Denní dávka: 2x ACC 1800mg, 2-3x vit. C 250 mg, 2x B12 100 mg, 1x B-komplex.

sa príliš nečudujte...

sa príliš nečudujte... zdravotníctvo je najmä biznis. ak by sa len 5 percent populácie domáhalo takýchto rozsiahlych testov, systém má problém. jasné že na to nemám peniaze ani ja ale spýtam sa ináč: načo vlastne až tak veľmi podrobné testovanie a zakaždým (ako mal klubal napr.)? veď keď vyjde trebárs pozitívna elisa, ktorá stojí pár korún a sú jasné príznaky, tak sa môže liečiť na základe toho a hotovo. bežné imunologické vyšetrenie a základný krvný obraz plus hemokoagulácia tiež nestoja majland. u chronickej boreliózy cd57+ je tuším 35eur, to ešte tiež väčšina z nás je ochotná dať zo svojho. myslím, že dignostika by mala najmä určiť to, čo treba liečiť a nemala by byť primárne stavaná tak, aby bola čo najdrahšia.

Mně fascinuje, jak se někteří

Mně fascinuje, jak se někteří "odborníci" pořád tady k něčemu zasvědceně vyjadřují, nikdy neabsolvůjíce nijaký protokol, nemajíce s velkou pravděpodobností žádnou zde řešenou chorobu. Dokážou napsat že "doktoři jsou superinformovaní" - ?! Zkušenost většiny lidí zde je ale naprosto o 180° jinde. Moje taky. Hlásají zde nějaké esoterické praktiiky, píší že "ATB bych volila až jako poslední možnost", tohle není žádná tlachárna ambiciózních seberealizátorů vlastního ega. Tady lidi čekají pomoc, radu, zkušenosti které nasbírali ostatní! Tenhle Storm takovýchhle informací mně úplně omračuje (Brain jsem záměrně vynechal).

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Sväta pravda Leraku, neda sa

Sväta pravda Leraku, neda sa s tym asi nic robit, neviem naco su na tomto webe, ludia, ktori su zasadne proti atb protokolom, uz som sa k tomu vyjadrovala xxx krat..asi nemaju co na praci,,,my vieme preco sme tu, pomahat si radami a odzitou liecbou, vlastnou skusenostou..

Je to velmi neprijemne, co Vas v Cechach tiez caka..

Ja si platim vsetko sama, testy davame robit zriedka, krvne u obvodnej na poistivnu aj imuno..

Vdaka za kazdeho lekara, co to proste nevzdava , pricom by mohol ist cestou suhlasu s poistovnami, mal kapitalizaciu za kazdu dusu, ci je v ambulancii a nie je to malo, okrem vykonov od stola typu, koleno boli, mastite, ibalgin, huci v hlave, zavrate atd,,,zazila som si teda svoje..tachykardia  17 rokov 3 druhy liekov, zachvaty stale, ari,,,uz nemam v liecbe,,,

Takze tak..Vy co mate skutocne problemy a mate preukazatelne bakter infekcie nebojte sa .

Zijem mam 62 a citim sa lepsie ako v 59..a papkam atb Strattona plnu palbu 27 plnych mesiacov ,  vratane 25 pulzov uz entizolu.

Nie som zombii, viaceri ma videli, a kto neveri, ak bude v BA nech vola,,,pridem 

Krv ok, pecen ok, zaludok strazim, ale beriem vsetko co ca len da...caute bojovnici edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k