Po roku a mesiaci bez liekov

Zdravím všetkých bojujúcich.Podávam správu o mojom stave: je to už fajn,telo vlastnou snahou odrehabilitované, pohyblivosť normálna, všetko sa pomaly vylepšilo do starých kolají pred ochorením.Žiadna chémia do mňa striktne neputuje. Len ma psychicky trošku podrazilo úmrtie Steva Mc Kenzyho, ktorý zomrel na rovnakú diagnozu v auguste.

 

To je skvele Brenda :o)

To je skvele Brenda :o) ...mohla by si to rozpisat podrobnejsie, co Ti pomohlo? Citala som Tvoj blog a podla vsetkeho si vysadila ATB, aj ked si sa necitila uplne fit, nemylim sa? 

Ano, je to pravda, necítila

Ano, je to pravda, necítila som sa už úplne najhoršie, ale zas nie až tak dobre ako pred chorobou, nebolo to stále ono, trvalo to dlho / 2 roky a niečo /, cítila som, že je treba niečo zmeniť. Navštívila som súkromnú lekárku s dotazom na acidobazickú rovnováhu, ale ona ma neurologicky vyšetrila, nechala si všetko porozprávať / bola som tam cez 2 hod. / a konštatovala, že sa zabíjam : množstvom ATB a injekciami na podporu imunity, povedala mi, že som vážne chorá a odporučila mi doplnky a presný návod na stravu na podporu nervového systému. Ako som písala, venovala som sa úšpešne sama sebe 3mesiace 100% podla navodu, chodila som pomaly na prechádzky / musela som sa učiť znovu chodiť /, začala som postupne cvičiť, mala som totálne ochabnuté svaly / dolné aj horné končatiny boli v chorobe čiastočne paralyzované, miecha zapálená, kolená opuchnuté v důsledku autoimunitných reakcií /. Zo dňa na den som zmenila systém stavovania a vyhodila všetky lieky.

Brenda

Tak to je dobrá zpráva. Je

Tak to je dobrá zpráva. Je vidět, že to jde úplně vyléčit. A přidám další. Moje známá má kamarádku, která před lety skončila s chronickou borelkou na vozíku. A určitě tam nebyla jen borelka, při chronicitě nikdy nebývá sama. Během 3 let léčby se to postupně vrátilo do normálu a teď už léta žije normální život. Tak díky Brendě za dobré zprávy:-)))

Díky Brendo, taková zpráva je

Díky Brendo, taková zpráva je balzámem na duši a zároveň světlem v tunelu všech nemocných. Super!

Na WP 06/2012-04/2013 (atb, atp,antimykotika,alternativa),15 let bolesti hlavy,od 04/2012 pálivé bolesti hlavy,zad,srdce,kompletní insomnie,tuhnutí krku,od 06/2013 zbývá-slabý tinitus, občas bolest zad

Vďaka za slova podpory,

Vďaka za slova podpory, verím, že aj vy sa z toho dostanete. V súčasnosti pri miere vedomostí, ktoré mám po niekolkých rokoch samoštúdia a nekonečných návštev zbytočných lekárov a absolvovaní zbytočných vyšetrení a nadužívaní zbytočných liekov, možem len povedať, že moja viera v uzdravení pomocou jedného a druhého je absolutne nulová. WP by som asi určite neabsolvovala.
 Liečila by som sa stravou, minerálmi a doplnkami,pohybom v prírode, minimalizáciou stresu.Takto sa musim  aj tak stále o seba starať, aby sa choroba nevrátila. Lenže, aké je optimum? Riadim sa podľa jednej neuroložky, ktorej som teraz pacientkou, kto má záujem, může pozrieť www.benevita.sk.

 

 

Brenda

gratulujem Brenda, ak mozes

gratulujem Brenda, ak mozes trosku nam to pribliz celu situaciu/priebeh. diky

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k