Po letech

Dlouho jsem tady nenapsal, obcas sem jen nakoukl. Čekal sem až budu moci napsat pozitivní zprávu. Chyba lávky.

Po letech brani atb se stav uz proste nelepsi a není dobrý a v únorové navštěvě u Klubala to budu chtít ukončit a zkusit zřejmě něco jiného, byliny. Chtěl sem to už přerušit dřív ale on nechtěl.

Zdrav stav je spiše stabilně nedobrý, často horší a jen zřídka je dobrý kdy jsem málo omezen.

Dnes beru mino2*2 ,AZI po stř pá a plaquenil 1 deně

Nejčastější je klasická únava, klouby sice nijak nebolí ale dost mi v nich lupe. Poslední dobou tak 2 měsíce se mi motá hlava prakticky neustále, někdy hodně opravdu hodně., to je ted muj největší strašák.

Jsem hodně citlivej na smrad jako výpary z barev, různe parfemy a navoněné lidi. Na cigaretovej kouř sem taky háklivej to vše mi dělá problémy jako by hned vznikl v hlavě zánět.

Stejně tak sem podrážděnej z různých zvuků. Sousedi v paneláku nademnou mi dávají zabrat s neodhlučněnou podlahou, šíleně vrzající postelí, pořád jim tam něco padá a to mě přivádí k šílenství - ta lidská bezohlednost.

Vadí mi i kolegovo nekvalitně hrající rádio, ty sykavky mi brnkají na nervy, stejně jako hučení. Nemá to nahlas ale ..... prostě těžký život mučedníka :) Naštěsti mě toleruje a bere si sluchátka, pač sem si musel brát pro klid špunty do uší.

Nevím zda vše tohle co mi vadí je dávkama antibiotik nebo nějakým zánětem v hlavě i proto chci přerušit atb léčbu a zkusit ty byliny. Dřív sem je bral zároven s atb ale brát neustále tolik pilulek a tak aby si neškodily navzájem zárověn s jídlem není v mojich silách. Jako singl chlap který nesnáší chodit do obchodu a nakupovat to má fakt těžký.

Partnerství s holkou se prakticky bojím protože ji nechci nudit a omezovat a hlavne proto že se kolikrát cítím opravdu mizerně. Zároveň mi partnerka velmi chybí

Měl sem přítelkyni, nebydleli jsme spolu ta ale chtěla dítě. No já dítě v tomto stavu opravdu nechci riskovat, nevím co bude potom az skoncim s atb a dítěti bych se chtěl věnovat , ne jeho život promarodit.

Moje dny jsou často vysmáté stejně jako uplakané, není problém často plakat a smát se v jednom dni v jedné hodině, v 15 minutách. Může za to samozřejmě aktualní stav, stačí si na něco vzpomenout a tečou slzy, třeba smutek nebo dojetí. Když je mi dobře takové problémy samozřejmě nemám.

Protože pořád pracuju tak unava není tak strašná, třeba potom celý den prospím-proležím ale do prace vzdy jdu a často mi práce pomůže snad tím že musím něco dělat. Práci mám lehkou-žádná dřina.

testy mám stále pozitivní na chlamydie, už to není tak strašné a borelioza vždy negativní, no v proužku čárky jsou.

Až ten poslední objevil neuroinfekci  borelia afz IgG Wb +

Mám doma infrasaunu ale moc do ní nelezu a možná je to chyba, možná by to chtélo se alespon trošku vypotit obden ?

Protože strašně nerad někam chodím a už vůbec ne sám, sem ochuzenej o ruzné procedůry jako uvolnující  masáže,nějaké solně jeskyně atd. Dokopat se doho je opravdu problém, asi nějaká sociální porucha

Potřeboval bych jiný názor zda mám atb léčbu ukončit a zkusit něco jiného.

 

 

 

Pozdravujem Ťa čítala som si

Pozdravujem Ťa

čítala som si v minulosti Tvoje blogy a boli od ťažkých stavov do radostného prežívania v leto 2014.

Som na liečbe 3 mesiace, beriem silnú kombináciu je to všetko na mojom blogu..

Čo sa podľa Teba mohlo stať, stres, nezvládnuta psychika, že Ťa to opäť položilo na kolená,.

Verím, že sa rozhodneš správne, koľko si teda bral v kuse atb ??

Ja dávam saunu 1 x týždenne, nemám doma, plus lymfomasáž po nej , tak mi doporučili na vyplavovanie toxínov z tela.. Keď ju máš doma prinúť sa..

Ja som tiež nepísala, že vlastne som bola " zdravá " ozaj len podľa toho ako som zvládala veci, podnikanie 20 rokov, stres, ale častá únava, nekonečné lieky na alergie, astmu, dnes vraj mi priedušky fungujú len na 50 %, nechápem, necítim to tak...proste spústa lieky na tlak, tachykardiu  a pod.

Jasne , že mi nikto nikdy nedal urobiť testy na chlam a borelky..

Pred rokom som už nevedela vôbec existovať, skončila prácu a bola som viac na sedačke, ako na turistike...

Moja skúsenosť pred liečbou som chodila na Biorezonanciu / stále chodím / , a všetko sa mi postupne zlepšilo, lieky na tlak 1/2 tab , tachykardia je preč a to som bola na rýchlej pomoci často , lieky na alergiu neberiem , vlastne okrem tej 1/2 tablety nič, len prírodné doplnky..Bola som na prirodnom protokole, navštevujem stranku RNG http://rng.jecool.net

pán je pôvodom Slovák, žijúci v USA vedec, 35 rokov sa zo záujmu venuje alternatíve, radí, každému bezplatne, nie je dovozca ani distribútor doplnkov. Preto si dávam posielať na jeho radu doplnky z USA iHerb resp swansonvitamin

Mne to všetko však jeden podstatný problém nevyriešilo, nedá sa mi stáť, mám bolesti úponov šliach a treba mi vymeniť kĺb, nedá sa tu mi zistili premnožené potvory..

Mám to čo aj Ty spomínaš nenormálne lúpanie, chrúpanie celého tela ,, už pred začatím liečby a pukanie a pod..

Som na začiatku, budem rada, ak sa Teba aj iným dlho v liečbe bude dariť, lebo len to je motor...aspoň pre mňa..

A veru nevidím tu spústu vyliečených spokojných ľudí, aspoň ja to tak vnímam..možno zle pozerám,

drž sa veľmi edita

Kdysi sem četl nebo mi to

Kdysi sem četl nebo mi to někdo říkal že lymfodrenáže by se v době nemoci dělat neměli, protože se potom těmi lymfatickými cestami zanesou bakterie, viry i tam kde nejsou a prakticky více uškodí než pomůže. Já chtěl lymfu taky pročistit ale potom jsem od toho raději z tohoto důvodu upustil....

Chlamyde, atb bych podle

Chlamyde, atb bych podle Klubala vysadil, třeba zrovna mino může při dlouhodobém užívání způsobovat některé příznaky, které popisuješ, jde totiž do cns. Zkusil bych byliny dle Buhnera, pokud to nepůjde, tak přidat i jiné byliny. A když atb, tak po pauze na bylinách jiné kombo. Mně se osvědčilo kombo z BCA, píšu o všem v blogu. A tu saunu dávej denně chlape, já jí mít doma, tak jsem tam denné. Dr.Powell píše, že většině jejo pacientů pomohlo už denní saunování. Prostě potřebuješ změnu v léčení, už jen ta tě povzbudí, neustálé tlučení do zavřených vrat je hrozné. Držím palce:-)

Na atb jsem přes min přes 3

Na atb jsem přes min přes 3 roky, přesně nevím.

Nějaké byliny mám doma, už dřív sem je bral ale ne tak poctivě. Taky bych je chtěl brát až vysadím atb, to Klubal ale zatím nechtěl a s minem přitvrdil. Pravda je v tom že po takové době to chce nějakou změnu.

Saunu tedy budu praktikovat častěji a pak dám vědět jaká změna. Prakticky vždy mi dá dost zabrat kdy mi během saunování začne bušit srdce a tělo si říká o ukončení, nervozita a tak. Vpnu ji a zkouším vydržet co to jde. Nejsem tam přitom dlouho ani při vysoké teplotě. Tak 20 minut a vetšinou 45 stupnů. K pocení mi to stačí. Taky záleží jak ten toploměr měří. Koupím ještě jeden a porovnám. Je to divné ale nejvíc se začínám potit až když saunu vypnu.

Přemýšlel sem i o Fenixovych slzách. Rád jezdím na kole a občas s kamarádem dáme prda něčeho slabého a opravdu mi to pomáhá k výkonu a že jsem schopný vůbec někam dojet. Několikrát jsem dal i 30 km po lesích což je na mě výkon a alespon něco dělám. Opravdu mi pomáhá a vše s mírou a ve stavu kdy si ji můžu dovolit a nepoloží mě.

Už sem to i kdysi psal, pomáhá mi práce, něco dělat, často mě víkend položí protože sem doma a nuda, trápení, odpočívání. Potom jdu do práce a často se vše zlepší zřejmě tím že musím myslet i na něco jiného......

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k