Po delší době se opět ozývám..

Zatím na ATB protokolu nejsem byď výsledky chlam. pneu. IgG 5, IgA 2,2 a IgM 0,8,(prosnec 2015), takže stále katastrofa. Stále sleduji jak na chlamydie tělo reaguje. Je to opravdu zvláštní, ale jak je možné, že v létě, nebo kdekoliv v teple u moře se cítím zdravá. Jak se tělo oslabí zimou hned se mi udělá zle, únava, pocit neustálého nachlazení, neprokrvené končetiny, hučení v uších. Je to tím, že když se imunita oslabí, chlamydie ihned vylezou? Plánuji si udělat odběr v létě, když je mi dobře. To by mne opravdu zajímalo, jak to bude vypadat. Máte potíže podobně, nebo je to po celý rok stejné? Pokud to takto půjde dále, jedinné řešení bude se odstěhovat s rodinou tam, kde je teplo po celý rok. Ještě se zeptám, pokud se stane a masivně se přemnoží haemophilus v dutinách, kdy není teplota a dá se s tím žít (sice je člověk unavený, bučí v uších..), je lepší to neléčit ATB? Protože se mi zdá, že to rozdráždí chlamydie ještě víc a po dobrání např. azitromycynu (6 tablet) je mi ještě hůř než před začátkem, než jsem jej začala brát. Pokud to půjde ATB nebrat a intenzivně se snažit pracovat na imunitě (velké dávky přír. C, betaglukany, odkyselení, antioxydanty, vit D..)a na tom ,aby se tělo co nejméně oslabilo, což je v našich podmínkách téměř nemožné, zejména, když jsem chronicky takto zanesená. Vrtá mě hlavou ale to léto a teplo, člověk je zdravý, pak konec podzimu až do června nic moc.. Jak to máte vy? 

 

ja to mam napriklad skoro

ja to mam napriklad skoro rovnako stale, i ked leto je mozno o 10-30 percent lepsie. ale nie o viac...

Takže žádné zlepšení v létě?

Takže žádné zlepšení v létě? Co si také myslím a funguje to na mě je to, že se snažít tělu co nejvíce ulevit. Jíst zdravě, nebýt překyselená, dodávat minerály a vitamímy v org. využitelné formě a dopnky stravy a pohyb tak, aby tělo bylo co nejvíc v kondici a neunavovalo se tím, že je špatně živené, těžko metabolituje a tím se snad může i lépe s chlamydiemi vyrovnat. To určitě není špatně, otázka je jak to bude pokračovat a jak rychle se to bude zhoršovat. Ještě ten vit D, ted jej nemáme vůbec, není od věci se zaměřit na jeho doplnění. I tady jsem o něm četla, to zatím nedělám, takže vyzkouším. 

dlouhodoba unava, bolest v krku, paleni oci, bolest na hrudi, zvysene teploty, bolesti hlavy, zimnice.

nie že žiadne, ale len malé.

nie že žiadne, ale len malé. asi je to u každého individuálne.

Zdravím všechny, jsem

Zdravím všechny, jsem nováček, zatím mám načteno cca 45 webových stránek s infoškama kolem těch chytrých potvor, co si vlezou do buněk a vypouští místo života smrt. Letos je mi padesát. 12 let jsem jela na 200% Svou práci obchoďáka k tomu tři úklidy, provozní a účetní Středočeské sekce KSZ. To je pět vedlejšáků. Zvládala jsem to v pohodě, jsem sama se synem, hraje mi extraligu basketu a teď je na soukr. střední mimo domov. Já jsem v únoru uklouzla na zebře na přechodu a praštila jsem se do hlavy o obrubník. Od té doby neustále se stěhující infekty, kolem dokola, nos, krk, uši, oči, klouby, úporné...téměř porodní bolesti vystřelující do kříže nonstop, detekované myomy 14cm, několik 7cm, 3cm. Úporné bolesti hlavy, pískání v uších, závratě, mlha před očima a únava....k smrti únava. Letos jsem nebyla schopna ustrojit ani stromeček, umýt okna, nic, nula. Od 11.5.2015 jsem v pracovní neschopnosti úplně vyřízená, léčená na lymfadenitidu obličeje, hlavy a krku, tinitus a chronickou rýmu. Až koncem listopadu mi na Bulovce na ORL Dr. nechala udělat testy na chlamydie se slabou pozitivitou LPS IgG ELISA, pozitivní Pneumoniae IgA NIF a silně pozitivní Pneumoniae IgG NIF s prokázanou recentní infekcí, známky aktivity infekce dosud přetrvávají a to bylo odebráno po dobrání 60 tabletek antibiotik u kterých jsem měla všechny vedlejší příznaky, rozhodily mi trávení, krkám od té doby jak starý chlap, břicho mám jak nafouknutá žába a zácpa jako hrom. Jsem tak unavená, že bych zalezla pod kamna a v tichu odešla zcela dobrovolně. Mám toho fakt dost. Moje obvodní se mi vysmála do obličeje, že to přeháním a s výrazem pohrdání mě poslala na imunologii, kam jdu až 18.1.2016 dřívější termín nebyl. Není prostě jiné řešení než ta roční léčba antibiotiky? Vždyť logicky se mi musí totálně zbortit imunita. Zatím sosám informace na jaké hrůzy se mám ještě připravit, když už teď jsem na smrt.

Ani nevíš,jak Ti rozumím! Mě

Ani nevíš,jak Ti rozumím! Mě z plného zdraví,těsně před padesátkou, srazily na kolena urogynekologické potíže. Do té doby pohodová ženská,sportující a hlavně bezstarostná. A teď..na antidepresivech a jak píšeš...zalézt za kamna a dobrovolně odejít. I já jsem objednaná k dr.Klubalovi na 15.1. tak uvidím. Pročti si tu blogy ostatních...spoustě atb pomohly,ale spoustě ne. Jsme každý originál a co pomůže jednomu...vždyť víš. Ale chci tomu dát šanci. Zatím se drž a věř!!!

Tak je nás tu asi viac. Mám

Tak je nás tu asi viac. Mám rovnaké gynekologické problémy ako vy. Rok a pol som brala Strattona a Weldona. Bola som presvedčená že su to mykoplazmy. Bohužial po vysadeni atb sa mi zapal vratil a uz nan pomaly nic nezabera kvoli rezistencii. Zajtra mam v plane dat si predpisat antidepresiva, lebo neviem prestat  plakat. Bolesti su uporne.

katy1

" Já jsem v únoru uklouzla na

" Já jsem v únoru uklouzla na zebře na přechodu a praštila jsem se do hlavy o obrubník." Bylo to doopravdy uklouznutí? Byl tam olej, slupka od banánu, mokro...? Nebo jen tak mirnixtýrnix noha vynechala, blbá reakce...?

březen 2013 ukončení CAPu 

táák... blbé, že? veru viem.

táák... blbé, že? veru viem. a to sme to niektorí nafasovali v 30tke a počul som aj o takých, čo ešte o 10 rokov skorej. nebojte sa, ono sa to nejak do rozumnej miery zraziť dá. ale či úplne, tak o tom nie som až tak presvedčený... každopádne vďaka za roky normálne s časom minulým...

Ostanú aspoň spomienky.

Ostanú aspoň spomienky.

katy1

iste ale zas nie až toľko

iste ale zas nie až toľko černoty... o to šťastnejší sme, keď je lepšie obdobie a "dá sa kus dýchať", potom si to o to viac užívame. ej, kua, zdraví ľudia ani nevedia čo majú...

Je ale zvláštní, že například

Je ale zvláštní, že například na mém příkladě, kdy mám chlamydie tak vysoké a tolik let, je mi lépe, než některým lidem zde s mnoha nižšími hodnotami. To mě mate, také trpím na časté infekty v zimě, imunitu nebudu mít nejlepší, ale proč mě tak neničí? Klepu do dřeva, abych to nezakřikla..možná ty pokusy s výživou a pohybem a soustředění na střeva? Kdybych si lehla do postele tak na tom budu mnohem hůř, zvláštní.  

dlouhodoba unava, bolest v krku, paleni oci, bolest na hrudi, zvysene teploty, bolesti hlavy, zimnice.

Také mi posledních 10 let

Také mi posledních 10 let bylo vždy v létě lépe, na podzim a v zimě hůř, ale pořád se to dalo. Občas únava, lehká arytmie, při delším stání bolesti chodidel, občas pískání v uších a cukání v oku,ale nic hrozného, nikdy jsem tomu nevěnovala pozornost až se to vše podělalo a nemohla jsem únavou vylézt z postele, pořád zvýšené teploty, zimnice, bolesti celého těla, pálení očí, záškuby po celém těle, každodenní bolesti hlavy.... až teprve pak jsem to začala řešit a běhat po doktorech, marně, nikdo nepomohl, kromě dr. K., který alespon na nějakou dobu napíše léčbu, co se bude dít dál, uvidíme, zkouším byliny, objednala jsem si z PL ženšen, cats claw a plum, ještě čekám na pelyněk. Do toho NAC, C, Chlorella, probiotika a spoustu dalších vitamínů... Hodně štěstí v boji.

...a hodnoty mám jen v IGG,

...a hodnoty mám jen v IGG, jak CPN, tak i Borelia, vše ostatní negativní, takže pro všechny doktory jen prodělaná infekce a není třeba léčit :-(

Manžel má daleko vyšší

Manžel má daleko vyšší hodnoty než já, má pozitivní i CPN a Borelii v IgM a je mu daleko lépe než mě, testy podle mě opravdu nic nevypovídají, důležité je, jak se člověk cítí. Raději bych měla všechny třídy pozitivní, když bych se cítila dobře.

to máš pravdu! nuž, asi v tom

to máš pravdu! nuž, asi v tom puzzle interakcií mikroorganizmu a makroorganizmu nie je zďaleka všetko objavené a preto niektorí vcelku vpohode žijú a iní kikiríkame... a to ešte otvorene hovorím, že ak sa to aspoň nebude výrazne zhoršovať v budúcnosti, že takto to nejako ukočírujem(e)... samozrejme ideálne by bolo objaviť vhodnú terapiu, tak nech sa darí... nám všetkým...

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k