Plicní chlamydie a mycoplasma, pořád potíže ...

Ahoj, jsem tu úplně nová a přiznám se, že se na těchto stránkách zatím moc neorientuju. Už něco přes 4 roky mám vleklé potíže, téměř neustálá bolest v krku, únava, malátnost, schvácenost..., přidaly se i kožní vyrážky. Po půl roce to většinou vygraduje a lehnu úplně, kdy beru ATB.

V testech mi vychází plicní chlamydie, naposledy "zbytkové", ale hodnoty tam pořád jsou, chodím na imunulogii a obvodačka mi dává Fromilid (v tu dobu, kdy fakt lehnu). Aktivní mycoplasma jsem měla tam měla jednou. Jde o to, že to ve mně pořád je, většinou se cítím bídně, zvětšují se mi uzliny na krku a bolí, jsem unavená a je mi na zvracení. chtěla bych se toho zbavit, ale vůbec nevím jak. Neodkáže mě někdo na nějakou kliniku, kde by mi pomohli? Brala bych cokoli abych byla zdravá. Začínáme taky uvažovat s manželem o dítěti, ale vzhledem k těm chlamydiím se toho bojim...

Děkuju! Verča

Ahoj, hledej tady ve starších

Ahoj, hledej tady ve starších diskuzích a v oranžové liště, je tady všechno, protilátkové testy bohužel nejsou moc spolehlivé a jestli jsou hodnoty vysoké nebo 'zbytkové' nemá nic společného s mírou potíží... U nás v ČR pomůže jedině Klubal, jinak je to bohužel ztráta času někam jinam chodit a čekat na pomoc...

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Děkuju, o Klubalovi jsem se

Děkuju, o Klubalovi jsem se dočetla, to je dost šílený, že je jediný, co za něco stojí ... Vygooglila jsem ještě Martina Nouzu z Centra klinické imunologie, ale názory na něj nejsou příliš pozitivní.

U mě jí míra potíží vleklá, nikdy nevím kdy lehnu úplně, ale krom chlamydií mi "nic není". No co bych vyprávěla, tady už to všichni znají.

Ahoj,dokud na mě

Ahoj,dokud na mě kamarádka"neprskla"bacily,byla jsem zcela zdráva.Potýkám se s plicními potížemi,od suchého kašle do vykašlávání zeleného sputa.Trvá to již 3 týdny.ATB neberu už 10 let,takže kdybych je teď nasadila,měly by pomoci rychle.Ale raději bych něco jiného.

Hodně mi pomohla inhalace a per os užívání koloidního stříbra(za 6 týdnů jsem zabila i borrelii v těle a nezmodrala jsem:o)),pomohla mi i inhalace lázeňské soli z Bük lázní s kafrem,pití čaje ze slézu maurského,lípy,užívání rakouského Colostra,hlívy ústřičné a kvalitního panenského rakytníkového oleje.Baštím ovoce,zeleninu,pohybu mám dost.Na játra jím kvalitní ostropestřec granule.Je to tak o 80%lepší,ale chemii se asi nevyhnu i když mám raději bylinky.

Máte nějaký nápad,jak se co nejlépe doléčit chemickou cestou?

Vítej, Achnaton. Pokud máš

Vítej, Achnaton. Pokud máš potíže jenom 3 týdny a neustupují, vypadá to na čerstvou infekci. Na tvém místě bych co nejdřív (včera pozdě) nasadila  Doxy 2x100 mg denně a Azi 2x500 mg 3x týdně a po 2 týdnech této kůry 5 denní puls Etnizol. Vždy po třech týdnech zopakuj ten puls Entizol nebo Tinidazol zase na 5 dní včetně užívání všech výše uvedených ATB. Denně 2x600 mg NAC. Pokud jsi zvyklá na koloidní stříbro, můžeš si nalít 2xdenně po 25ml, může být ve stejný čas s ATB (KS zabraňuje rezistenci mikrobů na ATB). Jinak dodržuj všechno to, na co jsi zvyklá (inhalace, čaje, byliny atd) pokud takové palby sneseš. Samozřejmě probiotika a hlavně zakysané výrobky nejlíp z bio kozího mléka či kvašené zelí, vždy aspoň s 2hodinovým odstupem od ATB. To vše dělej 8 týdnů. Pokud se nic nezmění v těch příznacích, pokračuj už jenom bylinami, čaji a KS a NAC, delší léčba syntetickými ATB podle mne už totiž nemá smysl a znamená to, že je infekce chronická.  Monoterapii ani občasné přelečování se tu a tam nějakým ATB na dva na tři týdny nedoporučuji. Samozřejmě, nemusí to vše být správně, je to ale to, co bych já teď udělala na tvém místě. Ale zajisté tady dostaneš i rady od zkušenějších, doktorů a pseudodoktorů a doufám taky od některých vyléčených či stabilizovaných zkušených.  V každém případě, hodně štěstí.Smile

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Moc děkuji za radu.Ke

Moc děkuji za radu.Ke Colostru baštím vlastní domácí kefirek :o))mám mlíčko přímo od kravičky...takže se fakt snažim mít vše kvalitní.Vím,že kozí výrobky jsou dobré,ale nepozřu nic,co je z kozy...zvedne mi to žaludek...To stříbro je 40ppm a tělo už mi ho odmítá.Borrelii jsem zabila,to mám radost,ale test Elisa je na prd,lepší je WB test-ten ukáže Borrelii v 95% dle sdělení několika lékařů.Mimo jiné ještě baštím kurkumu,dýňová semínka ,piji pelyněk,hořec ,detoxikační čaj z 19-ti bylinek atd.

Potíže ustupují,ale už mě to otravuje...je fakt,že kouřím a to mi zdraví moc nepřidá.Ještě jednou děkuji.

Tak koloidní stříbro v

Tak koloidní stříbro v koncentraci 40ppm vnitřně v žádném případě !!! Teď si dej od KS pauzu a buť ráda, žes nezmodrala. KS vnitřně max. koncentraci do 15ppm. Kouření taky není ideální, kašel může být i důsledkem toho a nemusí to být infekce. V každém případě si nechej udělat testy na černý kašel, ten teď v republice hodně řádí a pokud ho přechodíš, můžeš kašlat roky a dodatečně ani nezjistíš, žes ho přechodila.  Pokud ti příznaky ustupují, asi bych teda ty ATB nenasazovala. Vím, že je to těžké, ale s kouřením zkus přestat. Pokud budeš mít podezření na plicní chlamydie či mykoplasmy, tak tady platí, že čím včasnější léčba, tím větší úspech na vyhubení té mrchy. Léčba jedním ATB na dva tři týdny to nespraví. Pokud nemáš přístup k ATB a podaří-li se ti sehnat aspoň 1 druh (makrolid), kombinuj ho apoň s tím koloidním stříbrem (max 3xdenně 25ml v koncentraci 10 až 15ppm) a užívej těch 8 týdnů. A do toho hodně pelyňku (dobré i APP plus) na cysty. Tak ať už je to jenom lepší.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

To stříbro mi tělo už

To stříbro mi tělo už nebere...neboj,vím že reakce s kůží je,ale musela bych denně vypít ne 20ml,ale 200ml,abych zmodrala.Navíc je to nanotechnologie a v těle se neukládá,jen jím proteče a cestou likviduje enzymy těch různých potvor...To jsem konzultovala již dávno s vojenským biochemikem.Stříbro 10ppm je do očí.Stejně na závěr vezmu spirulinu,ta váže kovy...pro jistotu.

Napadlo mě,že se nejspíš bude jednat o černý kašel...byla jsem  očkovaná,proto asi průběh není tak silný.Za ten můžeme děkovat migrantům.Kdysi jsem s ním přišla do styku od paní z Ukrajiny...ale testy byly negativní..zaplať bůh.To už je dvacet let.Ta kamarádka,co na mě bacily "prskla"do slova a do písmene (při kýchnutí si nezakryla ústa) pracuje v továrně s bulharama,rumunama apod.To kouření bych ráda...no nevim,zda to dokážu.Ráda bych se doléčila čímkoliv jiným,jak ATB.Máš něco vyzkoušeno?

Ano, mám. Zatím jsem vcelku

Ano, mám. Zatím jsem vcelku stabilizovaná, ale chlamydie i mykoplasmy pneumoniae mám už chronické. Beru koloidní stříbro 15ppm pulsně a bylinné tinktury od Buhnera, které chci brzy vyměnit za Cowdena, sem a zase zpátky, rotuji všechno, co se dá, i byliny. Cowden pokrývá i koinfekce a já kdysi měla boreliozu hraničně pozitivní a když jsem měla rozjeté chlamky a mykošky, měla jsem i slabší neuroproblémy. Jinak jím na kila syrový česnek, piju šťávu z červené cibule (obojí naštěstí miluji), šťávu ze syrové červené řepy nepasterizovanou, čaj z čerstvého zázvoru, jinak standard detox a všechny vitamíny raději v přírodní formě, minimum doplňků. NAC dávám 2x 600 mg denně, brzy snížím na 1x 600 mg. Ještě nemám vyhráno, může se mi to vrátit, ale zatím na mně příroda dělá větší zázraky než ATB a někdo to tady prý má zase opačně. Moje brebery si asi vybudovaly solidní rezistenci vůči ATB (špatným přelečováním) anebo jsem chytila nějaký superodolný kmen, a tak jsem s ATB skoncovala. Přestat kouřit je těžké, holka zlatá. Také jsem tím procházela (před mnoha lety, ovšem nikdy jsem nebyla silná kuřačka) a nakonec nad cigaretami zvítězila. V mé éře se ještě hulilo snad i v prostředcích hromadné dopravy, ty máš v této době výhodu těch zákazů. To koloidní stříbro v tak vysoké koncentraci, jak ho bereš ty, bych se fakt bála. Taky zatím neexistuje ověřená studie, co to s tělem může dlouhodobě a v tak velkých koncentracích udělat. Pokud máš např. špatnou funkci ledvin, může to mít fatální následky.  Nejde jen o zmodrání.  Ať se daří.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Moc díky.Zkusím.Já

Moc díky.Zkusím.Já vím,ledviny mám OK a pila jsem ho nezbytných 6 týdnů,abych tu borrelku udolala.Sem tam při nákaze chřipkou...stačila jedna štampdle,nebo na angínu 3 dni apod.Neužívám ho pořád,jen v nezbytně nutnou dobu a jen při potížích.Je super na opary..i pásové.Mám k tomu respekt.Všeho s mírou..i chemie...i bylinek.Když je něčeho moc,může si člověk ublížit i pelyňkem...ten je hlavně na žaludeční potíže,trávení,některé breberky atd.A minerální hospodářství si člověk může rozhodit i pitím kopřivového čaje po dlohou dobu.

Česnek miluji,ale mám nízký tlak a ještě si ho tím snížím.Syrová šťáva z řepy je super křemíková bomba pro střeva,ale dokáže u některých lidí vyléčit i šedý zákal.Zázvorový čajík taky piju a ještě dělám MMZ=máta,meduňka,zázvor domácí sirup-fakt dobrý.

No,nebudu už zdržovat,jsem zde poprvé a nevím,zda se ještě dostavím.Určitě by mě zajímal tvůj nový projekt na byliny apod.Děkuji

Jo joooo, jak říká moje

Jo joooo, jak říká moje maminka, všeho moc škodí, i toho dobrého. Moje tělo nejspíš samo pozná, až budou chlam. a myko. pryč. Pak opustím Buhnera, Cowdena i to stříbříčko. Moje tělo mi to dobře hlásí a já ho poslouchám. Je to ta nejlepší a nejpřesnější diagnostická metoda. Když je cokoliv v nepořádku, tělo to hned poslušně hlásí. S bylinami, pokud se mi něco dobrého osvědčí, dám ráda vědět. Gratuluji ti k udolání borelly. Tak já jdu zase pracovat. Bylo mi potěšením si s tebou tady povídat.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Ahoj, tak jsem to tu

Ahoj,

tak jsem to tu pročetla, ale nevím si rady......pomůžete?

teď si tak nějak nevím rady.......po návratu z dovolené, první týden v lednu jsem lehla, bolest v krku, krk bílo, včetně jazyka, šílená únava, jakoby vyrážka na krku, bolest svalů, škuby, červené žilky v oku, průdušky, ale úplně bez kašle, malátnost.....tak jsem si nechala udělat krevní testy, tedy vyprosila.....jinak podle lékaře asi "chřipka". Předtím jsem nijak nemocná nebyla, max. když jsem nastydla, klasika za 2 dny dobré, ale nic co teď....je pravda, že ta vyrážka na krku nějakou dobu už je, někdy zmizla, někdy zase byla vidět, únavu jsem občas pociťovala, jak když vás někdo vezme klackem přes záda, krk, v noci jsem někdy špatně spala, budila se a někdy i propocená, ale to jsem prostě neřešila. Každopádně v testech klasika pozitivni plicní chlam. a EBV.....nic jineho jako myko, borel., jsem pozitivní neměla...hodnota u chlam. pouze v IgG mirne pozitivni, přesně hodnoty teď už nevím z toho prvního testu, nemám v ruce a vyslal mě na imunologii. Tam klasika na RTG, krevní obraz, moč, stěr krk....vše naprosto OK, včetně šťítné, jater atd., jen vysoký spodní tlak cca 93-95. Také menstruace od té doby silnější. Neradi na toto předepisují ATB, že tělo by si mělo poradit samo.....měla jsem lepší týden, pak zase hůře, toho krku a únavy jsem se nemohla zbavit, tak jsem nasadila hlavně posílení imunity, kloktání, čaje, vitamíny, probiotika no co jde...i dieta aby se tělo pročistilo. Testy se opakovaly po nějakých 3 týdnech 23.1.2018, plic.chlam. pozitivní IgG Elisa 1,82. IgA Elisa 1,25. Chlam.pneum. IgG 1,80 a chlam.pneum. IgA 0,66 a index tu mají větší jak 0,80 jsou pozitivní hodnoty a doporučení zase pak zopakovat za 3 týdny. Krk v tuto chvíli lepší, bílo ještě krk, jazyk je, únava, bolest svalů lepší, ještě pořád ta vyrážka, spíš fleky na krku jsou, někdy svrbí, včetně paže, dekolt....někdy cítím i jinde, ale spíš hlavně ten vrch...krom toho krku ale jinde fleky, vyrážka není, jen prostě cítíte. ATB Doxy.klasika 100 na tři týdny je schopný napsat, ale že na tyto hodnoty by to prostě nedělal, že tělo s tím bojuje OK....jak vidíte vy? Jsem z toho docela už unavená, když pak čtu, jak s tím někdo roky bojuje....jestli ty ATB raději nenasadit:/nebo? díky moc Janina

 

Achnaton, ještě k tvému

Achnaton, ještě k tvému příspěvku. Říkáš, že ti tělo stříbro nebere. Když už něco tělo nebere, znamená to možná, že to již splnilo svůj účel a dál to brát by bylo jen asi ke škodě. Každopádně tělo nám vysílá signál a ty máš výhodu, že ten signál poznáš. Já se vždycky snažím tělu naslouchat a podle toho si měním léčbu. Zatím mne to nezklamalo a vždy po takovém signálu poděkuji Pánu Bohu.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

zakladateľka, nepoteším ťa,

zakladateľka,

nepoteším ťa, tebe aspon rpišli na to už pred rokmi, že čo máš, chlamky/mykoplazmy, svine jedny,ale mne na to prišli po 6 rokoch trápenia, že údajne " mam zvysene protilatky proti chlamydiam plucnym",a ze mam pozitivne mykoplazmy plucne taktiez, Vyuzivala som na to viacere kúry atb,ale bezvysledne, teraz az po takmer roku- konecne mykoplazmy aspon "hranicne"cize sa znizuju,ale to,co ty mavas- tie potiaze,ktore popisujes, bolesti krku, hrdla, cervene, uzliny bolave na krku, pod pazami, to mavam stale uz rok...odkedy na mna niekto kychol, (pravdepodobne kychol s mykoplazmou:(((((((()...ale priznam sa, ze taku pliagu ako ta mykoplazma som este neazazila,a to som v zivote vselico uz mala, zazila, bola chora, dokonca ako mala holka,som bola s obojstrannym zapalom pluc dva mesiace na plucnom,ale NIKDY v zivote som necitila to,co pri mykoplazme..odpadavala som,ked som sla do schodov doma, unava taka,ze som si myslela,ze zomieram uz istotne, potenie take,ze som nestihala menit tricka, aj ked som nic nerobila, pol roka vkuse 37,7, bolest klbov, hlavy, oci, ucha, rezave bolesti ucha,...nedokazala som sa hybat, bolest HRDLA pol roka vkuse, od decembra do juna..nemohla som sa nadýchnut, skutocne som si myslela,že zomieram:( vtedy mi robili testy aj na rakovinu lym. uzlin :(((((((((((( najstrasnejsie obdobie mojho zivota, ale lieku na tu hnusobsku plaigu neni...SKUS este imunologa dobreho- nech nasadi ribomunyl,- neviem,ako sa to u vas v CR vola,konkretne,ale mne pomaha na bolest hrdla a celkovo na lepsiu imunitu "hornu", len ribomunyl...ako tak, najma v zime, a samozrjeme wobenzym, ine nic.neciitm sa az tak zle, ale viem si predstavit,ako trpis. :( Keby som takto pred rokom tusila,co ma caka, tak radsej skocim pod auto,ako hento vytrpiet.pevne nervy zelam.

Evitulka, s tou mykoplasmou

Evitulka, s tou mykoplasmou máš velkou pravdu, je to pořádná pliaga. S tím hrdlem vím, o čem mluvíš, já si tím procházela skoro 3 roky v kuse a navíc do toho permanentní silný suchý dráždivý kašel. Když se mi i přesto pár doktorů snažilo namluvit, že infekci nemám, přestože mi stále stoupalo IgM, šla jsem do vývrtky ...  Já ji mám spolu i s tou chlamydií. Mně osobně na to ribomunyl nepomohl, naopak, byla jsem ještě víc nemocná. Ale zabral mi celkem dobře Broncho-Vaxom a těch léků na slizniční imunitu existuje víc. Můj ORL mi doporučil Imudon a ten je k dostání bez předpisu, zatím jsem nezkusila. Chce to vyzkoušet a když něco nesedí, vyměnit z jiný.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Brainstorm- tak ja som

Brainstorm- tak ja som praveze vobec nekaslala, napodiv, /fakt len strasne minimalne, az skoro vobec a suchy samozrejme)a ani nalez na RTG som nemala,co sa tyka mykoplazmy, ciste vsetko, hladiny protilatok," iba 1,5",( hranice je 1), WB testy-

ja sa snazim na to nemysliet,ale ked uz niekto pri mne zakasle tak mna bioli hrdlo,ja som uz z toho tak zmagorena,lebo strasne som si vytrpela:( co sa tohto tyka. STrasne tie mykoplazmy su jedna hnusna pliaga, ja aj v klimatizacii- ja normalne si davam vreckovku cez nos a usta,nech to nedycham(tam ich je najviac),som uplne zatazena na to. Hrdlo sice je no, nepoviem,ze na tom dobre,lebo to tak nie je,ale ulavilo sa mi, aspon ciastocne, lebo ma pol roka vkuse bolelo ako slak, jest som nemohla,prehltat, skrabala som s apo stenach z krvaveho osolhana,  a nic nezaberalo na tie svine. Potom az doxyhexal(vdaka bohu za ten liek).Najviac ma nasrala doktorka, orl moja, lebo mi hovorila 5 rokov,ze mi nic nie je a mna 5 rokov boleli uzliny a pobolieval nosohltan a bol zacervenaly,a hned som bola chora, a vkuse chora, podla mna sa ki prejavovali tie mrchy stale cele tie roky,ale etvrdim,ze teraz ich uz nemam, praveze si myslim,ze mam- este stale:( lebo ma znova zacala posledne mesiace bolet hrdlo, nosohltan, aj ho mam zacervenane.A uzliny bolia.:(

Ribomunyl nepomohol?:O:O:O:O to je pre mna sok, ribomunyl, bol pre mna zazrak, doslova. Ja na nom ficim roky,ja ani neviem,kde by som bola bez neho, asi v marnici, lebo by som sa hodila pod vlak, od bolesti hrdla. Broncho vaxom-je ale nieco podobne ako ribomunyl,aspon tak povedala ORL,neviem,co je na tom pravdy,ale nemala som este. Co je take dobre este na takuto sliznicnu imunitu? Napríklad, citala som,že aj polyoxidonium. Neviem,co je na tom pravdy. A vravia aj nejake Isoprinosine,ci ako sa to vola. Asi ako komu zabere.

Ale ribomunyl, vdaka bohu zan, ale nemozem na nom ficat stale,a uz ho beriem 5 rokov (samozrejme s par mesacnymi prestavkami). Najhorsie je ale na tom to, ze clovek nevie,co ma brat/ inak, nekupovala by som zbytocne z lekarne iba bez predpisu lieky na imunitu- lapaky na peniaze-podla mna- neoverene, slabucke),vsadzam iba na predpisove lieky. Inak,ale Imunor,co bol tiez na predpis mi vobec nepomohol. To bolo slabe. Ale peklo menom mykoplazma nechcem zazit. Keby som toto mala prekonat znova, tak to nedam. Mala si pri mykoplazme okrem kaslu a hrdla- priznaky aj ako ja?co som napisala vyssie? CI som ja iba taky " extrabušt"?

Evitulka, moje příznaky byly

Evitulka, moje příznaky byly hlavně stálý kašel, bolest hrdla, tlak na hrudi, v pozdějším stadiu potíže s dýchaním a bronchospasma. Když mi bývalo nejhůř, měla jsem i elektriku a pálení v rukou a začaly mi trnout a necitlivet konečky prstů na rukou, ale to pak celkem brzy ustoupilo. Kašel a bolest v hrdle a na hrudi trvaly bez mála 3 roky. Na ATB mi bylo pak postupně stále ještě hůř a hůř, vše se začalo zlepšovat až po vysazení ATB (po tříměsíčním Strattonovi) na alternativě. Je to asi velmi individuální, pokud tam je bakteriální infekce, tak určitá ATB léčba je nutná, ale délka i složení léčby je asi taky individuální. Já nešla ke Kl. ani k Dur. hlavně proto, že oni dávají každému téměř paušální protokoly a hlavně na co nejdelší dobu, protože z toho mají prachy. Šla jsem zcela svou vlastní cestou a jsem tomu ráda.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

divne potiaze podobne tomuco

divne potiaze podobne tomuco mas ty aco som mala ja min.zimu boli 6 rokov, a vygradovalo to az min,zimu...t.j. pozitivnym imykoplazmami...ja sa tak sialene bojim,ze sa tie svine vratia a ten stav,ze sa mi vrati..ze si to ani nikto nevie predstavit,bojim sa toho...:(

Evitulka, nemysli na to, že

Evitulka, nemysli na to, že by se to mohlo vrátit, když je to teď lepší. Čím víc na to budeš myslet, tím víc si vystresuješ organismus a vlastně si to přivoláš. Buď co nejvíc v pohodě a snaž se na nemoc myslet co nejmíň, když je ti líp aspoň v tom hrdle.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Ahoj, tak jsem to tu

Ahoj,

tak jsem to tu pročetla, ale nevím si rady......pomůžete?

teď si tak nějak nevím rady.......po návratu z dovolené, první týden v lednu jsem lehla, bolest v krku, krk bílo, včetně jazyka, šílená únava, jakoby vyrážka na krku, bolest svalů, škuby, červené žilky v oku, průdušky, ale úplně bez kašle, malátnost.....tak jsem si nechala udělat krevní testy, tedy vyprosila.....jinak podle lékaře asi "chřipka". Předtím jsem nijak nemocná nebyla, max. když jsem nastydla, klasika za 2 dny dobré, ale nic co teď....je pravda, že ta vyrážka na krku nějakou dobu už je, někdy zmizla, někdy zase byla vidět, únavu jsem občas pociťovala, jak když vás někdo vezme klackem přes záda, krk, v noci jsem někdy špatně spala, budila se a někdy i propocená, ale to jsem prostě neřešila. Každopádně v testech klasika pozitivni plicní chlam. a EBV.....nic jineho jako myko, borel., jsem pozitivní neměla...hodnota u chlam. pouze v IgG mirne pozitivni, přesně hodnoty teď už nevím z toho prvního testu, nemám v ruce a vyslal mě na imunologii. Tam klasika na RTG, krevní obraz, moč, stěr krk....vše naprosto OK, včetně šťítné, jater atd., jen vysoký spodní tlak cca 93-95. Také menstruace od té doby silnější. Neradi na toto předepisují ATB, že tělo by si mělo poradit samo.....měla jsem lepší týden, pak zase hůře, toho krku a únavy jsem se nemohla zbavit, tak jsem nasadila hlavně posílení imunity, kloktání, čaje, vitamíny, probiotika no co jde...i dieta aby se tělo pročistilo. Testy se opakovaly po nějakých 3 týdnech 23.1.2018, plic.chlam. pozitivní IgG Elisa 1,82. IgA Elisa 1,25. Chlam.pneum. IgG 1,80 a chlam.pneum. IgA 0,66 a index tu mají větší jak 0,80 jsou pozitivní hodnoty a doporučení zase pak zopakovat za 3 týdny. Krk v tuto chvíli lepší, bílo ještě krk, jazyk je, únava, bolest svalů lepší, ještě pořád ta vyrážka, spíš fleky na krku jsou, někdy svrbí, včetně paže, dekolt....někdy cítím i jinde, ale spíš hlavně ten vrch...krom toho krku ale jinde fleky, vyrážka není, jen prostě cítíte. ATB Doxy.klasika 100 na tři týdny je schopný napsat, ale že na tyto hodnoty by to prostě nedělal, že tělo s tím bojuje OK....jak vidíte vy? Jsem z toho docela už unavená, když pak čtu, jak s tím někdo roky bojuje....jestli ty ATB raději nenasadit:/nebo? díky moc Janina

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k