PLÁN vychází

moc zapomínáme !! a

moc zapomínáme !! a zapomětlivost se vymstí už brzy. Až se vrátí krize. Tenkrát se jednalo o jednotky, které  :

Dobrovolný návrat z Jihlavska zpět do vlasti zvolilo za současných ekonomických podmínek devět občanů mongolské národnosti. Informoval o tom včera mluvčí cizinecké policie Roman Pittner. „Cizinec, který je úspěšně zařazen do projektu „Dobrovolný návrat“, obdrží zdarma letenku do své země a částku 500 euro,“ doplnil Pittner. Lidé jiných národností jihlavský okres neopustili.

http://jihlavsky.denik.cz/kratce/jihlava-dobrovolny-navrat-zpet-do-vlast...

kteří v České republice ztratili zaměstnání a nemají peníze, aby se mohli bezplatně vrátit domů celkem pět občanů z Mongolska,“ uvedl včera Jiří Tvrdík z cizinecké policie. Pro zajímavost v sousední Kutné Hoře požádalo už deset cizinců.

Proč tento projekt často kritizovaný opozicí vznikl? Důvod je prý jednoduchý. Prevence, aby zahraniční dělníci bez práce neskončili na ulici a nezačali si obživu zajišťovat krádežemi a jinou trestnou činností.

http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/ko2602_cizinci_20090226.html

...a kvóty ? z kolika běženců ? dnes je to 120 000 a zítra ? další milion je na cestě, další milion příští rok, další milion přijedou rodinní příslušníci a další miliony se tu budou rodit ; někteří už brzy a někteří až za 9 měsíců, aby zabránili návratu.  A neomezí se na jednoho potomka jako češi, kteří na víc potomků nemají koruny

...že ta unie neumí počítat a umí jen oblbovat a zapomíná jaké to je v krizi, která se oddálila natištěním nových bankovek (zachránily se banky US a zachránilo se Řecko)

Zdroj: http://kolinsky.denik.cz/zpravy_region/ko2602_cizinci_20090226.html

od r.2000

http://www.czechfreepress.cz/

toto si vyjímečně přečtěte.

toto si vyjímečně přečtěte. Z  TV se nedovíte

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1732-takzvani-uprchlici-t...

...........bude v ČR referendum ...?

od r.2000

Evropa http://protiproud.parl

Evropa

http://protiproud.parlamentnilisty.cz/politika/1956-utajeny-rozklad-evro...

..Merkelová byla v poslední době již nejednou občany vypískána. Desítky tisíc lidí požadují v německých ulicích její odstoupení a nové volby.

..Nebudou pro Německo žádným přínosem, neboť většina z nich nemá ani vzdělání, ani osobnostní předpoklady..

..„Patřím k lidem, které označujete jako stádo. Patřím k tomuto „stádu“, jak nazýváte své voliče prostě proto, protože mám jen strach. Strach před budoucností v zemi,..

..V naší zemi se odehrává katastrofa a Vy mlčíte. Co je vlastně úkolem Spolkové kancléřky? Za co Vás my Němci vlastně platíme?..

..Mám strach, že náš sociální systém pod tlakem těchto mas zkolabuje,..

od r.2000

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k