paraziti, morgellons

V posteli žádné černé maličké granulky jsem nenašla, ale po dávce Vermoxu hned druhý den ve stolici bylo takových malých černých puntíků hodně, nevím, co to bylo (ale v potravě jsem nic takového neměla), vyskytlo se to jen asi 2 až 3 krát ve stolici a pak už ne. Moc jsem to z technických důvodů nemohla zkoumat. Po těle  žádné boláky nemám. Pod pokožkou mě stále něco jakoby zašimrá, jakoby tak spirálovitě, musím se vždy trochu poškrábat. Mohla by být i jiná příčina než parazité. Je možné mít takové příznaky od chlamydií či borelií? V roce 2009 to začalo velmi výrazně (cca za 14 dní po operaci palce, měsíc před operací jsem zřejmě chytla plicní chlamky - vysoké horečky, chřipka a respirační onemocnění - krátce přeléčeno atb a nedoléčeno)

PAN CH: a jak ses zbavil těch morgellons?

Teď jsem na pulzu a za 14dní mám podle dr. K zopakovat Vermox. Říkal, že můžu při ATB. Ale mám strach! Killpoint říká ne. Mám tedy přerušit atb na týden? Co myslíte? Měla bych ten Vermox zopakovat, jinak by to bylo k ničemu. Eonizofily mám v pořádku, ale to si myslím, že můžou být a přesto parazity člověk může mít. 

Děkuji. Pěkné dny všem.

Ahoj Ladka: ja by som urcite

Ahoj Ladka:

ja by som urcite vysadil ATB a nasadil ATP: toto ti povie hocikto hocikde ze ist atb+atp je hovadina ...  ked ides kombo ATB,tak rezistencia bakterii na ATB nevznikne,preto sa to vola kombo: ten Vermox by som prestriedal aj Cesolom a Albendazolom= aspon zistis,ci mas naozaj parazita:

a tie priznaky z chlamydii alebo borelii urcite byt nemozu ... toto skor vyzera naozaj na parazita nejakeho

Vermox je dosť slabé ATP. Keď

Vermox je dosť slabé ATP. Keď ti Dr.K povedal, že ho na tej combinácií ATB môžeš, tak by som sa nebála ho vziať. Ja som brala Albendazol s ATB a nič mi to pocitovo nerobilo. Pokiaľ by si ale chcela nejakú silnejšiu kúru s viacerými druhmi ATP, tak by som prerušila na pár dní ATB a brala len ATP. Nič sa nestane, keď to spravíš aj viackrát počas liečby. Jedine, pokiaľ berieš Benemicín, tak tam by som bola s vysadzovaním opatrná. Mal by sa minimálne 3-6 mesiacov brať bez prerušenia.

Tak jsem bral atb s

Tak jsem bral atb s albendazolem dohromady-a to mesic. (ano, radost jsem z toho nemel)  Reakce zadna.

 ATB  jsou bakteriostatická a

 ATB  jsou bakteriostatická a baktericidní  viz http://www.wikiskripta.eu/index.php/Antibiotika

ATP naše zdravotnictví neřeší. Parazity nemáme, jakože LB nic nezpůsobuje.  je údajně lehce léčitelná!  Chemické tablety  parazity rozloží, takže  dle mého názoru brát ATB+ATP je chemický  mejdan a možná netušíte, co to  s člověkem udělá, aniž by to bylo cítit. Já  bych nikdy dohromady nebrala. 

IRENA: Vase mozno nie,ale SVK

IRENA: Vase mozno nie,ale SVK riesia aj parazity: hold,zase CESKO o krok pozadu za SLOVENSKOM: ako klasicky hehehehe

ARABELA Vermox je slabe ATP? ako si to odmerala? mozes nam napisat? aspon sa dobre zabavime

René, tak se odstěhujeme

René, tak se odstěhujeme léčit na Slovensko :-)

Já myslím, že Arabela měla na mysli, že Vermox je účinná látka mebendazol a ten není na všechny parazity a je ho 6 tab  100 mg, pokud se nemýlím. Účinnější by možná byl  Praziqantel, kde je jedna tableta 600 mg, nebo na jiné AlbendazolAlbemed 20mg :-). Vím, že tam nějak léčitel nan Slovensku  léčí práškem ny rybičky za šílenéé peníze ! 

albendazol,mebendazol,praziqu

albendazol,mebendazol,praziquantel

napisat toto Ja som brala Albendazol s ATB a nič mi to pocitovo nerobilo. je veeelmi nebezpecna veta : pocitovo nemusi clovek nic citit,o 2 tyzdne pecen na sracky,ladviny dtto

Ano, souhlasím.....můj názor

Ano, souhlasím.....můj názor je, že by se to nemělo  míchat. Může to nadělat nezvratné škody, i když reakce hned nemusí být :-(. Já jsem přestala brát ATB, chvíli počkala, pak nasadila ATP, ulevilo se mi po nich hodně, ale synovi bylo hodně zle při ATP a neulevilo se mu. Je to individuální.

Vermox-obsahuje mebendazol a

Vermox-obsahuje mebendazol a Albendazol sú azoly, podobne, ako flukonazol, metronidazol, tinidazol,...a to ti nevadí brať s kombinácií s ďalšími ATB? Ak máš parazity v pečeni, či obličkách, tak rovnako na niektoré druhy účinkuje aj metronidazol napríklad, preto aj samotné pulzovanie je tak trocha antiparazitarna liečba. Určite by som to nemiešala s pulzovanim.Ja som brala len 3 dávky na začiatku liečby, keď som brala len jedno -dve ATB.Potom som pridala pulzy s odstupom týždňa. Na pulzy boli silné reakcie a vie asi len Boh, prečo a čo vsetko sa zabíjalo vo mne. Určite tam boli aj nejaké parazity, aj keď možno len mikroskopické. 

Okrem toho, ako vieš, že pri ATB liečbe sa premnožili v tele vírusy a že ATB na ne nemá vplyv? Aký máš dôkaz na takéto tvrdenie? Máš nejakú štúdiu o účinku ATB comba napríklad na CMV, EBV, HPV,...in vivo, či in vitro? Keď sa pozrieš na výsledky testov ľudí na cape, tak sa im vždy zlepšujú aj testy na vírusy. Prečo a prečo aj po pulze? 

Děkuji všem za názory, vím,

Děkuji všem za názory, vím, že se atp a atb nemají brát současně. Proto jsem se dr. K ptala a i v lékárně. Mám z toho respekt, obavy. Hledala jsem na googlu o mebendazolu respektive o vermoxu a našla jsem, že není třeba se bát o játra, že se nevstřebáva do krve, že působí jen ve střevě ( a to ještě podle dalších názorů dost bídně, že snad ani není moc učinný na ty parazity, které má zabíjet), že v játrech se prý metabolizuje jen 5%. Určitě jiná atp bych nikdy při atb nevzala.  3 roky mám plynatost a mockrát za den stolici, hlavně po ránu a v dopoledních hodinách, ale vyloženě průjem to není. Brala jsem i dost dlouho křemelínu. Určitě mi v tom pomohla. Jsem teď 4. den na pulzu a ten vermox bych měla dát za týden po skončení pulzu. No jsem na rozpacích.

A v příbalovém letáku vermoxu

A v příbalovém letáku vermoxu je psáno, že se nemá brát společně s metronidazolem.

Laďko, neboj, Ing Bláhová,

Laďko, neboj, Ing Bláhová, která se parazity zabývá říká, že by se měli nejdíve  likvidovat paraziti, že i v nich jsou viry a bakterie, pak se tělo líp zbavuje všeho. Údajně, když to děláme opačně, jde to ztuha a trvá to déle....a možná právě  skrze parazity hubneš......to dáš! 

Ahoj Irčo, ano, vím o ing.

Ahoj Irčo,

ano, vím o ing. Bláhové a brala jsi od ní nějaké antiparazitární kůry? A pomohly? Nejsou to další vyhozené peníze? Nebo je lepší soustředit se na tu chemii - Albendazol apod. Je to hrůza, jak mě to šimrá pod kůží. Vylezla jsem z infrasauny a teď mě tak napadlo, že jestli mám parazity, tak mi možná ta sauna ještě víc škodí tím, že je prohání v krevním oběhu?

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k