Pálení kloubů a bolest lýtek

Lidičky

pomoc, jsem měsíc na WP, místo klacid obden azi, a stejnak vše pálí a bolí, trochu mín než jsem začala, je to normální?????

pcr negativní chlamydie ale po 7dnech mi ho brali co už jsem brala doxi, je to tím ovlivněno????

to samé lumbálka 14dni po braní klacidu také negativni, takže též ovlivněno???

 

...jsem v práci a dost ko, dneska jsem byla na imuno, místo klacid užívám azi, toznamená dnes jsou to 4týdny, 1týden 100gdoxi, druhý 1ráno a večer, pak klacid obden ten mi nesedl a mám azi 500g, a injekce imudion - to nejlepší prej na imunitu co může být......třetí týden mě začli pálit dost dost klouby- lokte a kolena, tedka už to bolí kolem nich apálí trochu mín, ale dost mě bolí tříslo pravý a kyčel a uzlina zítra jdu k primářce přes známeho na imu do Krče...nicméně, já celou dobu i elisa i western blot i pcr - negativní chlamydie,  a bore. krom pcr to mi nuedělali, ale brali mi ten mozkomošíní mok a vše negativ...ale 14dní jsem už tenkrát brala ten klacid - mohlo to být tím ovlivněno, já jen nechápu že 3týdny po dobrání klacid mě to nebolelo, pak jsem začla čůrat krev - zánět močáku a do dvou týdnu se mi vrátily ty ruce a nohy, jsem na pokraji sil, co víc dodat obden mám chut si volat rychlou...ale stejnak nepomůžou, jo jen je zvláštní že tedka jak mi dělali aslo, takmám prvně zvýšene crp, že by z toho jestli tam ty sračky mám tak to leze ven??????

Ahoj, no ses uprostred

Ahoj, no ses uprostred reakci, mesic je teprve zacatek lecby a zvlast, kdyz jsi jeste behem toho mesice menila antibiotika, to jsi jeste pritopila pod kotlem. Zkus hodne detoxikovat, cecko, uhli, atd. Testy samozrejme mohou byt zkreslene atb.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

je to sedm týdnů bylo už

je to sedm týdnů bylo už šestej fajn pak jsem si dala enti a od tý doby pouze je dva prášky je mi zle, a k tomu ještě viroza a si od přítele jela jsem do zahraničí a tam mě to total sejmulo, chodim ještě na injekci na imudon nevim co dal kolik mi stačí tři měsíce nebo čtyři? budou to dva ale rok je šílená doba je to i nesmysl tkhle dlouho si myslim to žaludek nedá a nevim zda to někam i vede.

markéta30

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k