Odkaz

Všetkým tým čo sa nevedia dostať s chlamídí,mykoplaziem,borelioz tak všetkým tým odporúčam prejsť protiparazitnou liečbou. Myslím si že v čechách aj na slovensku lekari ktorý liečia na tieto infekcie úmyselne neodporučia túto liečbu!

Potom sa liečba u nich može natiahnuť aj na 2 až 6 rokov a stale nie so 100% účinkom. Plno peňazí  vyhodených a infekcie stále v parazitoch si nachádzajú cestu na reinfekcie! Začnite študovať a nespoliehajte sa na druhých!

Viem to z vlastnej skusenosti plno penazi na kadejake lieky a príčina úplne inde. Ked sa odparazitite zistíte že chlam.borel,mykopl sú lahko porazitelne ! Uvazujte a nedoverujte ludom ktorým záleži na vašich peniazoch!!

Ako môže pomáhať človek človeku keď pýta také nehorázne peniaze od chorého??!! Ja som vďaka smelosti ušetril velmi veľa a aj zdravie sa mi pomaly navracia! Prajem Vám vštetkým všetko dobré !!

Velike diky. Zkusim a dam

Velike diky. Zkusim a dam vedet, jak sem dopadla

A poradíš postup,  Rocky69?

A poradíš postup,  Rocky69? Jakou protiparazitní kúrou jsi prošel? Děkuji za informace,  myslím, že každý zkusí vše, dokud něco nepomůže, všichni jsme zoufalí.

No, kde vzit ty

No, kde vzit ty antiparazitika. Dobry dotaz Jiri, to me nenapadlo

A hlavně by mě zajímalo, jaká

A hlavně by mě zajímalo, jaká antiparazitika a zda je možno brát s CAPem nebo až po dobrání CAP.

Nasla jsem vermophyt. Zkusim

Nasla jsem vermophyt. Zkusim to. Hur se citit nemuzu

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k