nevolnost po doxybene

Poraďte prosím...do teď po doxybene nebyl žádný problém cca před 14dny mě začal dost bolet žaludek,pocity bolestivého hladu i v noci-nasadila jsem Gasec,protože mi to přišlo jako vředy na které jsem dřív trpěla.Do pár dnů to bylo ok,ale od té doby je mi po užití doxy ráno i večer do půlhodiny špatně,natahuje na zvracení a trvá to vždyuhodina a půl a to jím doxy, jako dřív po suchém rohlíku a dost zapíjím a zase zajím suchým.

Prosím poraďte.Ke Klubalovi jdu až za měsíc

Anet, já jsem měla obdobné

Anet, já jsem měla obdobné potíže s doxy. Bohužel nepomáhalo vbůbec nic, ať jsem snědla nebo vypila cokoli, vzít na lačno, před jídlem, po jídle, během jídla, najedená normálně nebo přežraná, prostě nic. Dospělo to až do stavu, kdy jsem v sobě doxy kvůli křečím, nucení zvarcení a následnému vyvrácení neudržela. Vyřešila jsem to tak, že jsem přešla z doxy na mino. Je sice o dost dražší a hůře se shání, ale mám svatej pokoj ;)

Jo a pokud se rozhodneš pro změnu, tak Klubala lze požádat o přechod na mino i přes email. Vysvětli mu svou situaci, jak ti je zle a navrhni řešení. Uvidíš, že ti vyjde ochotně vstříc ;)

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

Niekomu Doxy robí také

Niekomu Doxy robí také problémy. Možeš skúsiť Helicid, ale ako píše Gia - volila by som skor Mino. Pri jeho braní človek nie je ani taký citlivý na slnko - nevzniká taká fototoxická reakcia ako u Doxy. Ešte ma tak napadá - po užití Doxy vydržať aspoň 1h. v sede.

Mne na ťažkosti po atb

Mne na ťažkosti po atb zaberalo len jesť, jesť, jesť - paradoxne kúsok slaninky, vajíčko. Treba opatrne vyskúšať. Tieto ťažkosti sú váčšinou z toxínov, tak 2 hod po doxy carbofit apoň 5-6 toboliek. Hneď po užití b-complex. Pomáha tiež kurkuma a zázvor, tiež citrónová šťava. Treba si len pomyslieť na nejaké jedlo, ak je len pri pomyslení horšie tak nie, ak nie je, tak skúsiť.

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Moc děkuji všem za rady.Asi

Moc děkuji všem za rady.Asi bude mino nutné,protože délka nevolností se prodlužuje a i mezi braním už mám žaludek na vodě.Co prosím znamená,že se špatně shání?v lékarně jen na objednání,nebo i to je problém?

Aneta

Anet to znamená, že je na

Anet to znamená, že je na objednání s dodací dobou 2 až 3 týdny a většinou jsou ho ochotní objednat jen v nemocničních lékárnách. Cena je něco kolem 750,- (jak kde) za 100 tablet o obsahu 50 mg.

Moje tělo už není moje, teď je ze mě chodící mikrobiální Noemova archa, a proto se držím hesla "Usmívej se, bude hůř!" :)

je to len moja špekulácia,

je to len moja špekulácia, ale tá nevoľnosť po doxy môže súvisieť napr. aj s porfyrínmi, ktoré sa trebárs vo väčšej miere uvoľnia do krvi počas pokusu o metabolizáciu doxycyklínu v pečeni. Môžeš vyskúšať párkrát vziať doxy a zapiť vodou s lyžičkou glukózy. Glukóza má v sebe nejaký mechanizmus tlmiaci porfyrické prejavy. Mne napríklad glukóza už párkrát pomohla pri stavoch nevoľnosti po entizole. Ale opatrne s glukózou v prípade, ak máš nejak viac rozdivočelú candidu - glukóza jej mimoriadne chutí.

WP od 05/2008. Mycopl.Pn,Cpn,EBV. Chronický únavový syndróm. Liečba:NAC,doxy,azi,tinidazol,vit.D 4000iu,plus opatrenia proti sekund.porfýrii. Výrazné zlepšenia po 3.r liečby. Po 6r WP stav takmer bezproblémový. V súčasnosti striedavo mierne relapsy

Něco na tom bude,protože když

Něco na tom bude,protože když to zapiji colou,tak je ta nevolnost kratší,ale bohužel se ozve candida nafouknutím břicha:-(

Aneta

Ja si tiež myslím to isté čo

Ja si tiež myslím to isté čo michal. Nevoľnosť je spôsobená tým, že doxy účinkuje. Nemyslím si, že je vhodné meniť doxy za mino. Mino spôsobuje viac toxických reakcií a vo všeobecnosti sa horšie znáša, keďže je účinnejší ako doxy. Aj chlorella môže pomôcť. Tú môžeš zobrať hneď s doxy, alebo tesne po. Najprv vyskúšaj carbofit (2 hod po a pred hocičím-lieky, doplnky, jedlo), glukózu, zázvor, turmeric a treba poskúšať s jedlom. Tiež by mohli pomôcť kyslomliečne výrobky - min. 2 hod od doxy. 

RS od r. 1980. Na WP od 08/08 s prestavkou 02/09-04/09. Od maja 2012 do maja 2013 prerušovaná liečba. Od mája 2013 bez atb a zdravotný stav sa stále pomaly zlepšuje.

Mně někdy trošku maličko

Mně někdy trošku maličko pomáhalo sníst před Doxy něco sladkýho, např. kus perníku. Ale x-krát milej Doxy letěl ven, ať jsem předtím snědla cokoliv, zapila čímkoliv, takže jsem ho vyměnila za Mino, nemá smysl brát něco, co každou chvíli vyzvracíš... Takle mám svatej klid. Jsem asi vyjímka, ale Mino snáším celkově líp než Doxy, už bych ho nechtěla.

Já taky snáším Mino líp, Doxy

Já taky snáším Mino líp, Doxy bych už nechtěla.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k