Nepochopenie choroby zo strany partnera

Včera som dostala kopačky od manžela, vraj len celé dni sa povaľujem a som lenivá ísť do práce. Že kvôli tomu ma nemá rád a až si nájdem prácu ma zasa bude mať rád. Nemieni o tom so mnou ani diskutovať, keď som mu chcela ukázať papiere od lekárov, zápaly, magn. rezon., zhoršujúci sa glaukom oka, chronický únavový syndróm atď. taktiež tento web, povedal, že všetci tuná ste lenivci, povaľači. Krutá realita pre mňa 2 týždne pred Vianocami. Má niekto z Vás tiež skúsenosť - nepochopenie zo strany najbližších v tejto chorobe /ja mycoplasma pneumoniae/.

Drz se....ja se kvuli nemooci

Drz se....ja se kvuli nemooci nebavim 4 roky s otcem(lekarem),pritelkyni nic nerikam, trepu se jak trotl a vyhybam se znamym ...syty hladovemu neveri

WP od 10/2013 

tak mat otca doktora, ktory

tak mat otca doktora, ktory sa nemieni poddat mainstreamovym idealom ani pre blaho syna to je uz na mna silne kafco :(

drzte sa

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

je Chrisi, to je jeden z

je Chrisi, to je jeden z duvodu proc jsem se poradne nelecil - uveril jsem otci ze mi nic neni...o par let pozdeji uz se ani nepodepisu jak se mi trepou ruce, pravou mam uplne v kyblu....na jeho omluvu musim rict ze i primar na neurologii mi tvrdil, ze to prejde, ze je to postboreliovy syndrom...videlo me asi 6 neurologu v ruznych ustavech..

WP od 10/2013 

riki je skoda casu travit s

riki je skoda casu travit s mainstreamovym doktorom...hlavne ked je kopec medicinskych materialov od doktorov spublikovanych na nete a aj knizne...stacilo mu dat par knih pod stromcek nech studuje...ale to uz nezmenis asi...velka skoda prevelka, rodic by mal pre svoje dieta urobit vsetko a ty si az tak moc nechcel po nom len nech zmeni uhol pohladu a nech ta lieci :(

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Ahoj emka.Tobě řekl manžel

Ahoj emka.Tobě řekl manžel .......Se mnou se manželka rozvedla,vykopla s bytu,musel jsem odejít od dětí,který pro mě znamenají všechno ,nemít mámu ,tak jsem zůstal na ulici,ale i přesto mi máma nechápe jako všichni v okolí.Zdraví nemocnému nevěří.

Emko, nezoufej, i místo mě si

Emko, nezoufej, i místo mě si našel přítel po 17ti letech zdravou ženu právě proto, že já jsem nemocná a on zdravý! Nevím, jestli nebudu příští vánoce pod mostem z důvodu financí, tak se radujme z toho, co máme dnes! I když tě partner zradí, odkopne, třeba i před vánocema, musíme bojovat, jít dál a věřit, že se snad stane zázrak a možná se nám aspon někdy na chvíli uleví. Vím, jak moc to bolí, ale nejsi sama v takové situaci, to by tě mělo posílit!

Jestli o tom nechtěl ani diskutovat, to rozhodnutí udělal již dříve.....nepřinutíš nikoho na světě, aby byl k tobě slušný, vstřícný, chápavý či empatický, když on to tak necítí! Pak to byla jen otázka času.

Mojí mamince to udělal manžel také, navíc ji hodně okradl,když byla v nemocnici s rakovinou. Od nábytku až po lustry, bral všechno. Dělali jsme si srandu, že nemusí uklízet, když nic nemá, bylo místo na tančení, ale přežila!!! Otec umřel dříve, jak maminka a nic si do hrobu nevzal.  

 Hlavně nezoufej, čas rány zahojí, stres není pro nás dobrý, vysadí imunitu a stav se ti zhorší ! Mysli na sebe, když na tebe nemyslí on !

By som od takého človeka

By som od takého človeka utekala rýchlo preč, nie ešte sa trápila. Ono nie je príjemné, keď je 1 zdravý a musí sa dívať na človeka, partnera, kt. zdravý bol, ale už nie je, ale keď Ťa má rád, stojí pri Tebe. Ja si musím zaťukať - mám borelku 8r. a priateľ mi pomohol v mojich najhorších chvíľach. Nemohla som už chodiť a ležala som na neur., a potom na infekčnom 80 km od miesta bydliska a on jazdil každý 2. deň po práci za mnou, dokým ma nepustili domov, čo boli 2 mes. Vie o tejto chorobe dosť odomňa a nechápe lekárov ako túto chorobu podceňujú. Moja mama mi je tiež veľkou oporou. Dokonca mi zaplatila časť doplnkov a Plaquenil. Otec je skor prírodný človek, ale jemu sa tiež borelióza nevyhla a lieči sa z nej momentálne a je otrávený, že musí jesť antb. A zvyšok rodiny o tom vie, že som sa liečila antb. a budem sa, a nerieši to - ani ma v tom nepodporujú, ani nezatracujú. Takže od takého človeka ako je Tvoj manžel rýchlo preč, lebo je to slaboch a sebec, a nielenže Ťa nepodporí, ale sposobí Ti ešte väčšie trápenie a depky. A ako sa vraví - na každého raz dojde. Veď sa napr. stane, že 1 z partnerov zostane po nehode na inval. vozíku a ten 2. ho neopustí, a dokonca do takéhoto vzťahu vstupuje 1 z partnerov už s tým, že sa s partnerom spoznal, keď už  zdravý nebol. Nebuď smutná a hlavu hore. Taký chrapúň Ti za to nestojí, aby si sa trápila ešte viac. Mala by si byť vlastne rada, že si sa toho zmetka, kt. asi len čakal, že mu budeš skákať stále okolo zadku, zbavila.

Obávam sa takmer s istotu, že

Obávam sa takmer s istotu, že Tvoja choroba bola pre neho len zámienkou.Skôr, či neskôr by ťa opustil.Už aj s ohľadom na slová, ktoré použil (ak ich cituješ) z tých slov neznie ani elementárna slušnosť, o ohľaduplnosti a takte už ani nevraviac.Ten človek si Ťa neváži a ani nevážil.

Nebanuj, taký partner nie je do životnej nepohody.Nespoľahlivosť a slaboštvo nie je to, čo by mal človek od partnerstva dostávať.

Ďakujem Vám všetkým. Ruccola,

Ďakujem Vám všetkým. Ruccola, máš úplnú pravdu, že si ma nikdy nevážil, cítila som to. Color, najhoršie je, že nemám kam ísť. Nedávno sme prerobili byt /v auguste - septembri/, bývame tu len chvíľu, v tom mojom hroznom stave som sa musela o všetko starať ja - o všetku prerábku - zariadenie - papierovačky, celá naša rodina strhávala tapety, len ON nie, on spravil len jednu izbu. Takže ja už nemám žiadnu energiu ani chuť sa sťahovať, ani otravovať zasa rodinu o pomoc v sťahovaní. Jednoducho tu musíme s 8-ročným synom zostať, našťastie chodí pracovať do Rakúska 2 týždne tu nebýva, potom týždeň býva. Najhoršie, že ho mám stále rada, ale to snáď vyrieši čas. A samozrejme, čo on vymyslí ešte, ako ďalej, lebo to nezáleží len odo mňa.

Pri čítaní Vašich príbehov som si poplakala, ozaj smutné príbehy. Ďakujem za rady, už ani k psychologičke nemusím ísť. Hrozne ťažko sa mi však žije bez partnerskej lásky, o finančnej stránke, ktorá má čaká, ani nehovoriac.

Neviem, či je Tvoje

Neviem, či je Tvoje rozhodnutie správne zotrvávať v 1 byte spolu. Potrebuješ silu na liečbu a jeho návraty z prac. ciest Ti ju budú len uberať  a budeš pod stresom už len keď sa bude blížiť čas jeho príchodu. Ak Ťa má rodina rada, asi by sa im neľúbilo, keby si trpela a radšej by Ťa vzali k sebe. Verím, že to nie je jednoduché, ale je to v Tvojich rukách. Drž sa!,-)

Ahoj, rodina sa už vyjadrila,

Ahoj, rodina sa už vyjadrila, aby som zostala v byte s ním, tak mi iné nezostáva zatiaľ.

To je naneuverenie. Skoda, ze

To je naneuverenie. Skoda, ze nemas nejaku kamosku, kt. by Ta prichylila. Ked Ti bude tazko, kludne sa sem vypis.

Ahoj, pro mě je tato nemoc

Ahoj, pro mě je tato nemoc zase důvod proč mi po měsíci skončí každý hezký vztah, asi nemá smysl chtít po někom aby to pochopil.. "dokud neobuješ mé bačkory.."

Markét, človek, kt. danú

Markét, človek, kt. danú chorobu nemá, to nepochopí, nevie, ako tomu 2. je - to je jasné, ale ide o povahu človeka, empatickosť. Tiež neviem aké je to mať  napr. rakovinu, keď som ju nikdy nemala, ale dokážem si predstaviť, ako ten človek musí trpieť, mať bolesti, dokážem s ním cítiť, a keď si ľahne, nebudem mu nadávať do povaľačov, vieš?:-) A o tom to je.

Marketo nevím kolik ti je,ale

Marketo nevím kolik ti je,ale ja uz bez "lásky" bohužel a dětí přežívám 6 let.Je to strašný!!!

Na druhou stranu, i my musíme

Na druhou stranu, i my musíme pochopit zdravé.....Cítit se fajn a jet bomby na 100% taky bych vedle sebe nechtěla nějakýho........takovýho.....bez života...bez energie...bez jiskry.....shánějící návod jak dál.......shánějící lék.....návod jak přežít......to co jsme tady. Třeba jsme to dostali proto, abychom lecos pochopili.... :o((((((((((((( osobní tragédie....

V klidu....:o) já se rozvedla

V klidu....:o) já se rozvedla sama, hned jak se mi trochu ulevilo. Za to, jak se ke mě choval, když jsem chcípala. Jednou v životě jsem ho fakt potřebovala, jinak jsem všechno zajišťovala a zařizovala sama. Pak jsem nefungovala podle jeho představ a bylo zle a byla jsem hysterka zralá na psychárnu, chtěl mě tam odvézt! Debil. A nebyl jedinej, nevěřili mi v rodině, ani v práci. Je mi líp, zdravotně a bez něj taky. Musíš se uzdravit, to je nejdůležitější, ostatní jsou prkotiny.

To je akoby o mne - tiež

To je akoby o mne - tiež úplne všetko zariaďujem, vybavujem, zháňam sama. Tak nakoniec vidím, že je to takto i lepšie, ale o rozvod podávať, predávať byt, sťahovať sa - už ani prstom nehnem, ak bude chcieť, nech si všetko vybaví sám, ja už do toho nebudem vkladať energiu, ako nedávno.

Já ho vyhodila, mám dítě, mě

Já ho vyhodila, mám dítě, mě nezajímal. Stejně běhal za kočičkama, tak se k jedný musel nastěhovat. :o) A myslím, že radost z toho nemá :o) A tu žádost jsem ještě ráda zařídila :o) Zařizovala jsem 14 let, tak i to ukončení jsem zařídila :o)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k