NENÍ NAD HORKOU POLÉVKU

Vědci objevují staré pravdy...NENÍ NAD HORKOU POLÉVKU:

Rozhodně stojí za přečtení!

 

Tak zase je všechno jako vždycky: Nejnovější americké výzkumy objevily Ameriku. Vědci "odhalili" něco, co naše babičky a maminky dobře znaly. Když si ti starší mezi námi vzpomenou - co byla první věc, kterou dostali, když byli nemocní? Nikoli paralen - ale horkou polévku. 

Tak za prvé: vědci přišli na to, že vývar z kostí "inhibuje migraci neutrofilů". Méně učeně řečeno ovlivňuje pohyb bílých krvinek, čímž snižuje vedlejší účinky zánětu v organismu napadeného chřipkou nebo podobným virovým onemocněním. Takže - vám prostě bude lépe s polévkou, než bez ní.

 

Za druhé: lékaři, kteří se "polévkovědou" zabývají, s překvapením zjistili, že vývar z kostí, obsažený v polévce, pomáhá "nakopnout" imunitní systém. Něco důležitého, co běžně neděláme, však přece jen pochopili: Důležité je vařit polévku pomalu.Jedině velmi pomalý var - může trvat i několik hodin - totiž způsobí, že se z kostí a šlach, které na polévku použijeme, uvolní léčivé látky. Mezi nimi najdeme kolagen, ale i esenciální aminokyse liny jako prolin, glycin a glutamin. Právě ty příznivě působí na naše zdraví, psychiku.

Tekutá lékárnička

Kromě toho kostní dřeň a minerály v kostech obsažené napomáhají regeneraci krevních buněk, včetně již zmíněných bílých krvinek, které jsou zodpovědné za obranyschopnost organismu. Když navíc přidáte do polévky zeleninu,uvolňují se z ní další důležité výživné látky, které přidávají svůj účinek k celkově antivirovému a antibiotickému působení vývaru.

I jinak mají látky, obsažené ve vývaru další pozoruhodné účinky:

Kolagen a želatina podporují růst vlasů, regeneraci a zdravý vzhled kůže a pomáhají udržovat pevné nehty. 

Glutamin je důležitou aminokyselinou pro imunitu (a při zátěži se spaluje několikrát rychleji, než aminokyseliny jiné). Kromě toho jde o "lék" na syndrom dráždivého tračníku.

To je oblíbený název "mysteriózní nemoci" moderní doby, která ztěžuje řadě lidí život. Jde o nespecifické bolesti břicha, nadýmání a poruchy stolice, o kterých západní medicína netuší, z čeho vlastně pocházejí.Zato však ví, že glutamin, obsažený v důkladném vývaru z kostí, je jednou z látek, schopných poskytnout úlevu osobám, které na podobné projevy trpí.

Glycin přirozeně detoxikuje tělo. Kromě toho podporuje zažívání a správné vylučování žaludečních šťáv.

Prolin příznivě působí na zdraví kůže. Také je důležitý pro udržení správné hladiny krevního tlaku, zvláště u osob, které mají tlak vyšší.

Želatina podporuje zdravé trávení, například tím, že chrání a zaceluje žaludeční výstelku.Pomáhá i trávení ostatních živin. To z něj činí další výborný lék na "moderní" dráždivý tračník a věčné nadýmání s ním spojené.

Kostní dřeň je plná výživných látek. Podporuje činnost imunitního systému.

Minerály:Kosti čtyřnožců a ptáků jsou plné vápníku, hořčíku, sodíku a fosforu. Rybí kosti kromě toho obsahují jód. Bez těchto minerálů není uzdravení těla možné - jejich nedostatek vede ke zhoršení imunity i nervových funkcí, křečím a dalším nepříjemným projevům. A při pocení a horečce se samozřejmě vyplavují z těla rychleji. 

Proti osteoporóze - i rakovině

Fakt, že vývar z kostí je téměř zázračným lékem, podporují desítky vědeckých studií.

Nejde totiž zdaleka jen o chřipky a nachlazení, či pěknou pokožku.

 

Mrkev raději vařte!

Pokud do polévky přidáme další potraviny, které podporují imunitu, dále její léčivý účinek zvýšíme. V takovém případě je však dobré, aby zelenina a další potraviny byly co nejzdravější. Pokud nemáte domácí, určitě vsaďte na některý ověřený zdroj "bio" či "organických" potravin. Důležitými součástmi našich polévek by měly být například:

Houby, které obsahují mnoho bioaktivních látek, včetně polysacharidů, glykoproteinů, ergosterolů, terterpenů a dokonce antibiotik.

Mrkev. Nejde jen o beta-karoten, který se v průběhu trávení přemění na vitamin A, jenž má nejen účinky na náš zrak, ale může pomoci dokonce i proti rakovině.

Dalšími látkami, obsaženými v mrkvi, jsou kromě vlákniny, jež prospívá trávení,také vitamin K, sodík, foláty, mangan, fosfor, hořčík, vitamin E a zinek. Jedna studie z roku 2000 dokonce prokázala, že vařená mrkev má - kupodivu - vyšší obsah beta-karotenu a kyseliny fenolové, než ta syrová.

 

Česnek je jedno z nejzdravějších jídel na světě. Vyplatí se ho však přidat do polévky syrový. Syrový česnek je totiž přírodním antibiotikem a likviduje i viry a plísně.

 

Celer - je důležitým zdrojem antioxidantů a flavonoidů. Studie ukázaly, že snižuje riziko zánětů i srdečních chorob, podporuje imunitní systém a naopak brzdí růst rakovinných buněk.

 

Červená řepa - hovězí vývar hezky obarví. To ale není všechno. Červená řepa totiž obsahuje dusičnany, které jsou dobré nejen na snížení krevního tlaku - uvolňují a rozšiřují cévy, což se hodí i při horečce.

 

Zázvor - antibakteriální a antivirové účinky zázvoru jsou dobře známy.

 

Koření - určitě přidejte mořskou sůl (nebělenou).

 

Pepř pomáhá zlepšit zažívání, ale je také antioxidantem a pomáhá proti baktériím, kromě toho působí diureticky (tedy odvodňuje).

 

Kurkuma je opět v podstatě všelékem.

 

Tymián pomáhá udržet zdravé ledviny, srdce a mozek a je dobrým zdrojem manganu. 

A tak bychom mohli pokračovat velmi dlouho.

 

V podstatě je zřejmé jedno: pokud uvaříme poctivý vývar z kostí a kořenové zeleniny, doplněný čerstvým či sušeným kořením (nejlépe vlastní"výroby"), uděláme pro své zdraví mnohem více, než kdybychom do sebe ládovali drahé léky, které beztak naši imunitu spíše oslabují. 

 

Čínskou polévkou ke zdraví?

Naše babičky to věděly již před sto a více lety. Nejsou však samy. Jiné medicínské systémy než ten náš, jako je například tradiční čínská medicína, znají a používají léčivé vlastnosti vývarů již tisíce let - a také pro ně mají vlastní teoretická zdůvodnění, která rovněž místní lékaři znají již po staletí.

"Vědci na Západě vlastně přišli v posledních letech na něco, co čínská medicína zná snad již od dob legendárního Žlutého císaře," říká terapeutka čínské medicíny Jana Hollanová. "Vývar z kostí posiluje ledviny - v nichž má lidský organismus uloženu základní životní energii - a kosti. Proto se v praxi tradiční čínské medicíny používá, kdykoli je organismus výrazně oslabený: nejen při chřipkách, ale i únavovém syndromu, 

EB viróze a zotavování po těžkých chorobách obecně , a také i při jakýchkoli chronických nemocech, po porodu a v přechodu.

Pro mimořádně oslabené osoby se do polévky navíc přidává speciální směs koření, kterou seženete na klinikách tradiční čínské medicíny. Vzhledem k posilujícímu účinku polévky je logické, že pomáhá i osobám s rakovinou, které jsou často těžce vyčerpané." 

Takže příště, než si naordinujete hormonální kůru proti osteoporóze, či než dětem dáte pátá antibiotika v řadě, protože jsou už zase nemocné,zkuste trochu změnit kurz: uvařte raději opravdu pořádně  silnou polévku.

Jsou to totiž podobné "banální" recepty, které "mohly" za relativně dobré zdraví našich předků.

                          A mohou pomoci i nám. 

                                 Tak vzhůru do polévek !

hodne dobry post. ad

hodne dobry post. ad polievky, mne moja naturopatka odporucala jedavat japonsku Miso polievku kvoli aminokyselinam v nej, inak neda sa len suhlasit s tradicnymi domacimy polievkami, chcem ale zaroven podotknut, ze na to by sa vsetky procesy travenia udiali tak ako maju neradno jest za prve k polievke ziadne pecivo  za druhe drzat si odstup od hlavneho jedla az ked  polievka stravi z zaludka, to iste radim aj v ramci akychkolvek kombinacii tekutin a tuhej stravy, nekombinovat a nepit pocas jedenia lebo to totalne nici spravny rozklad a nasledne enzymaticke procesy natravenia rozkladov a vstrebatelnosti.

myslim, ze je to dolezite dodat ktomuto polievkovaniu

PS: osobne som nazoru, ze akonahle sa clovek zacne pozerat na svoju stravu ako na liek, zmeni uplne ale uplne filozofiu myslenia ohladom stravovania a to nie len v tom, ze mu to bude chutit daleko viac ale hlavne v tom ze ho to bude jednak bavit sa stym jedlom vyhrat pri chystani a jednak ta energia toho jedla s tymto vedomim bude ovela hodnotnejsia a liecivejsia...v tomto si mozte byt isty, ze to tak proste je a vedel to uz Hypokrates

tak dobru chut

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Práve som čítal jeden článok

Práve som čítal jeden článok o rannom pití vody, kde je zmienka aj o pití tekutín počas jedla.

"Číňania aj Japonci pijú pri jedle horúci čaj, nie ako ľudia na západe, ktorí zvyčajne pokrmy zapíjajú studenými nápojmi.

Studená voda spomaľuje tráviaci proces a stuhuje tuky z mastných jedál, ktoré ste práve skonzumovali. Keď tieto stuhnuté tuky zreagujú so žalúdočnou kyselinou, rýchlejšie sa presunú do čreva.

Následne sa nalepia na steny čriev a obalia ich výstelku.

Dlhodobá akumulácia takýchto zle strávených tukov v črevách, môže viesť k rakovine."

http://www.badatel.net/toto-je-co-sa-udeje-ak-vypijete-vodu-rano-hned-po-zobudeni/

urcite si z cinanou a

urcite si z cinanou a japoncikou ohladom ozdravnych tradicii je z coho brat priklad, ale ja osobne tesne pred konzumaciou, pocas konzumaci a tesne po konzumacii nepijem najskor tak 45min po...

travenie je vecou enzymov, sam m sa este k tej knihe nedostal aj ked ju mam uz nachystanu Dr Edward Howell - Enzymova vyziva

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Tak jsem se na Enzymovou

Tak jsem se na Enzymovou výživu dívala / je na uložto / je z roku 2007, doktor Howel léčil do r.1970 ?  a nevím, horkého nic nedoporučují, vařené jídlo=mrtvá strava. To bych musela být dávno zdravá podle stravy. Ono to bude velmi, velmi složité dostat tělo do rovnováhy, když ho mnohaleté neléčené infekce rozhodí. Protože rozhodí i minerály, vitamíny, hormony a nikdo neví, co dříve léčit. Nejsou novější výzkumy?

enzymi su enzymi jw jedno z

enzymi su enzymi jw jedno z ktoreho roku...otazne je ci infekce nie su nasledkom niecoho davno zozhozeneho a naruseneho co zacalo rozhadzovat IS...zalezi o ake infekcie sa jedna.  ...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Tak doporučují upřené dívání

Tak doporučují upřené dívání se z okna do ranních červánků a mumlání manter. To posiluje nervosvalový tonus a má silné psychosomatické účinky. Enzymy jako Wobenzym, Phlogenzym a pod. je víceméně obchodní trik za velké peníze, kde očekávání výrazně předstihuje výsledek a účinek. Jo a ještě se po tom tloustne. Nic proti zdravé a vyvážené stravě, Klubal říkal, že není ani nutné se prát pytlíky podpůrných prostředků, jak je to psáno zde v základním návodu na WP. Pestrá strava to zvládne, snad ty probiotika že prý jo. No ale to je všecko jen podpora. Co tu rozjet nějakou plodnou diskusi o nových druzích antibiotik, jejich zastupitelnosti v ATB protokolech?  V těch vidím cestu, jak ošálit všemožné i neznámé mikroby, na ty "staré" mi přijde že už si nějak ty všemožné kmeny nitrobuněčných mikroorganizmů  buď vytvořily rezistenci, nebo špatně pronikají do některých chronicky zasažených orgánů (proststa...)?

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

ja mam inu skusenost...a ty

ja mam inu skusenost...a ty si dalej blud v kruhu...tvoja volba...Klubal vie prd

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

ASi posledna najlepšia

ASi posledna najlepšia kombinácia ATB na boreliozu je doxycyklin + cefaperazon + daptomycin- samozrejme uplne tie hnusné spirochety nevybije ale  zo vsetkých kombinácii najviac   -  ostatné musí zvladnuť IS .

Na detox a zmenu  stravy však nedám dopustiť - mna to posunulo veľmi dopredu!

Vie niekto o nejakej  takejto kombinácii pre chlamýdie?

LEA6

toto dava teraz BCA?

toto dava teraz BCA?

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Nie  alebo neviem o tom.Bolo

Nie  alebo neviem o tom.Bolo to len vo vedeckej práci z USA  spomenuté.

LEA6

Aká je schéma a dávkovanie?

Aká je schéma a dávkovanie?

Bolo to prebrate  z

Bolo to prebrate  z inejpovodnej  prace  a použite len ako ukažka  v biologickej práci- o davovaní tam  nebolo nič len jedna veta o možne najlepšej kombinácii - použite len v laboratornych podminkach na laboratornej pode so spirochetami

 

LEA6

Karle, přečti si Buhnerovo

Karle, přečti si Buhnerovo knížku Přírodní antibiotika. Tam právě popisuje tu rezistenci a to, že už jiná atb prostě nebudou. Nikdo je totiž nevyvíjí, protože to nikdo neplatí. Je to tam fakt dobře popsáno a hodně mi to vyjasnilo. Ale popisuje tam možnosti v bylinách, jen překonat tu bariéru v naší hlavě a i si to nastudovat. Zrovna před 3 týdny jsem zažil ten pocit, co popisuje. Chytil jsem jako plno lidí v okolí hnusnej bacil, přecházel to a začalo mi to sedat na průdušky. Dokonce jsem měl po letech i zvýšenou teplotu. Prostě bylo to zralý na atb, které jiní dostali. Ale já se kousnul, nasadil megadávky reishi, zázvoru a dalších bylin, ale fakt megadávky, a stav se začal lepšit přesně jako po nasazení atb. Za týden jsem už česal jablka, i když teda únava byla dost a kašel dozníval ještě 2 týdny. Pak jsem přidal saunu a teď už stav na 90%, což odpovídá tomu, že byly chycený průdušky. Ale proč to píšu, zažil jsem ten pocit, kdy mi byliny pomohly v akutní fázi namísto atb. A to je ten úžasnej pocit, co popisuje Buhner. Svět bylin je úžasný, ale mi ho známe strašně málo. Ale tím nezatracuju ani atb, myslím, že v mé léčbě měly místo. A kdyby bylo třeba, dám je zase, ale bez bylin to zkrátka nejde, k tomu jsem došel.

Cyklisto, až si dám po

Cyklisto, až si dám po Rifampicinu játra dokupy, tak si dáme závod:-).

Jinak mě tyhle polívky zachránily (teda krom atb.) život. Samotnou vodu je třeba převařit a popíjet do 14.00 hod. teplou.

A žádnej stres, jako je třeba návštěva lékaře - u mě to má stejnej efekt jako islámisti. Ikdyž islámisti zabijou za čas daleko víc lidí, jak lékaři.

 

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Ahoj Gejšo, mohla bys nějak

Ahoj Gejšo, mohla bys nějak "líp" vysvětlit tvoji větu: Samotnou vodu je třeba převařit a popíjet do 14.00 hod. teplou.

Moc děkuji.

 

No jo člověče, tak o Vánoce

No jo člověče, tak o Vánoce dobojuju další partii ATB bitvy na moravském poli a pak se chystám: 1) zhubnout, anžto mi ATB šimrají játra a si přibírám ze vzduchu  2) Najedu nejdřív byliny od BCA a pak začnu s tím Buhnerem. Ale jsem názoru, že bez zastavení mikrobů ATB by to nezbralo. Přeléčit a pak dotahnout, srovanat a podpořit imunitu. Asi není jiné cesty, člověk ale zase nesmí věřit všemu, třeba jako zázrační léčitelé, různé papřístroje a podvodné doplňky, astrologické přípravky....

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

  http://www.personalconsult.

 

http://www.personalconsult.com/articles/schaller_articles/SchalArtObesit...

"...a pak se chystám: 1) zhubnout, anžto mi ATB šimrají játra a si přibírám ze vzduchu..."

Stačilo se projít kolem prázdné ledničky a knoflíky z kalhot lítaly... byl to celoživotní boj, s epizodou na obezitologii, větších ťulpasů snad už ani nemůže být. Nicméně, zdá se, že obrat nastal po 10 letém se cpaní ATB á la WP, resp. SP vylepšeném pelyňkem ročním apod., kdy jako koruna byla nasazena ještě alternativní šamanská kúra dle Sisyfosů "logicky" nefungující, mašinka Salvia, joalis kapky, kapky Ing. Podhorné, asi třídenní blbnutí se zapperem, popíjení lahodného MMS a vše nakonec završené kompletní ATP kúrou na všechny možné i nemožné příživníky od prvoků po motolice, strunovce, měchovce, měchožily apod. užitečné kamarády viz např. "Nechte děti jíst hlínu a pít z potoka, radí muž s tasemnicí, O "

Inu jsou věci mezi nebem a zemí, kterým jeden nerozumí. Jen si nejsem jist, jestli by mlel profesůrek cosi o užitečnosti takového strunovce, kdyby se reinkarnoval v takovou kudlanku, střevlíka či kobylku viz Strunovec vodní Gordius auqaticus...

 

No, a aby se lépe meditovalo o nesmrtelnosti chrousta, jasnozřivosti sisyfosů - Σίσυφος - hlavně pak zejména bodrých Czech Skeptical Club SISYFOS, proč jeden ne a ne zhubnout "...We hypothesize both Bartonella and Babesia contributed to his obesity and transient weightloss...", zde něco na klídek 3 HOURS Native American Shamanic Music   

 

březen 2013 ukončení CAPu 

konecne si to zhrnul Jane :-)

konecne si to zhrnul Jane :-)

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

No, shrnul, jen si nejsem

No, shrnul, jen si nejsem jist, jestli tomu někdo rozumí, tedy spíš chce rozumět... ono se to totiž nedá vyprávět, ono se to musí zažít, a i tak jak to tu sleduji, to nikdo nechápe, nechce chápat, že nejsme mechanický budík, u kterého někdy stačí vyměnit kolečko, namazat kluzné plošky, vyměnit pérko apod., i když většinou je lepší ho zahodit a koupit nový... starých hodinářů pomálu, noví umí sotva tak vyměnit baterku, a teď to vykládej někomu, kdo je zblblej TV reklamou, takže všechno chce řešit zázračnou růžovou pilulkou či mastičkou teď a hned, ráno houser, že z postele nevstane a večer hopsá na bále, alespoň tak jsme krmení dnes a denně reklamou... potlačit zánět, rozbourat obranyschopnost těla, bakterie podpořit železem, klouby namastit NSAIDem... a dorazit to psychologem... inu není nad to vyhánět čerta ďáblem!

březen 2013 ukončení CAPu 

k tomu niet co dodat...pekne

k tomu niet co dodat...pekne vystihnute

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

"...ale nechci v padesáti z

"...ale nechci v padesáti z hodně aktivního života spadnout trvale do stavu "jsem ráda, že ráno vstanu a dojdu do práce". Proto bych ráda nalezla nějaký kompromis a začala to řešit co nejdříve..." tak asi tak toto jsem měl na mysli tímto "No, shrnul, jen si nejsem jist, jestli tomu někdo rozumí, tedy spíš chce rozumět...", jen snad dobré dodat, že jsem to také tak nějak viděl před 15 lety, než jsem musel to "jsem rád, že ráno vstanu a dojdu do práce" poopravit na "jsem rád, že ráno vstanu a dojdu na záchod..."

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane, nejsem si zcela jista,

Jane, nejsem si zcela jista, jak Tvou rekci na můj příspěvek chápat, unikají mi souvislosti, asi už mám chlamky i na mozku :-) (což asi bude pravda, neb mám problémy s krátkodobou pamětí a s koncentrací)...tak se zeptám...jako že hledání kompromisu je rozumná cesta jak se nedostat do stavu "sotva dojdu na záchod" anebo že je to úplně k ničemu?...

jak jsem již podotkla, jsem na začátku a hledám všemožné způsoby, čemuž vděčím právě těm zkušenějším zde, těm, kteří rádi a ochotně popisují svou cestu...právě díky těmto informacím začínám o mnoho let dříve a proto snad i s rychlejší šancí do relativního normálu...

To se tě zatím netýká, to

To se tě zatím netýká, to shrnutí, to bylo pro pan Ch. Jen jsem použil tu větu, protože ta říká vše, ale říká to jen tomu, kdo to má už za sebou, kdo už pochopil, že není doktora, ke kterému by jeden zašel a on mu řekl, že má to a to, a že to má léčit tak a tak a tím atd..., respektive to pochopíš až za těch 15 let, přečti si to ještě jednou, ale mám obavy, že ti to stejně nepomůže. Ono se to totiž skutečně nedá vyprávět, ono se to musí zažít, celá ta mizerie, cesta peklem od dveří ke dveřím, od ordinace k ordinaci, než člověk pochopí, že jediná skutečná pomoc se nachází na konci vlastních paží a ve vlastním rozumu. Konec konců viz tvůj vlastní příspěvek llubore, díky. Budu teď asi   "...Chlamky nikdo neřeší. ..."  "...Nevím, jsem z toho lehce rozhozená, ale to tady nemusím zmiňovat... Pravda je, že jsem, tak jako většina tady limitovaná financemi, ale nechci v padesáti z hodně aktivního života spadnout trvale do stavu "jsem ráda, že ráno vstanu a dojdu do práce". Proto bych ráda nalezla nějaký kompromis a začala to řešit co nejdříve...." a vůbec vše, co jsi napsala, ukazuje jak na tom člověk je, když mu je blbě a zatím vůbec nemá tuchu, oč vlastně běží...

Nicméně sama jsi si odpověděla "...)...tak se zeptám...jako že hledání kompromisu je rozumná cesta jak se nedostat do stavu "sotva dojdu na záchod" anebo že je to úplně k ničemu?..." Tady prostě neexistuje kompromis! Buď člověk najde příčinu problémů a tu bude řešit, tu příčinu, nebo se v tom bude plácat bez naděje na kýžené řešení. A bohužel všechny testy jsou jen a jen testy, které mohou něco naznačit, ale nikdy neřeknou 100%, co je příčinou potíží, protože příčin může být celá plejáda. Ale to by měli řešit doktoři, najít příčinu a tu řešit. Bohužel, realita je jiná. A jestli jít k tomu či onomu, je jen sázka do loterie. Bohužel na tvoji otázku "...Objednat se ke Klubalovi a pak se léčit v BCL? Nebo po Klubalovi najet na bylinky (už mám doma obě Buhnerovy knihy)? Nebo...? ..." ti asi nikdo 100% neodpoví...

březen 2013 ukončení CAPu 

tak uz mam hudbu pocas

tak uz mam hudbu pocas pripravy bylin :D dik

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Pokud piješ vodu, která je

Pokud piješ vodu, která je studená, tak tělo spotřebuje mraky energie, kterou nemáme. Převařením se z vody dostane chor, bakterie apod. Nejlíp ve skle, vyplavuje to super bordel ze střev.

Karle léčitelé jsou dobří většinou jen ti, kteří málem zhebli. A i ti ladí jen určitou vrstvu problému. My chronici máme těch problémů na více vrstvách. Používám je na doléčení místo bylin z BCA, protože jsou daleko lepší. Ale už vím u sebe kam šlápnout. Vlastně teď nepoužívám žádnýho, už si to ladím sama. Jediný problém, který mi fakt nejde je zřejmě Rifampicin, nebo co v játrech. Teda nevím, jestli to není důsledek toho, že střeva to pouštějí pořád zpátky a koluje to ve me furt dokola. Kdyby jste měli nějaký tip sem s ním:-). Je fakt, že vůbec nepiju. Po dvou litrech čaje mi to nějak nejde. Tělo potřebuje jen samotnou vodu.

 

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Gejsa vid moj posledny

Gejsa vid moj posledny blog...

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Jo a do 14 hod. se tělo

Jo a do 14 hod. se tělo nejvíc čistí. Má taková takový biorytmus.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Diky za vysvětlení, popravdě

Diky za vysvětlení, popravdě nejvíce toho vypiju dopoledne v práci. Dělám si téměř denně konvici zazvoroveho čaje, da se to myslím zařadit do správného pitneho režimu. 

Jak se ochladilo, nejsem schopná pít čistou vodu :( mozna zkusim prevarenou teplou s citronem...

Musí to být holá voda, bez

Musí to být holá voda, bez ničeho, jinak to nemá smysl...

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k