Nákup ATB

Dobrý den

Mám mnoho let potíže s chlamydiemi které jsou horší než smrt. Dofal jsem že mi tento server pomůže, ale s hrůzou jsem zjistil že se léčit nelze, protože ATB objednaná ze zahraničí zabavují celníci. Zkusil jsem desítky lékařů, žádný mi ATB nenapsal, ani když si je chci uhradit. Bylo by to proti zavedeným standartům. Jsou jako roboti, pacient je absolutně nezajímá, provedou standartní výkon za který jsou standartní body pro pojišťovnu. Neexistuje způsob jak je přesvědčit aby mi pomohli. ATB objednaná ze zahraničí v roce 2007 mě skoro zbavila potíže, ale teď se vše nepochopitelně najednou vrátilo v mnohem horší formě. S těmi celníky je to pro mě poslední kapka, to už nesnesu. Takže pokud není žádné řešení, budu volit sebevraždu, je to mnohem lepší než žít s touhle hrůzou. Proboha jak mám žít bez naděje ?

 

 

zkus rostlinná antibiotika.

zkus rostlinná antibiotika. Docela dost účinný je třeba zázvor. Někde jsem nedávno četl článek, že na giardii byl účinnější než metronidazol. Každopádně já mám po něm silné herxy. 

Ty máš taky herxy skoro po

Ty máš taky herxy skoro po všem..... Každou chvíli po něčem jiným.Cool

Bolest kloubů, svalů, fibromyalgie, chronická prostatitida, chronický únavový syndrom, hluboké deprese,  - od10/2016 Wheldon, od 11/2016 Stratton, 3/2017 Entizol

ale u mě to tak je, u mně

ale u mě to tak je, u mně není problém že bych nereagoval na léčbu, protože já reaguju skoro na všechno a mám doma 20 věcí, kterým abych ty potvory mohl zabíjet (bylinky, vitamíny, antibiotika), problém je spíš v tom, že nezvládám ty reakce když mám chodit do práce. A vlastě proto jsem ideální lakmusový papírek k rozlišení co skutečně nějak funguje a co ne.

tak mi to daruj.. ja zas

tak mi to daruj.. ja zas nemam zadny reakce :(

watch my profile

Doporucuju Dr.Ďurovskou, u ni

Doporucuju Dr.Ďurovskou, u ni budeš mit přístup k atb a hlavne lécba bude komplexni...jinam nechod=ztráta času,ev.muzes jet i nejaky bylinný protokol Cowden,Buhner..ale z moji zkušenosti v prvni linii jsou atb potřeba a pak idealne docistovat bylinama a podporovat stále imunitu..

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Nechapem, nie je pre Teba

Nechapem, nie je pre Teba mozne navstivit a liecit sa u dr.Durovskej v Bratislave?? www.borelioza.sk

Ked si chces kupovat lieky, tak uz navyse platis vstupnu prehliadku , a dalsie kntroly su po 2_3 mesiacoch.Nemienim propagovat atb liecbu.Lieci Stratton protokolom, vies si do nacitat hore v zltej liecbe, Prirucka liecby.

Liecba je narocna, ja ju idem dva roky a postupne sa zlepsujem.

Je to len moj pribeh drz sa edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k