Nabízím Zinnat

Ahoj všem, nabízím nespotřebované 2 balení Zinnatu (cefuroxim) 500mg, do zpráv.. A hezký Vánoce a rok 2016 bez nemoci a úrazů!

Ahoj Markét,chci se

Ahoj Markét,chci se zaptat,jak se Ti daří s moč.měchýřem? Já mám rok potíže jako ty a teprve nedávno jsem narazila na tyto stránky a jsem obj.na 15.1. ke Klubalovi. Močák cítím stále,chce se mi stále čurat a pálení trubice i Bůh ví čeho. Jsem zdr.sestra a dělám v nemocnici a musím řct,že přístup ĎES!!!! Vše jsem si musela vydupat,i cystoskopii,rudá močová trubice,prý chron.zánět a na otázku z čeho,když nemám bakterie tak závěr...je to k přechodu(stále pravidelně menstruuji a psychika!!).  Stěrz na chlam.udělali jen z pochvy a moč.trubice po vyčurání!!! a samozřejmě nic. Z krve je to prý zbytečný! Tobě atb zabrala? Renata

Zdravotní sestra a takové

Zdravotní sestra a takové potíže a nevědomosti? To se nedivím, že je to ve zdravotnictví takové, jaké je. Doktoři nic nechtějí vědět a léčbu bojkotují, sestry neví.  A co tak chlamydie trachomatis,  mykoplasma, ureaplasma, viry, prvoci...žádné vyšetření krve, moče ? Ani ses nenechala odeslat na infekční, urologii, imunologii, žádná léčba asi, když nebylo vyšetření . . . .

Renata, fakt nádhera...

Renata, fakt nádhera... proste sa ťa potrebujú vyšetrujúci lekári zbaviť - otravuješ. a či sú problémy ich nezaujíma. prvotné vyšetrenie nič neprinieslo, ďalšie sa nekonajú. zachvíľu z teba urobia hypochondra a niektorí sa začnú vysmievať, veci bagatelizovať. všetko poznám z vlastnej skúsenosti. želám viac šťastia v pátraní a riešení, než mám ja, lebo sa v tom po 8+ rokoch veziem stále...

Ale sestry ví! Vždyť jsem

Ale sestry ví! Vždyť jsem psala,mám za sebou základní testy z moče...neg,gyn...neg,pro stálé potíže výtěry z trubice a pochvy na chlam,myko a ureoplasma met pcr a neg. Při pravidelný kontrole del čípku jsem z něj krvácela a ani to specialistku na vulvy a čípek netrklo a neudělala z něj stěr na chlamky. Pak tři cystoskopie...jednu u nás ve Vin.nem...dělal mi jí primář urogynek.a závěr IC. Tak jsem se objednala Ke Karlovu ke specialictovi na IC a u něj závěr,že na IC mám zapomenout,prý chron.zánět trigonu a na měsíc jsem vyfasovala Triprim. Naprosto bez efektu. Potíže stále...tlak v moč měchýři,stálý pocit na močení a pálení močové trubice  a okolí a celková velká citlivost celého spodku. Na gyndě jako doma a to jsem prosím do svých49let gyndu potřebovala jednou ročně na prevenci. Teď nová cysto a výsledek rudé dno a uretra. Prý poškozená sliznice chron.zánětem a když se zeptám jakým,když bakterie nula,tak se odpovědi nedočkám. Teď si dělám výplach moč měchýře kys.hyaluronovou na tu poškozenou sliznici a zatím nic moc. No...jestli mam chlamydie,tak se ani nedivím.Gyndu už jsem taky vzdala,mám vše ok je to prý psychický! Kdykoliv jsem se v ambulanci objevila,dávaly sestry oči vsloup...jééžíííš už je tu zase!A to se nerozepisuji o všek potravinových doplňcích,co konzumuji a čínské medicíně.....jen spousty vyhozených peněz a výsledek nula. Je to strašná beznaděj a zoufalství...z plného zdraví se stala tahle noční můra. Za ten rok jsem přišla o přítele, sport,společenský život nula,zatu jsem získala deprese a děs,že mi to zůstane. Nadá se s tím vůbec plnohodnotně žít.

Co ví sestry? Jak ti pomohli,

Co ví sestry? Jak ti pomohli, když víš?  Něvěřím, že máš vše OK, když máš problémy. Já bych se ptala, CO mi  ty problémy způsobuje, když nemám bakterie?  Proč hledáš na stěru? Gynekolog asi amatér. Nebo čeká, až to bude horší.  ...tady píšeš jasně.....prý chron.zánět trigonu ....? Máš chronický zánět v těle - t.j. v clém těle! Pokud jsi zdravotní sestra., měla bys vědět,co to je a že to bude běh na dlouhou trať.  CO je chronický zánět? Zanedbaný - nevyléčený akutní zánět. Potřebuješ  kvalitní laboratoř, zjistit, co máš, léčit a případně to dostat pod kontrolu.  Nahoře v oranžové liště je mnoho dobrých informací.

Ale Ireno!! Spousty nás,co

Ale Ireno!! Spousty nás,co mají urogyn problémy měly skoro vždy vše ok!! Výtěry,cystoskopii,laboratoř atd. Já ve stěru nehledám,tam hledají mudři. A psala jsem,co mi odpověděli na to,co mi ty problémy způsobuje....IC! Když ti primář urologie řekne,že máš porušenou sliznici v moč.měchýři častýma zánětama a že na to nic není,jen čekat,jestli se obnoví a vyplachovat Ialurilem,tak to k diskusi moc není. A mě nenapadlo jít s těmito potížemi za imunologem! Jsem už objednaná ke Klubalovi. Co je ch.zánět opravdu vím a nemám ho v celám těle ale na trigonu a v moč.trubici. Jiné problémy nemám.

Apropos...Ireno,jsem na tom

Apropos...Ireno,jsem na tom stejně jako Vy,když jste Svadhy líčila,jak Vám pomohl až veterinář!! Tak čemu se u mě divíte?

Jenže já nejsem z oboru

Jenže já nejsem z oboru zdravotnictví, vždyť vy, paní Renetko píšete, že jste zdravotní sestra a že víte. Mě lékaři zanedbali odmalička, zrovna jako syna, máme chronické záněty v celém těle,  měla by jste vědět, co následuje potom......rakovina. Nebo ne?  Já myslela, že doktor = vážená a chytrá osoba, která zná  zdravotní problémy a je určen k tomu lidem pomáhal a léčil ! Jak jsem byla bláhová a hloupá. Dnes to tak již není. Byznys,  tunelování pojištoven a výroba chronických  pacientů = velké zisky. Vyléčený pacient by se nevrátil. Já nejsem váš nepřítel, jsme na stejné lodi!

Renatko, jistěže ti problémy

Renatko, jistěže ti problémy nepřeji, vím, o čem to je. Tak je dobře, že nemáš chronickýá zánět v celém těle, jen někde, to ti závidím. Už ti rozumím. Takže máš jen urogenitální potíže a psychické, jinak jsi zdravá. Dobrá.

Ale Irenko,proč k tomu ta

Ale Irenko,proč k tomu ta ironie? Poslyšte,jsem ze zdravotnictví,vím jak tahle instituce pracuje...či spíše nepracuje,jak je v ní vše rozes...no však víte,jak doktorům na nás pacientech absolutně nezáleží,jak..když nezapadáte do tabulek se svými příznaky,tak je to psychosomatika atd atd.Za ten rok obíhání doktorů jsem zažila opravdu ledacos.Proto nechápu Vaší ironii,vždyť i Vy jistě tápete a jste z toho nezájmu unavená.

Jen par slov: problem Renaty

Jen par slov: problem Renaty vypada opravdu na interstizialni cystitidu....existuji jiz dnes centra (jedno je napriklad v Miláně (hodinu letadlem od Prahy) kde jsou pouze specialisté na interst. Cystitidu . Uz leta na tom pracuje tým lékárek....neni to drahé , muzete se na ne obratit i po mailu....-a vysvětlit jim Vase problemy...takze hlavu vzhůru, nic neni ztraceno....kdyz tak Vam na ne dam internetové spojeni...zlobou a nenávisti, neustálým rekriminovanim se nic nevyřeší! Tak proc ne zacit v Novém roce trochu pozitivněji? To neustale oplakavani nikam nevede! Sv....( ta pred kterou se utíká k veterinárum!!!) Dobrou noc.

Zdravím Svadhi a děkuji za

Zdravím Svadhi a děkuji za vyjádření. Ano,jeden urogynek.to prohlásil za IC. Jenže,já měla u ústí uretry papilom...cekalo se na histolku a IC nádory mám pocit nedělá. Pak jsem se objednala k prim.Zámečníkovi na Karlák,on je u nás snad jediný specialista na IC a ten po nové cystoskopii,ale pravda bez narkozy prohlásil,že mám na IC zapomenout. prý chron.trigonitida....sliznice moč.měchýře s naprosto normálním nálezem. Teď jsem po další cystoskopii(hlídají,zdaly není opět papilom),znova u Zámečníka a za svým si stále stojí...IC ne. Nález se zlepšil,zarudnutí jen u přechodu dna v uretru a v uretře. Vyplachuju Ialurilem,čurat chodím tak 6x denně,ale není to ok. Po menzes vždy zhoršení,před,zlepšení. Prý mám tím chron.zánětem poškozenou sliznici,ale člověk se přece hojí? Tak proč neregeneruje? Jaký je Váš názor Svadhi?

Renata je další zanedbaný -

Renata je další zanedbaný - chronický pacient.  Příčina neznámá, jako v mnoha případech. Celý život pracovala,  platila pojištění a dnes  se má léčit někde za své peníze? Kde to žijeme? Doktoři a pojšitovny by neměli být jen na tunelování, měli by  nemocným pomáhat snad.  Proto se lidé obrací v nouzi na veterináře. Nemocný nemá svátky, je mu jedno, který je rok, chtěl by být zdravý a toho se  mnozí nedočkají. Těch jakoby uzdravených je opravdu málo. Z nemocí si udělali byznys a na pacienta nedbají. Smutné, velmi smutné.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k