Myslíte, že to mohou být chlamýdie?

Zdravím všechny,

můj tatínek od začátku letošního roku chodí po všech možných doktorech a zatím mu nikdo neodkázal pomoci. Má bolesti ve všech kloubech, které přechází až v pálení - nejvíce jsou zasaženy kolena, kyčle, ramena, páteř a občas to přechází i do menších kloubů na rukách. Taky má svalové záškuby. Začátkem roku ho bolely jen kolena, jak víme z vyšetření má artrózu a musí je nahradit umělým kloubem, ale ještě zvládal běžný život. Nicméně po rehabilitacích (jódové koupele, elektroéčba) se úplně sesypal a nemůže teď nic. V současné době jej neuroložka poslala na kapačky, které by prý měli pomoc, ale po cca 5 dnech nenastalo žádné zlepšení. Míval také docela zarudlé oči a paléní v nich, což bylo léčeno kapkami do očí nebo pálení močové trubice. Postupem času se přidali deprese, stavy úzkosti, svírání na hrudi a podobně. Připadá mi, že doktoři jej považují spíše za hypochodra a předepisují mu pořád jen léky proti bolesti, po některých se jeho stavy dokonce zhoršily. Po přečtení těchto stránek a zkušeností jiných osob mi to připadá na chlamýdie či něco podobného. Máte prosím někdo podobné zkušenosti, případně dokázali byste poradit nějakého dobrého doktora, ideálně z jižní Moravy, což není podmínkou, jsem mobilní, tudíž ho dovezu, kam bude potřeba, jen bych mu ráda už nějak pomohla. Bohužel ho nikdo na chlamýdie ani nic podobného zatím netestoval, prozatím mu krevní testy vycházeli pořád dobře - borelióza, Bechtěrevova nemoc - nic se neprokázalo. Nicméně jsem jej objednala na rozsáhlý rozbor krve, na který má jít začátkem května. Samozřejmě se tam chystám jít s ním, jen mám obavy, že pokud požádám o test na chlamýdie, aby paní doktorka věděla o čem je řeč, zváště když to většina doktorů považuje za pohlavní nemoc. Případně prosím o doporučení na jaké druhy virů/ bakterií bych měla požadovat krevní testy nebo co by to mohlo být? Předem děkuji za všechny rady a přeju všem hlavně hodně zdraví, které je to nejcenější.

Takhle z popisu mi příznaky

Takhle z popisu mi příznaky přijdou hodně blízké borelióze, ale mohou to být klidně i další koinfekce, včetně CPN. Ať se táta objedná do nějaké soukromé ambulance, pro vás asi nejblíže je BCL v Luhačovicích (MUDr. Špaček) nebo MUDr. Ďurovská v Bratislavě.

Málo informací.  Kolik má

Málo informací.  Kolik má tatínek roků, jak dlouho má potíže, co mu kapali na neurologii, proč ho neurolog neodeslal na infekční, případně na ortopedii s kloubama, prčo to nepožaduješ za tátu, jak léčil potíže močení, zda byl na očním.... Deprese a psych. potíže je také až následek něčeho neléčeného. Někde asi byl, když píšeš, že Bechtěrev, borelioza se neprokázala, to neznamená, že to nemá. Já bych žádalal na infekční testy, nebo přímo Prahu, Luhačovice, Bratislavu, ale neptej se, načti to tu! Vše už tu je.

http://www.chlamydie.info/nod

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k