Mycoplasma pneu - prosím zkušenější o radu

Zdravím všechny,

v první řadě chci poděkovat za tyto stránky a říci, že vás všechny moc obdivuji jak bojujete (co člověku taky zbývá, že:(( a moc vám držím palce ať ze z té hrozné nemoci jednou dostanete... Již nějakou dobu si tu pročítám, protože poslední dobou se mi objevují záhadné a nevysvětlitelné problémy (jednodenní chřipkové stavy, několikatýdenní virozy bez zánětlivých markerů, pálení očí, neustálé zimnice, tlaky v obličeji, bolesti a pálení v krku, zahlenění, únava, slabost a poslední dobou i sem tam stěhovavé bolesti kloubů...Všechny tyto problémy shodou okolností začaly zjištěním protilátek na mycoplasmu pneu cca před dvěma lety, před tím jsem byla léta zdravá jak rybička... prošla jsem si kolečko po doktorech asi jako vy všichni, ORL, MRI, neurologie atd... vše negativní, imunita i auto protilátky opakovaně v pořádku a jediné co vychází (kromě hypochondrie:)) je mycoplasma pneu, ale posledních pár měsíců už pouze v Iga hodnotách (bez Igg):

duben 2014:

Mycoplasma Pneu (cut off 20) test bez IGA: IGM 50, IGG 70 (v tu dobu problemy žádné jen permanentní zahlenění a sem tam bolest v krku, nijak neléčeno, prý počkáme:-)

červenec 2014:

Mycoplasma Pneu (cut off 20), test bez IGA: IGM 13,6, IGG 44 (neléčeno, prý IGM už kleslo tak si s tím tělo poradilo samo, zahlenění a bolesti v krku ovšem přetrvávají)

srpen 2015:

Mycoplasma Pneu (cut off 8.5): IGA 32.4, IGM 7.3, IGG 14.9

listopad 2015:

Mycoplasma Pneu (cut off 8.5): IGA 26.6, IGM 7.7, IGG 6.8

březen 2016:

Mycoplasma Pneu (cut off 8.5): IGA 26.1, IGM 3.8, IGG 2.5

Borelie Elisa testovány červenec 2014 a březen 2016 a negat. Chlamydie Pneu Elisa testovány za poslední 2 roky 4x a vždy negativní ve všech třech třídách, Chlamydie Sp. Elisa pár týdnů dozadu také vše negativní. Na ostatní příšery mne bohužel zatím neměl kdo otestovat:-(

Pročetla jsem to tu horem dolem ale nikde jsem nenašla, že by měl někdo dlouhodobě pozit protilátky pouze v Iga (bez pozitivních Igg), doktoři mne ujišťují, že to nic není, že Iga může perzistovat anebo to znamená nespecifická reaktivita/falešně pozitivní test, ale proč mám potom pořád problémy?? Jelikož už několik měsíců funguji stylem práce-postel, mám takový neblahý dojem, že mycoplasma přešla do chronicity a Igg protilátky už IS ani netvoří.... Co si o tom vy ostřílení bojovnící myslíte? Prosím, poraďte... Díky 

 

jesterko, IgA jsou protilatky

jesterko, IgA jsou protilatky hlavne sliznicni tj na sliznicich neboli na vystelkach jak dychacich cest tak strev atd. atd...Dle meho nazoru se tam nekde mykoplasmi zabydleli no a je jim tam dobre, zrejme se jim u Vas libi....

Díky, objednala jsem se ke

Díky, objednala jsem se ke Klubalovi, ten mně aspoň pořádně otestuje jestli k tomu nemám něco přidruženého a snad bude nějaká šance se jich zbavit, protože mé potíže se bohužel stále zhoršují... Jak je to s tou mycoplasmou pneu, proniká do buněk nebo neproniká? Dle mého názoru se chovají podobně jako chlamydie, jen mají trochu odlišný životní cyklus, jen o mykoplazmách se toho ví ještě méně zdá se... Pročetla jsem si info zde a i mnoho dalších článků a někde se tvrdí že ano, někde opak.

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Jesterko, na mykoplasmy je

Jesterko, na mykoplasmy je nejvetsi expert na svete jisty  Dr. Garth Nicolson v USA, na internetu najdete jeho velmi zajimave clanky o myko....a jak na to!

http://www.chlamydie.info/nod

Díky, to všechno už mám dávno

Díky, to všechno už mám dávno pročtené, nicméně pořád moc nerozumím tomu, jestli je u někoho kdo má "pouze" Myco potřeba brát i Entizol nebo stačí jen kombinace Doxy+Azi. A dále také jestli na Mycoplasmy funguje NAC... někde jsem tu četla, že NAC funguje jen u chlamydií, ale našla jsem i toto:

Na rozne intracelularne parazity , ktore sa maskuju a rozne maskovane infekcie ako L-formy, mykoplazmy, dokonca aj biofilmy su ucinne odmaskovace ako NAC(2 x 600 az 1200 mg) aserrapeptaza ( 3 x 120 000 IU), a tiez napr na borelioze dokazane ako ucinne oleuropein z extraktu z olivovych listov, kde davka oleuropeinu intenzivne je 3 x 300 mg a udrzobne dlhodobo 2 x 150 mg.Tiez vyrazky pod menom samento, coumanda, banderol v davkach 2 x 15 kvapiek.

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 Mino+Azi, od 08/2016 přidán Entizol, od 11/2016 SP Amoxi+Azi+Bene, od 04/2017 výměna Azi za Klacid, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi+Mino

Všetky uvedené Doplnky, plus

Všetky uvedené Doplnky, plus výťažky z peruánskych bylín  čo uvádzaš , som brala nepretržite skoro rok s navýšením ešte o curcumín s bioperinom, oregano oil, a iné.. je to na mojom blogu.. Nepomohlo mi to.. Je to zrejme závislé od toho aké koinfekcie a hlavne ako dlho ich máme ,.Takže nakoniec som tiež na Strattone , ale verím, že príde raz čas a opäť prejdem na byliny. Kontrolu mám 22,4 a to bude skoro 6 mesiacov, tak verím, že mi už pridá entizol , ak to pečeň dovolí,,mám sústavný tlak  na nej..

Píšem to len ako svoju skúsenosť , pekné dni edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k