Mycoplasma

Ahoj zdravim,

jsem ráda, že jsem po dlouhé době našla stránky, kde se vede diskuze o věcech, na které běžně nedostane člověk odpověd ani od lékařů.

Jsem celkem zdravý a aktivní člověk, pracuji jako zdraotní sestra, ale je pravda, že minulý rok byl hektický a vyčerpavající. V lednu na mě skočila chřipka, kterou jsem přechodila a o 14 dní později v únoru z toho byl atypický zápal plic, kde nebyl zjištěn původce. Byly mi nasezeny na podruhé ATB Doxybene, které docela zabrala a já se ne úplně zdrvá vratila do práce. Za 4 tydny jsem dostala zimnici, začly bolesti v oblasti srdce a už jsem se z toho dodnes nevyhrabala, budou to 3 měsíce.

Po té prodělané zinici mi bylo odebrana znovu serologie a poptvé tam za celou dobu vyšlo Mycoplasma pneumonie IgM hraničící, IgA pozitiviní, IgG pozitivnía byly mi nasazeny znovu ATB na tři týdny Klacid 500 mg 2x denne. Klinika kromě zimnicí a děsných stavu ukazovala taky zvýšený Troponin kardiomarker, nějaké změny na EKG, tachykardie a musela jsem jíst betablokátor, po dobrání ATB zmizely problémy se srdcem, ale bohužel zůstaly zimnice, pálení ve svalech, bolesti kloubu, svalů, záškuby a několik dní úplny ko stav, který se v podstatě po zvyšení nějaké aktivity nebo výkonu za čas zopakuje a to trvá dodnes, vyčerpanost, teplota ve svalech ale jen lokálně celkově ne ( musím chladit), bledost, skleněné oči tad.

Nedalo mi to a nechala jsem si znovu vzít serologii a zjistila jsem že Mycoplasma jsou stále pozitivní na stejných hodnotách jako před prvními ATB v podstatě bez efektu. Takže mi nasadili tetracyklinovou řádu Doxyhexal 200 mg na 30 dni 1x denne a ten ted beru momentálně 10 den samozřejmě zatím bez efektu. K Doxyhexalu, jsem začla jíst i Wobenzym, snažím se hodně vitamínů a minerálu ale ve forme čerstvých štáv ovoce zelenina odštavnuju, tablet mám plny zuby žaludek vyřízený, při těch stavech mám problémy i s jídlem, hodně opodčívám. Běhám všude po lékařích, musela jsem i na magnet skrz RS to vypadá dobře, nikde nic zasadního nevychází kromě tech Mycoplsmat, ani by se mi nechtelo věřit že opravdu oni můžou být příčinou tak devsatující nekončící kliniky, ale jak tak čtu zkušenosti zde, asi opravdu budou tou příčinou všeho, momentálně jsou to tři měsíce, co se nejsem schopna pořádně vrátit do běžného života natož do práce.

Chtěla bych poprosít, pokud zde má někdo zkusenotsi s úspěšnou lčbou, popřípadě věcí co přidat, nebo kontakt na dobrou kliniku či osvědčeného lékaře byla bych ráda, pocházím Padubický kraj, četla jsem zde už prá článků, ale hůře se v tom orinetuji. A jestli byc se mohla jestě zeptat co v léčbě znamená zkrata WP a CAP, díky.

Přeji pevné nervy a brzké uzdravení.

viz  "...A jinak jak

viz 

"...A jinak jak popisujete

WP je Wheldonův protokol

CAP je kombinovaný atb protokol, viz WP, SP a podobné, viz přírůčka

 

 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Byla jsem teď v týdnu ještě

Byla jsem teď v týdnu ještě na EMG to je v pořádku, ale doporučili mi že mám ATB vysadit že moje příznaky infekčního původu nejsou a vzali mi kupu krve na na hladinu enzymů a odběr krve na autimunitni onemocnění dostala jsem kortikoidy jen na pár dní na zkoušku na ně se chystám až za pár dní, protože se musím dát trochu dokupy hlavně skrz jídlo, jsem ráda že jsem Doxyhexal vysadila protože už jsem nebyla schopna do sebe nic dostat, takže Doxyhexal bez efektu po 14 dnech ale stav ještě horší. Na výsledky musím čekat tři týdny takže pokud mi nějak autoimunita vyjde dám vědět, nakonec mykoplasma jsou důvodem kdy autimunitni onemocnění můžou vznikat. Na doktora jsem byla prvně naštvaná protože o Mycoplasmatech nechtěl slyšet, že se lidé copu ATB horem dolem a ve finále bez výsledku, organismus ještě zničen po nich. A že pokud neletí nahoru crp tak o nutnost ATB není řeč. 

Mycoplazma 

Ahoj zdravím, jsem ráda že jsem narazila na nějaké stránky ktere, jsou v době kdy už nevíte jak si pomoct k užitku a trochu vám vysvětlí co se s vámi vlastně děje.

Jsem poměrně zdravý a hodně aktivní člověk, pracují jak zdravotní se

"... nakonec mykoplasma jsou

"... nakonec mykoplasma jsou důvodem kdy autimunitni onemocnění můžou vznikat...." máš v tom hokej. Ale na to musiš přijít sama. Jedna věc je příčina a druhý následek. Pokud nevyřešíš  příčinu, nevyřešíš ani následek.

 

březen 2013 ukončení CAPu 

No nevím jestli v tom má

No nevím jestli v tom má hokej, mykoplasma je jedna věc a autoimunitní onemocnění druhá, často se píše že můžou být spouštěčem autoimunitního onemocnění protože vyvolávají v těle bouře imunitního systému, ale pokud se tak už stane a imunita se vám zblázní právě v autoimunitní onemocnění, těžko vám pomůžou antibiotika, ten stav je už neměnný koncite na kortikoidecha podobných věcech které vám teprve od všech potíží uleví.

Mycoplazma 

Ahoj zdravím, jsem ráda že jsem narazila na nějaké stránky ktere, jsou v době kdy už nevíte jak si pomoct k užitku a trochu vám vysvětlí co se s vámi vlastně děje.

Jsem poměrně zdravý a hodně aktivní člověk, pracují jak zdravotní se

"... ten stav je už neměnný

"... ten stav je už neměnný koncite na kortikoidecha podobných věcech které vám teprve od všech potíží uleví."
 
V tom případě se stal v mém případě asi zázrak... ne že by nebyly kortikoidy, když bylo hodně zle, ale kupodivu po likvidaci příčiny, nákazy, autoimunita se asi lekla a asi utekla...

 K léčbě toho svinstva lze popstupovat dogmaticky, jak se učí, nebo také jinak. Ale to je již věc každého, kterou cestou se dá. 

Též jedno pořekadlo říká, komu není rady, tomu není pomoci...

březen 2013 ukončení CAPu 

Popisovaná léčba i příznaky -

Popisovaná léčba i příznaky - strašně typické. Monoterapie na max. 30 dní opakovaně. Specielně ten návrat obtíží již dosti těžkých po braní Doxybene (to mám za sebou, ač jsem  neměl hlavní poblém Mykoplazma ale Ureoplazma - z hlediska působení téměř stejné). To vede po častém a prakticky vždycky dlouhodobě neúspěšném léčení k vybudování rezistence a chronického stavu. A pak je to teprve ten správný malér. WP - Wheldonův protokol. CAP - kombinovaný antibiotický protokol. A to je ta cesta, jak se - pokusit! - toho zbavit. A není to na týden, měsíc,... (viz WP). Takový drobet problémem je, že 99% lékařů buď absolutně netuší o co jde, nebo to zavrhuje, že to neobsahují ty jejich "guájdlájny". Jediné jakž takž řešení je MUDr. Klubal, který ví přesně o co jde, jenže - je totálně přeobsazen na měsíce dopředu. Je - no řekněme si to "dost drahej". A to v poslední době ještě zdražil a zkrátil návštěvní dobu....

http://www.mc-praha.cz/mcp/

Zkus si najít taky články o synrdomu amerických vojáků ze zálivu. Po letech zatloukání americká armáda nakonec kápla božskou, jednalo se mykoplazmové infekce.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

A ještě jsem prokonsultovala

A ještě jsem prokonsultovala stav s čínskou medicínou ty mají s mykoplasma taky úspěšně zkušenosti zase v oblasti té přírodní, takže mi sestavili kombinaci houbu Agaricus a Nosní vánek, takže vyzkouším kortikoidy a pak se dám na léčbu přírodní, nakonec je opravdu zavádějící že po třech týdnech makrolidu zůstaly hodnoty bez změny a po Doxyhexalu žádná úleva nepřišla naopak, takže musím dát nakonec doktorovi zapravdu že ať je to jak chce tak ATB můj stav nevyřešila. Ani opakovaná ani změna řady ATB. Volím cestu vitamíny minerály, klid, odpočinek, vhodné dostatečně jídlo, tekutiny, troch RHb co to půjde, dát se psychicky dokupy a poslouchat tělo co říká co potřebuje a čeká na výsledky pak se uvidí.

Mycoplazma 

Ahoj zdravím, jsem ráda že jsem narazila na nějaké stránky ktere, jsou v době kdy už nevíte jak si pomoct k užitku a trochu vám vysvětlí co se s vámi vlastně děje.

Jsem poměrně zdravý a hodně aktivní člověk, pracují jak zdravotní se

Áno, aj mňa takto (tiež s

Áno, aj mňa takto (tiež s najväčšou pravdepodobnosťou s ureaplazmou) vychovali monoterapiami do stavu, že otrčiť kopytá by bolo ľahšie. Po nejakých rokoch som sa potom dal na túto dráhu neľahkú a pomohlo. Ale nie úplne a proste sa to už úplne asi ani nedá. Lebo nie sme v hollywoodskom dojáku ani v novodobom českom filme štedro dotovanom ministerstvom kultúry... 

"..) vychovali monoterapiami

"..) vychovali monoterapiami do stavu, že otrčiť kopytá by bolo ľahšie. ..."  Mluvíš mi z duše! Člověk, i když se z toho vylíže si nese následky v podobě organikých změn, ale hlavně celou dobu před sebou válí kouli věcí, které by jako zdravý udělal, ale jako zombie neudělal, potřeboval by vymalovat, ale nevymaloval, potřeboval by koupit novou postel, ale nekoupil, potřeboval by udělat to a ono, ale neudělal, a léta, čas běží, život utíká, zkrátka žije ten "plnohodný život na tom vozejčku", jak tady některým mudrové radili... prostě ty roky života neživota chybí, a není moci to dohonit, naopak ta koule roste a roste, a člověk si říká, co tu vlastně ještě dělá na tom světě, když život mu dávno mezi prsty utekl díky zmetkům, co nic neumí...

a nejhorší na tom je, že mi to platíme, platíme daně, zdravotní pojištění, a ta banda šmejdů neumětelská je z toho moc dobře placená!  A drze se nám nejen v televizi vysmívá! A MY BLBCI i TU TELEVIZI PLATÍME! Koncesionářské poplatky! Svět se zbláznil! 

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Oni su plateni od toho, aby

Oni su plateni od toho, aby udrzovali klientov, nie liecili, oni nikdy ani nic vediet nemaju, to vobec nieje v zaujme zapadnej bigpharma mediciny. Nejake akutne veci, ale inac ak by sa investovalo len polovica zdrojov do alternativnych a starych medicin a odstupilo od chemickych sraciek, tak by to inak vyzeralo. ALe to uz asi vsetci dobre vieme. 

 

Tohle nemá cenu dál

Tohle nemá cenu dál komentovat. Jako bych slyšel - AKTIP...čínská medicína...asi se dá říci jen, za rok nashle...kortikoidy atd - tu už tady všici máme za sebou. Je to - samozřejmě - silné protizánětlivé agens. Ale taky pěkné svinstvo, které hne s celým organizmem. Jediný výsledek to mělo - obličej ala meloun....každý si musí tady zvolit cestu sám, je to těžké rozhodnutí a na "dobré rady" - některých - lékařů je třeba být velmi velmi opatrný

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k