Může to být chlamydie?

Dobrý den,

prosím Vás o radu. Asi cca před 4mi lety jsem měl velmi silnou chřipku. Cca 14 dní na to se mi začala velmi motat hlava, začal jsem mít velmi zvláštní stavy reality a bílé vidění. Šel jsem k lékaři, kde mi diagnostikovali vysoký tlak. Ovšem pocit "zfetovanosti" mě nepřešel. Byl jsem tedy poslán na neuorologii a šel na MR atd. Tam také vše v pořádku. Ačkoliv já jsem byl skoro nemožný existovat. Pak jsem dostal nějaká neurotika a problémy přestaly.

Po 4 letech, když jsem je zkusil vysadit, tak se nic nezměnilo :( Podle lékařů jsem fit. Posílaj mě max na rehabilitace Yell

Chci se proto zeptat, je můj problém opravdu duševního původu nebo je tam možnost chlamydií? Možná bych si mohl dojít na nějaké testy.

Teď jsem měl zase kvalitní chřipku a když jsem bral atb, tak jsem nebral ta neurotika a bylo vše ok. Akorát pak se mi objevilo děsné akné (to by po atb nemělo být) a stavy se vrátily.

 

Jsem fakt na odpis a přitom jsem super zdráv. Co myslíte? Děkuji všem moc za rady, nevím už, kam se obrátit

Může to být chlamýdie i jiná

Může to být chlamýdie i jiná infekce, nejdříve si zde počti a pak si zajdi na testy.

Chlamydie to být můžou,

Chlamydie to být můžou, stejně jako cokoli jiného, co se dá vdechnout. Tělo není moc nápadité, na spoustu patogenů reaguje symptomy chřipky. Vrací se haemophil, streptokok a další. Pokud se ti to nelepší, nech se otestovat.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k