MuDr. Doc. Martin Bojar, Csc.

Zdravím všechny,

jsem objednaná k docentu Bojarovi (po slovním doporučení Mudr. Klubala). Máte někdo zkušenost, jak to u něho chodí? Myslím i s placením. Sestřička mi dnes řekla, že když tam jdu poprvé, tak 1000 Kč. A jak je to dále? Dělá něco na pojišťovnu? Mám obavy, neboť dnes jsem si na internetu přečetla, s jakými pojišťovnami má uzavřenou smlouvu. Mám VZP a ta mezi nimi není.

Děkuji za vaše zkušenosti.

Ahoj zkušenost nemám, spíš mi

Ahoj zkušenost nemám, spíš mi není jasné proč tam jdeš? Myslel jsem ze klubal je lepší...

Jsem v pasti, nemohu ATB, mám

Jsem v pasti, nemohu ATB, mám hrozné zřejmě neurologické bolesti - nemám žádné neurologické vyšetření, tak mi ho doporučil Klubal.  Stále jen platím a platím, víc a víc a je mi hůř a hůř. Vše na hradí pacient od dr. Klubala.

Taky budu muset k

Taky budu muset k neurologovi, je to horší. Pocitově hlava v tlaku, pálení, cítím vnitřek hlavy jak svcrklou švestku, asi se zas zmenšil mozek... Vyzkoušej prosím ten OXY-OXC, když nemůžeš atb. zabije to brebery co nesnáší kyslík, byla po tom menší únava. Cítila jsem úlevu. Jen antioxidanty od toho co nejdál brát. Drž se..

WP 10/07-2014 CFS, EBV, CMV, CPN alergie, onychomykoz žil nedost., bolest kloubůsvalů, 3/12 autoimun ŠŽ Eutyrox, otitidy 6-9/16 Ciplox Cefixim, 9/16 WP roxi,doxy,enti,isoprinosin, neuroinf VZV, enterokok strept. B +12/16 amoxi, neuroborela 3/17 mino azi

Ladko a zkousela si vsechny

Ladko a zkousela si vsechny mozne alternativy? Celeho Buhnera, Klinghardt, atd.. Poctive, plne davky - nekolik mesicu?

To mě mrzí . Mně se to zaplať

To mě mrzí . Mně se to zaplať pánbůh nezhorsuje. Lepší se to jen na chvíli- taková houpačka.  Jen mám teď horsi játra. Tak detoxikuju a beru věci na játra jak se da. Držím se toho ze někdy mám dny kdy si říkám takto bych to bral, snad se budou prodlužovat. 

Mnooo, nic moc, také zázraky

Mnooo, nic moc, také zázraky neumí. Myslím, že ten základ by měl vyjít z MUDr. K - t.j. likvidace něčeho. Pokud nepomůže, máš špatnou skladbu léků, nebo jejich výši. MUDr.Boj. toho asi moc nezmůže. MR by sis mohla nechat udělat od obvodního /pokud není úplný blb/. Tu synovi neudělal, že nemá na to peníze....... jdeš asi na Národní? Nebo do nemocnice za ním? 

Dobrý den, paní primářko,

Dobrý den, paní primářko, obracím se na Vás touto cestou o radu. Zjistili mi velkou infekci v těle, jedná se o chlamydia trachomatis IgA ELISA, IgG ELISA a chlamydia pneumoniae IgA ELISA a IgG ELISA, toto jsem se dozvěděla 9.11., hematolog mi sdělil, aby mi obvodní napsala ATB, ale nenapsala, řekla že počkáme na infekční, kam jsem měla jet 20.11., stav v té době velice vážný a v tomto čekacím období 2 týdnů se stav rapidně zhoršil, brnění do celého těla, zimnice, klepavka, zvracení, průjem, bolesti hlavy, studené končetiny, po umytí rukou až modrání dlaně, bolesti v zápěstí.. Stalo se mi, že mne jednou v noci vzbudila klepavka, zimnice a měla jsem ztrátu řeči (TIA?), stalo se mi také, že mne vzbudilo bolestivé brnění do hlavy a měla jsem ztrátu vidění, vrátilo se to na nočním studeném ovzduší. Nechala jsem si udělat skener orgánů (orientační nikoliv diagnostický -www.ec-medica.cz) a tam mi vyhodnotili, že mám špatné okysličení mozku, dostala jsem také průkaz jako pacient s trombozou, potíže krční páteře, narušenou imunitu a infekce v těle, nedostatek kyseliny listové, což mne překvapilo, zeleninu jím, jsem vegetarián, po nasazení kys.listové jsem měla pálení jazyka, tlaky do hlavy a podrážděnost, ale také zvýšení rtuti v těle. Toho 20.11. mi na infekční ambulanci z výsledků ze dne 30.10 napsal pro obvodní lék.zprávu, že z hlediska pozitivity serologie na chlamydie není příčinou potíží, že to mají zdravé osoby a není indikace k terapii ATB. Čili jsem stále byla dál neléčená, doktor z hematologie, ortoped a gynekoložka u které jsem byla, ale u ní mám vše v pořádku, čili to není gynekologického původu, tak se domnívají, že ATB jsou nutné a tak mi paní doktorka z gynekologie nasadila doxyhexal a to mne utlumilo stav brnění do hlavy, které jsem měla již v nezvladatelné míře, kdy se mi přidala i podrážděnost,neboť už něco jiného ovládalo mé tělo, ale slabo, špatně mi je i přes ATB, jen cítím, že se utlumilo, bojím se, že až nebudu mít ATB, že to opět propukne, měla jsem je na 10dní,poté mi na 5dní doxyhexal napsal lékař z hematologie, nyní již 15dní jsem na ATB, dnes s nimi končím a mám jen doxygene, nevím tedy zda ho nasadit ihned zítra a nebo zda má být mezi ATB nějaký odpočinek? Včera mi v lékárně doporučili probiotika, ale já celý den dnes zvracím a je mi strašně špatně, jen polehávám, ale ani spát nemohu, jak je mi zle. 
Vzhledem k tomu, že podobné příznaky, které mám, tak je u chronické otravy rtutí a nějakou rtuť ten skener orgánů odhalil, tak jsem se objednala do laboratoře k paní Mgr. Vlčkové Štěpánce, ta mi poradila, abych se spojila s infekčním na Bulovce. Paní primářko, mne je neskutečně zle, nevím co dělat, jak pokračovat, mám malou holčičku a potřebuji pro ní fungovat, jsme samy, ale já jsem už ve stavu, který sama nezvládám, kroutím se bolestma, nemám ani klid na lůžku, nejde ležet, potřebuji pomoc, léčbu, můžete si na mne prosím udělat čas a přijmout mne k hospitalizaci? Mám nasadit hned zítra další ATB ten doxybene co je na 10dní? Probiotika už jsem si dnes nevzala, včera jen 1tab. a asi z toho to zvracení, nevím. Paní primářko, řekněte mi, umírám? Je možnost mne vyléčit? Vždyť do té doby jsem celý život byla zdravá a na nic se neléčila

nevím sice komu to píšeš, ale

nevím sice komu to píšeš, ale děláš několik zásadních chyb, kvůli kterým tě pošlou spíš na psychiatrii

1) zmiňuješ jakýsi pochybný skener orgánů, který působí těžce pavědecky a alternativně-medicínsky, a závěry z tohoto vyšetření prezentuješ jako fakt. Docílíš tím jen toho, že doktor si něco pomyslí o tvé inteligenci

2) podsouváš doktorům diagnozy, což nikdo nemá rád. Sama se diagnostikuješ někde přes internet z pochybných altenativních stránek o zdraví, a pak jdeš za doktorem že máš to a to, ať ti to vyléčí.

Vegetariánko, já myslím, že

Vegetariánko, já myslím, že kdyby ti zjistili velkou infekci, tak by tě někdo léčil. Mě to připadá spíše jako reklama na skener orgánů, což bych já vyhodnotila spíše jako podivnou alternativní činnost.  Co ti nabídli? :-) Nevím, zda ti může pan inženýr vystavovat nějaké potvrzení diagnoz, zda tam má lékaře. Mají to jako byznys, budou ti nabízet plazmování a já nevím, co ještě. Bude tě to stát nemalé peníze a výsledek  je nejistý.  Ani paní RNDr ve mě nevzbuzuje důvěru http://rejstrik.penize.cz/27229157-europecons-r-o

Kdyby jí zjistili velkou

Kdyby jí zjistili velkou infekci, tak by ji někdo léčil ...? A já si myslela, že všichni doktoři jsou šlendriáni, kteří na pacienty kašlou. Reklama na skener orgánů by se neměla plést do reklam na antibiotika a dva spasitele.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Já myslím, že kdyby

Já myslím, že kdyby vegetariánce zjistili velkou infekci, tak by ji léčili, protože  bez léčby pak následuje sepse  http://www.wikiskripta.eu/w/Sepse, případně až otrava krve! Ano, většina doktorů, se kterými jsme přišli do styku, jsou šlendriáni, někteří i  lžou, švindlují, což jim systém umožňuje.  Dnes není zdravotnictví o zdraví a  léčení.  Nemocnictví = byznys.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k