Moji drahi priatelia

Konecne som sa odhodlala napisat.Je to 10 mesiacov, co som nepisala, .Za tu dobu som sice s bolestami, ale stihla pocestovat karavanom, zenili sme syna na Vychode, uzasne, zaroven vycerpavajuce.No ako pocas celej liecby snazim sa maximalne, co to da zit normalne.

V juni mi na predposlednom kombe s mino u dr D , po troch mesiacoch scernela jedna noha.Bola to hroza, cela rodina panika, ze tromboza, len dr D bola kludna , ze som treti pripad, ktory , co oto u nej ma, ze herx,, na kombe mino 2x100, klarytro 2x500, augmentin 2x1g, NAC 2x600,plus  prirodne app, opc, dtc, Povedala mi, ze je to na mne, ze bud koncime, pricom vravela, ze zhorsenie bude, alebo ideme dalej.Pricom som jej vravela, ze uz tri mesiace na mine opat velke bolesti noh akoby svalov.

Dali sme testy po roku, kedy som doteraz nemala Bartonelu sa mi objavila, borelka z 2 na 9, chlamky z 4 na 12.

Rozhodla som sa este zabojovat.Vratila ma na bene 2x300, miesto mina a pridala este Bart z maxwellu,  beriem aj ostatne byliny .

Samozrejme detox, mineraly, vitaminy, enzymi, probiotika, prebiotika stavy ..

Leto som cestovala bola vela v mori, dochodcovia, aj sa zdalo, ze ten klb ustojim.

Len moj aktivny manzel stale viac zataze, az som sa rozhodla, ze idem na vymenu.

Az buducnost ukaze, ci to bol krok dobrym smerom.

Dost na tom, ze po aktivnej zime, Vianociach som absolvovala vymenu , pod taktovkou atb dr D, za suhlasu docenta, na treti den po doteceni ich atb, som nasadila plnu palbu , vratane pulzu enti.Podotykam, ze cely rok som pulz nevynechala.

Operacia bola hodne narocna, 4,5 hod, bolesti v pulze z herxou tak dramaticke, palenie, sklbanie celeho teka, akoby zerave ihlice...analgetika nezaberali.

Dnes mozem povedat, ze hadam som to ustala.

Celu dobu bez teplot  zajtra idem na stichy, este este a verim, ze budem moct kracat, ako v liecbe, tak aj v zivote dalej.

Moj operater, docent doslova trval na tom, aby ako pred troma rokmi , tak aj teraz indikovala dr D liecbu.

Taka pikoska, izbova prvy den, ako ma prijimala, zhrozene, ze ci sa chcem zabit, co to beriem, a ona si musi zavolat primarke farmakologie, a primarka povedala, ano poznam, poznam aj lekarov z nemocnice, co sa u dr D liecia.

Takze mi drzte palce, aj ja Vam, a verim, ze sa tato tato stranka ozivi.

Zda sa mi to viac ako reklama na vymenu liekov.

Moji stari priatelia Jane,Leraku,   Jana, Lenka,, ,,,, kde ste vsetci ??   

Joj zdravim a nech sa dari,

Joj zdravim a nech sa dari, jasne ze to doklepes do normalneho konca neboj! Inak strasni vydrbanci tito (mnohi) doktori. Povedia ako z toho clovek umre, otravi sa, ze mu nic neni, ze hypochonder a magor. A potom sa potajomky liecia... Pekny dualizmus... Aj zato som rad tejto stranke a skusenostiam kazdeho jedneho cloveka, ze sa problem dostane do povedomia a je sanca nieco zmenit. Drz sa a pis!!! 

Ja som tu! Ale sejří mne to

Ja som tu!

Ale sejří mne to už, je z toho bazar na lentilky. Nic přínosného. Taky to budu bez pardonu mazat, do toho spamy. Nechat tomu volný průběh, bylo by dávno po stránkách. Všichni se zbláznili a tlachaj na facebooku. No ono to je asi lepší, ať si tlachaj tam. Ale že tě vyšoupli po operaci hned domů, to je taky dílo. Ale to nic, šváru mi tady kamarád blahé paměti taky vystrčil asi po týdnu, po kyčelním kloubu. Ale horší bylo, že ho doma u vás nechali běhat s rakem močáku, až doběhal. Pitomá doktorka obvoďačka kašlala na to, že to měl v předoperační zprávě i potvrzené v Praze. Až si nechal udělat testy v Ilavě, šel za ní s výsledky, nebyla tam, ten co jí zastupoval se zhrozil, okamžitě do Žiliny, bohužel bylo už pozdě! Tak to je, jeden se snaží, druhý maří! A všechno jsou to MUDři!

 

Tak hodně štěstí, zdraví nejen v tomhle roce, safra utíká to, bude únor! Február! A včera byly vánoce!

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Je to smutné a osvietených

Je to smutné a osvietených ľudí aby človek lupou hľadal. 

Čo sa stránok týka, mne príde oveľa rozumnejšie veci po poriadku a logicky dávať sem, aby si každý z toho vedel urobiť obraz, štatistiku a zariadiť sa. Ja som prešiel štandardným vývojom, najprv som sa toho zľakol, bežal čas, potom mi informácie odtiaľto pomohli. Tak sa snažím prispievať svojim subjektívnym málom naspäť ako motivácia ďalším "šťastlivcom". A fasbúk ma netrápi, lebo sociálne siete s prehľadom ignorujem... 

Veruže, čas letí! Tak nech sa darí, a nech sa toho dreveného spacáku v zdraví dožijeme!) A predtým samozrejme ešte kopec života a zážitkov! 

Hmm, já jsem absolvoval 2010

Hmm, já jsem absolvoval 2010 plastiku vazů v koleně v nemocnici  na Malvazinkách. Právě jsem byl taky v ATB palbě. Doktor mi akorát říkal, že jsem hrdina...že to vydržím. Nicméně jedno z mála zařízení, o kterém bych si dovolil říci, že je to opravdu profesionální zařízení včetně personálu. Koleno mi udělali suprovně. Takhle by si člověk představoval lékařskou službu, se vším všudy...to je dnes spíš vyjímka. Ve státní nemocnici se mi před tím na to koukli a řekli, že s tím nic nebudou dělat. Žejsem starej....Dneska lyžuju, jedím na kole, chodím do práce......Když jsem jednou byl na Homolce, jeden neomalený doktůrek - urolog vyštěkl na sestru, když jsem na něj vyklopil co už jsem anbsolvoval: " co mi TO sem pouštíte?!". Sem mu ale vypral játra, dobytkovi...

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Ahoj Edit, to jsou dobré

Ahoj Edit,

to jsou dobré zprávy a neboj, bude už jen líp... já sem občas nahlédnu a také jsem dlouho nenapsala update, můj stav byl dlouho jako na houpačce tak jsem si řekla, že nějakou dobu počkám až se to trochu ustálí ať pak můžu napsat něco konstruktivního, už mám rozepsaný update tak to sem brzy taky hodím, ať to tu nějak oživíme:-)

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 WP Mino+Azi, od 11/2016 SP Amoxi+Azi/Klacid+Bene, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi/Klacid+Mino, od 02/2019 Mino+Bene+Azi/Dalacin

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k