Moje přítelkyně

dva roky se léčim u Klubala, nejdřív rok ATB výsledek nula, rok bylyny z Luhařovic taky nic. Peníze nenávratně pryč, ale ty vem čert.  Ted byla na testech i přítelkyně u Klubala a vyšlo toto. Klubal píše ureaplasma, mycoplasma a chlamydie trachomatis. Doporučuje minocyklin 50mg 2x denně, a benemicin 150mg 2x denně na 50dní. To samé pro mě. Tím se prý zbavíme problémů.  Minocyklin, benemicin i entizol sem přitom už jedl. Přítelkyně nemá absolutně žádné problémy, aby se zbytečně necpala ATB když to stejně nikam nevede. Vyzkoušel sem na sobě rok. Jinak žádnej sex nemáme a pokud ano tak ochranou máme i jiné ručníky používáme, nádobí po sobě taky nepoužíváme, vyzná se někdo v těch výsledcích díky.

PřílohaVelikost
doc2.pdf246.23 KB

kazdopadne je tvoja manzelka

kazdopadne je tvoja manzelka to, co ta stale nakazi a nema to vyznam aj ked sa ty liecis: je to ping pong efekt: ona ma ako pozeram kompletne vsetky pohlavne choroby v chronickom stadiu: je to typicky pripad roznasaca=asymptoticky pacient .A to ze mate ochranu a pouzivate rozne uteraky apod. je bezvyznamne: tvoja manzelka ma deti resp. vy?

ahoj máme kluka dva a ctvrt

ahoj máme kluka dva a ctvrt roku starého, naštěstí zdráv, ureaplasma a mykoplazma mam v testech taky, ale jednou to tam vždycky mam a pak zas nemam. Tak antibiotika bude brát spíš si říkám zda to pomůže když efekt u mě byl nula. Máme to nasadit ve stejný den.

prelecte se oba zaroven,

prelecte se oba zaroven, skutecne je to velmi pravdepodobne i bez priznaku.. zaroven vynechej po dobu lecby milenku (to je vtip, ale nikdy nevis) :) ... 

 

a jestli porad vahas.. zvaz si rizika antibiotik vs toho se nelecit v dlouhodobem horizontu... co vyhrava?..

watch my profile

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k