Minocyklin

Kde sehnat nejrychleji minocyklin 50mg? V lékárně dodací lhůta prý 7 týdnů :(

Zkus lékárnu řetězce Max, tam

Zkus lékárnu řetězce Max, tam bývají ochotní. Nebo dojet do Německa, Rakouska (lépe dopředu zavolat nebo nepsat, abys nejel zbytečně).

Minocyclin ti doveze lékárna

Minocyclin ti doveze lékárna Agel. Za Hexal sem ted dával 690 kč. Ted zkouším Dobrá lékárna - říkala mi že by ho mohla sehnat a Ratiopharm povídala 470 kč Hexal prý jako v Agel. Tak sem si obědnal a čekám jestli dorazí.

Mě dr max odmítnul s tím,že

Mě dr max odmítnul s tím,že ho neposilá z Německa dokud nebude nahlášen na SÚKL. Jestli Agel a Dobrá lékárna to mají stejně tak mám tedy smůlu...

Kupuju běžne v Benu

Kupuju běžne v Benu

Benu  na IP Pavlova?  Děkuji

Benu  na IP Pavlova? 

Děkuji za radu a zítra zkusim

Kúpim minocyklin

Kúpim minocyklin

potrbeujem ten minocyklin

potrbeujem ten minocyklin zohnat aj ja,ale nemam ho este ani predpísany lekárom,ale mam borelu,tak ho chcem vyskusat aspon na mesiac, dva...minocyklin- - skodi na zaludok? ci? vraj je lepsi ako doxyhexal...!! ale neda sa zohnat normalne ..! ako mam teda najst minocyklin? bojim sa kupovat nieco cez net, lebo sa obavam,co tam je a pod...ako sa da legalne zohnat ?neviete prosim?

Minocyklin je jen na recept a

Minocyklin je jen na recept a jedině kde jsem ho sehnal je lékárna Agel. Beru ho také. Chce ho brát aspoň dva měsíce minimálně a nejlépe s kombinací dalších atb. BEZ RECEPTU BOHUŽEL. Ještě možnost mít známého na veterině a napsat ho na domácího mazlíka.

prosím- ako sa lisi

prosím- ako sa lisi minocyklín- od doxycyklínu? 

je v tom vobec nejaky rozdiel?

dakujem krásne za odpoved!

Mino není v ČR ani SR

Mino není v ČR ani SR registrovaný a jak bylo řečeno, je pouze na recept. Já ho celkem v pohodě a do týdne od objednaní vyzvedávala v ČR v lékárně Dr.Max. Mino více proniká do centrální nervové soustavy, takže je vhodný pro léčbu neuroboreliozy. Může mít ale oproti Doxy některé nepříjemné vedlejší účinky, u žen zejména tinitus (pískaní či hučení v uších). Je to individuální, chce to vyzkoušet. Nejlépe začít s nižší dávkou 2krát 50 mg denně a při dobrém snášení zvýšit po tydnu na 2krát 100mg denně.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Brainstorm hmm, ano, uz iba

Brainstorm hmm, ano, uz iba zistiť, (ako lekári zistia ci ma uz pacient neuroboreliozu,alebo este nie?)

Evitulko,  jsi nekutečná

Evitulko,  jsi nekutečná svojí naivitou/blbostí. Pokud umíš číst, zkus i tady. http://www.borelioza.cz/cs/clanky/minocyklin/? Neuroboreliozu ti nikdo asi nenajde, doktoři na to nevěří, nehledají, proto neléčí. Všichni jsme tady nemocni, ale většina se snaží aspon číst a hledat, studovat, což asi u tebe nehrozí. To je pak těžký úkol. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k