milí spolubojovníci

Pár slov, dnes som mala kontrolu u dr D. Výsledky testov imuno, v poriadku , pečeňové testy OK, trochu zvýšený cholesterol, z toho ma nemrazí, opať sa zníži, dobrý cholesterol však vysoký OK, D vitamín vysoký OK,

Pokračujeme v liečbe amoxi 1 g 2 x denne, klaritro 500 mg 2 x denne, Benemicín 300 mg 2 x denne , app 2 x, nac 2 x 1200 mg, dtc, opc, doplnky,C,D,B 100 , CoQ10,probiotika, enzýmy,  quercetin, bromealin, botswelia, omega 3,  pridala som citricidal, oregano , hlivu, klbnu výživu Alavis, kolagen, hyalurone, ginko, lecitin, lagoza, liv52, rôzne striedam,,,pravidelne ostáva chlorela o 16 hod. V noci enterosgel, veci na detox..inekcie polyoxidónium pokračovať.

Idem skúsiť pridať mladý jačmeň, skúša testuje na sebe aj syn dr. D, vraj by to malo čistiť toxiny z krvi, vyťahovať a cez pečeň, nasledne črevo to potiahne chlorela. Vraj je to hnusné, tak uvidím, vraj je tam aj mnoho minerálov, enzýmov a pod..

Pocitovo : cítim sa ozaj oveľa lepšie, mám za sebou dva pulzy s bene, pritom prvý bol na 2 x 150 mg, a teraz som dnes skončila ďalší na 2 x 300 mg bene . Prekvapilo ma , že okrem prvých dvoch dní opäť odpornej chuti , a ťažobe na žalúdku, nijaké mimoriadne herxy , ako som mávala sa nekonajú,,, teda zatiaľ.

Dr Ď si myslí, že sme boli tak dlho na doxi a potom na mino 2 x 50 , skoro dva roky, že sa telo dostatočne prečistilo a že už to bude len lepšie. Kontrola stačí vraj až o 4 mesiace, iba, ak by sa niečo vyskytlo. Lebo Bene musím min pol roka, aj keby neboli žiadne herxy, kvôli rezistencii.

Čo považujem za herxy, je akoby svalovica sústavná. Keď sa rozchodím v poho, keď si sadnem a ráno tvrdé svaly na stehnách. Pozná niekto ?? Mala som aj jeden večer opäť  zášklby, ale to sme dali rýchlu chôdzu 9 000 krokov... kde by som to dala pred rokom...

Stretli sme sa dnes na kontrole a obede  s ješterkou a nikolizinou, a boli z nás tri veselé baby, teda dve babenky a jedna 62, cítiaca sa však fajn..

Zatiaľ nebudem pritvrdzovať tinktúrami, vraj mi stacia tie namiešané z BCA,,,

Všetkých veľmi pozdravujem a povzdudzujem edit

 

Editko, skvělé, děkuju. Kolik

Editko, skvělé, děkuju. Kolik mg bereš chlorelly? Ať se daří dál. Laďka

Chlorelu beriem 15_20 tab z

Chlorelu beriem 15_20 tab z GW, dakujem Ti, myslim velmi na Teba, keby sa Ti konecne ulavilo

Dobře, ale kolik je to mg? Já

Dobře, ale kolik je to mg? Já mám 1 tabletu chlorelly á 500mg. Dík.

Pisu v baleni hmotnost sacku

Pisu v baleni hmotnost sacku 110 g / 440 ks x 250 mg / ak spravne ratam tak 15 je 3.75 g

Děkuju, tak zvýším na 6-8

Děkuju, tak zvýším na 6-8 tablet. Jsem na tom zle, hůř, nemožnost spát, bolesti doslova všude, jsem na sypaných bylinách, většinu času na posteli + krátká vycházka.

A infuzne atb,,dr D dava ,

A infuzne atb,,dr D dava , neviem vsak vsak,,6 tyzdnove , vraj to nahradi aj rok,,,mam z druhej rukyten rok??

U dr Kl, alebo na fb skupine vravia o dr Bouzek, vraj je dovry a dava tie infuzky cez kateter na doma, su k nemu cakacie doby, skus, je vraj na poistovnu..drz Ladka, velmi mi je to luto edit

Dobrý deň, na imunitu je

Dobrý deň,
na imunitu je dobré Polyoxidonium. Býva v injekčnej forme, ale tú Vám musí predpísať lekár na recept. Bývajú aj čipky, je to jednoduchšia aplikácia. Používajú sa na rôzne ochorenia, slabá imunita, alergie, infekcie, onkologické ochorenia, boreliózy, chlamýdie,... Dávkovanie závisí od ochorenia. Kto by mal záujem, viem zohnať čipky. napíšte na mail tinuska111@centrum.sk

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k