Milí priatelia

Ješterka ma nakopla, tak len pár slov. Ja liečbu veľmi nepritvrdzujem, idem riadne protokol ako som mala , momentálne s bene, a pulzy s enti. Dnes končím 33. pulz a začala som 35. mesiac liečby,  teda 2 roky a 9 mesiacov . Stale idem rovnako, vždy 5 dňový plný pulz, aj keď štvrtý a piaty deň je už nezvládnuteľný , čo sa týka žalúdka, odpornosť na grc, vtedy pridávam pitie koly. Dávam vitamíny, minerály, na klby výživu Alavis pre ľudí, , msm, od Maxwell APP, OPC, DTC  enzými striedam wobenzym, bromealin, quercetin, serapeptase, natokinase, , probiotiká, chlorelu, enterosgel, toto všetko stále.  Keď som doma pridávam cesnak tobolky , Ciricidal, kurkumu, oregano,. Jem veľa ovocia, a hlavne zeleninu na všetky spôsoby a hlavne šaláty, keď sme doma odšťavujem svoju zeleninu uhorky, paradajky,,,   Momentálne neberiem polyoxidónium, ani Imunor cca tri mesiace, ale v septembri pridám opäť.

Zatiaľ neidem žiaden ucelený protokol od Buhnera...

Čo sa týka stavu, klby bolia po pulze, ale herxy sú docela zvládnuteľné, vidno na mne zmenu k lepšiemu. Kĺby sú ohybné, pukajú, ale to už nevnímam, verím liečbe a dúfam, že to ešte nejaký dlhší čas potiahnem. Teraz pri pulze sa mi vyskytol zvýšený tlak,  teda musím pridávať tenziomín. Cca tri pulzy dozadu a teraz opať 180/120 bolo aj 200/120, pri mojich bežných liekoch na tlak, ktoré sú nizko postavené. Myslím si osobne, že je toto teraz môj prejav herxov, toxíny sa zrejme vyplavujú viac v srdiečku. Je to spojené aj s tlakom v hlave. Tachykardia sa mi ale nevrátila už dva roky, čo som na liečbe. Niekedy, ak mám ťažké dni pridám si lexaurín 1,5 mg, teda najnižšiu dávku. . Nohy mám opäť na benemicíne tažké, svaly ako svalovica, ale len teraz pri tých horúčavách, prílišnej aktivite v teple na ceste, čo si myslím , že atb idú viac do tkanív. Vždy je fajn si obnoviť blog, vtedy vidím aké strašné to bolo, ako ste ma povzbudzovali , aby som sa nevzdala, a vidím, že to stojí za to..

Všetkým Vám želám , aby ste sa čo najviac zlepšovali, aby sme naďalej neprestali prispievať a pomáhať si navzájom.. paa edit

Mali sme a aj máme veľmi náročné obdobie , rozpad firmy, čo ďalej, ako žiť... manžel ešte skoro tri roky do dôchodku. Nie finančné, ale existenčné, čo teraz robiť, ako žiť ďalej... do toho úmrtie v rodine , manželova mamička , zaslúžený odchod 92 rokov....ale je to proste nápor na psychiku.

Z predaja sme si poriadili karaván a boli sme na ceste až v Albánsku, ďaleko, s pulzom, náročné, ale dala som to. Pred rokmi dvoma nepredstaviteľné. Ideme  opäť asi budúci týžden, je to po 27 rokoch firmy , odmena a osvieženie pre oboch. Nemáme vnúčatá, tak sme sami , osamelí, a ja aj v liečbe...No čo už , len dúfať a veriť, že bude lepšie obdobie.

Sama sa divím, koľko vecí zvládam robiť, a netuším, ako som to vôbec dokázala zvládnuť tie šialené herxy, ale slová dr sa naplnili, stále pribúdajú dobré dni a je ich oveľa viac, ako som kedy dúfala.

Tož, co k tomu říci? Len

Tož, co k tomu říci? Len vydržať, vydržať! 

A snad zkusit ten zázvor, kurkumu, mateřídoušku a pod., co zesiluje účinnost atb., ale opatrně!

3 roky močálem černým, podél bílých skal, byl pro mne osobně zpětně vzato začátek! Pil jsem sice zázvor v sodovce s glukopurem, glukózou a citronem, abych přežil entizol, ale netušil jsem, co dokáže čaj ze zázvorové štávy, co dokáže takový mateřídouškový čaj... viz Buhner, synergie bylin. 

 

ČAJ Z ČERSTVÉ ZÁZVOROVÉ ŠŤÁVY

http://www.chlamydie.info/content/neem-azadirachta-indica#comment-91677

http://chlamydie.info/content/cdc-removes-reference-disputed-mecfs-thera...

 

A tohle mi dodala Jade 

Lemon Ginger Turmeric Tea 

http://besthealthyguide.com/lemon-ginger-turmeric-tea-drink/

Ingredients: 

§  1 teaspoon grated fresh ginger root or ½ teaspoon ginger powder 

§  1 teaspoon grated fresh turmeric root or ½ teaspoon turmeric powder 

§  2-3 twists of black pepper (to increases turmeric’s bio-availability) 

§  1 ½ cup filtered water 

§  Juice of ½ lemon 

§  2 teaspoons raw honey (optional) 

Instructions: Combine the ginger, turmeric and filtered water in a pan on medium-high heat.  Simmer for a few minutes, making sure it doesn’t boil. Strain[1] the liquid and transfer into a mug.  Add lemon juice and honey, if needed. 

Note:  Be careful when you grate the turmeric root as it might stain the clothing or the counter top. 

Sources: 

https://www.organicfacts.net/health-benefits/fruit/health-benefits-of-lemon.html 

https://www.medicalnewstoday.com/articles/265990.php 

https://www.healthline.com/nutrition/top-10-evidence-based-health-benefits-of-turmeric#section8 

Překlad:  

Složky:

1 kávová lžička strouhaného čerstvého zázvoru nebo ½ lžičky sušeného zázvoru (lepší čerstvý oddenek) 

1 kávová lžička strouhané čerstvé kurkumy nebo ½ čajové lžičky sušené kurkumy 

2-3 otočení mlýnkem černého pepře (ke zvýšení biologické dostupnosti kurkumy) 

1 ½ šálek pitné vody

šťáva z ½ citronu

2 čajové lžičky medu (nepovinné)

[1] (pře)cedit, scedit, slít

 

Dobrou chuť!

P.S.

Bacha, ten zázvorový čaj zkombinovaný s tím kurkumovým dělá psí kusy! Ale asi kdybych o tom věděl před 15 lety, nemusel bych se cpát atb 10 let, ale pozdě bycha honiti! No, taky mne to mohlo porazit,  tak opatrně zkoušet! Je to síla!

 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k