Milí piatelia, pozdravujem malý update , osobitne pre Lukréciu

Ukončila som 22. mesiac .  6. 8.  som po 19 dňoch  nakoniec dala 3 dni pulzu, na radu dr., neodďalovať viac ako na 25 dní,, , z toho som bola na pridanom mine 50- 0 - 50, len 13 dní. Viac som sa neodvážila . Bola som pri mori s malou prestávkou a žiadne mimoriadne náročné  herxy neboli. Dnes som 2, deň na pulze je to v poradí 19 ty.

Ale zatiaľ to zvládam. Už som doma a musím potvrdiť, že pobyt v slanej vode mi nesmierne pomáhal, tomu pripisujem , že herxy boli minimálne. Je to neskutočný detox . Preto radím všetkým , ktorí majú vanu, aby si zakúpili vaľké balenia soli , ja mám z jadranských morí v 25 kg baleniach , a robili si pri herxoch kúpel aj denne . Treba však minimum tie 3 kg do vane bežnej veľkosti.

Dúfam, že pulz zvládnem, a aj ďalšie aspoň dva bezproblémovo  a pôjdem už konečne na benemicín.

Lukrécia, ak to budeš čítať, moja skúsenosť je taká, že treba veľa trpezlivosti a ono sa to poddá. Prečítaj si ako inšpiráciu k liečbe moje blogy, a uvidíš, koľko utrpenia som mala so sedacím nervom. Dr. mi vždy povedala, že je to premnožením vírusov, ktoré v liečbe nastáva. I keď som poctivo brala Isoprinossine.

Už som ani nedúfala, že sa to zmení, viem, že sme si to písali aj s mam77...Začiatkom jari sa však situácia zmenila, prestali tie neskutočné herxy a tým sa mi uľavilo aj od sedacieho nervu.

Viem, že keď pôjdem ďalšie a ďalšie kolečká výmeny atb, za bene, mino väčšie dávky, opať sa to môže vrátiť. Je to proste súčasť liečby, aj keď veľmi bolestná.

Celkovo sa mám lepšie ako pred rokom oveľa. Vymenený kĺb, ešte nie je ono, čo by som si predstavovala, ale je to možno aj tou výmenou liekov, teda viac cítim kĺby, svaly úpony..Chodím stále o fr. barle..

18,9 mám kontrolu v nemocnici na ortopédii, dosť sa bojím, či je to všetko vporiadku, lebo pocitovo, to ešte nie je..

Pijem hodne štiav odšťavené uhorky, paradajky, , ale váha neklesá. Postupne som nabrala 7 kg od začiatku liečby.

Neviem s tým viac urobiť, nevládzem ešte veľké aerobne aktivity, som vďačná za malé prechádzky ...

Lukrécia píš si poctivo blogy v istých intevaloch, mne to veľmi pomáha, až spätne vidím, aké to bolo neskutočne náročné a že sa to mení k lepšiemu. Už som to tu spomínala píšem si aj denník s poznámkou na stupeň bolesti, teda 5 je najsilnejší herx a 1 najslabší..

Isto viac ako rok som mala skoro stále  stupeň 5 až 3 ,, tých 3 bolo menej.. cca viac ako dva mesiace mám znesiteľné obdobie .  Zapisujem si aj dennú aktivitu, čo som v ten deň dala navyše na detox a pod.. aké terapie som v daný deň mala.

Všetkých Vás veľmi veľmi pozdravujem, želám čo najmenej bolestných dní, a ešte pekné babie leto.

Vytrvajte, nevzdávajte túto ťažkú cestu k uzdravovaniu.

Editko mám radost. Moc díky

Editko mám radost. Moc díky za to sdílení. Těším se ze té někdy u durovske potkám. 

Budem rada aj ja,,,len musis

Budem rada aj ja,,,len musis napisat, kedy idesSmile

Editka,  óóó... milá

Editka, 

óóó... milá Editka...som rada, že Ti je čoraz a stále lepšie. A úprimne Ti ďakujem za tvoje slová adresované priamo mne. Smile Ale ja stále nemám nič, čím by som sa tu na fóre pochválila... to je možno i dovod, pre čo si nepíšem blog. Že moj stav nie je možné vyhodnotiť ako jedoznačne zlepšujúci sa.... A preto nechcem možno aj odrádzať a demotivovať iných...

Anyway... pred x mesiacmi, ked som s terapiou ATB začínala mala som stavy: teploty, triašky, potenie, zrýchlenú činnosť srdca, rozostreté videnie... toto je celkom preč. 

Ale! To čo prišlo sú  -  kruté bolesti chrbta - v ischiadickej oblasti vyžarujúce až do konca nôh, akoby pozdľž nervov, a potom - ďalší deň - aj bolesti v oblasti hrudníka - ako by ma niekto pichal nožom vystrelujúce do ramena a ruky... Nedá sa tomu vyhnúť, uľaviť si sedením, stáním.... možno ľah na boku trochu pomáha... 

Ako to vzniká? Jeden deň sa prechádzam 40 minút a ďalšie 4 dni som totálne odrovnaná. V týchto krutých bolestiach... neschopná prejsť v byte na záchod. Tak ponižujúce.... tak šialené... 

Nedokážem, nechcem, nie som schopná vidieť žiadneho ďalšieho lekára... tí poslední mi neverili, vysmievali sa mi, akoby som si vštko vymýšľala ... naposledy mi praktická lekárka po tom, čo som jej povedala, že ma bolia klby, povedala, že " to je preto, že mám ploché nohy". 

Editka, si pre mňa veľkým povzbudením, požehnaním... lebo ja už často strácam nádej v nejaký lepší zajtrajšok. :)

 

 

 

 

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

Hele tohle podle mě musis

Hele tohle podle mě musis vydržet, myslím ze takto to má spoustu lidi, aspoň teda za sebe. Bolí mě místa který mě před léčbou neboleli. Někdy kolem 5.tyho pulzu někdy na jare mě děsně začal bolet palec u nohy v kloubu, říkám si to je divny, pal najednou krk, lícní kosti, střeva, upony u kolen, krize (teda ty jsem občas před léčbou měl), pálení pri močení, únavy, kyčle - to bylo přesně uprostřed 4.teho pulzu. Blbě se mi chodilo a to je mi 29. Naštěstí to za par dni zmizelo. Musím říct ze na atb určitě zhoršení ale to postupně vždy mizi. Nechci to zakriknout ale teď mám celkem dobrou periodu, od pondělí s občasnými vykyvama celkem fajn. Jsem rok na cap ale to nestačí, je třeba zase zamíchat s kombinacemi. Přesto ze mam mizerný výsledky - snad všechno pozitivní . Mizerný cd57, Začínám víc věřit ze to bude OK. A té u to cd57 časem vyskočí. Asi píšu v mírným optimismu ale i to je třeba. 

Chci tím říct ze musis vydržet . Není to růžová zahrada, mimochodem jak zpívá ine kafe (moje nej sk kapela). Za sebe bych ti doporučil fakt tu infrasaunu. Pokud mas možnost tak klidně denně. Zvyšuje čas i teplotu - postupně. I durovska říká klidně denně. Pak mrkni na střevo , jeho třeba fakt dat so kupy. Všichni máme beztak leaky gut. Dost mi pomáhá zelí třeba i ta stává z dm za 30 Kč 0,5 l. Piju ráno. kurkumu, česnek, cibuli, zeleninu, kapusta (u vás je kapusta tuším zelí u nás něco jiného, nevím jak je to po sk) je fajn. Já ještě zároveň jedu i detox na těžké kovy - chlorela, medvědi cesnek, koriandr... je potřeba vydržet a ty ty zlepšení mas . Čtu tvůj blog , tak to vím :) drz se a bojuj. Za cas se nad tím jen piusmejes. M.

Na to leaky gut je ještě

Na to leaky gut je ještě dobrý l-glutamin. Aminokyselina.

Ahoj, prosím tě, jaké dáváš

Ahoj, prosím tě, jaké dáváš dávkování u toho detoxu na těžké kovy a kolikrát denně? Česnek a koriandr dáváš tinktury nebo v tabletách? A to jedeš současně anebo koriandr jsi přidal až později?Díky:)

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 WP Mino+Azi, od 11/2016 SP Amoxi+Azi/Klacid+Bene, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi/Klacid+Mino, od 02/2019 Mino+Bene+Azi/Dalacin

Ahoj zatím jen večer. Dělám

Ahoj zatím jen večer. Dělám si smoothie a přidávám tam sušený cesnek a koriandr zatím csjovou zlici. Chlorelu mám v 16 cca 15 tablet. Do budoucna bych to chtěl rozšířit i do raniho smoothie.

Mira díky za povzbudenie. Je

Mira

díky za povzbudenie.Smile Je fajn počuť, že to aj iní mali takto, lebo chvíľami si začínam myslieť, že problém bude niekde inde, v niečom inom. Aj keď si neviem predstaviť, v čom... 

Prosím ťa, čoho je indikátorom cd57? Na čo je dobrý tento test? Viem, že to súvisí s NK killers, s ich počtom. Počet NK killers mám extrémne nízky - na základe testov z imuno. Ukáže tento test cd57 ešte niečo iné, ďalšie, špecifickejšie, okrem počtu NK buniek v krvi? 

Díky, 

L. 

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

Ahoj Lukrecia, já mám

Ahoj Lukrecia,

já mám CD3-CD57+..... 2,5% ..........( 0 - 100 )             CD3-CD57+ abs. počet .... 40,75 .......( 60 - 360 )

děláno v SynLabu, laboratorní poznámka: snížené hodnoty absolutního počtu CD57 mohou být přítomny u chronické boreliozy a u autoimunitních onemocnění.

Laďka

ja jdu 23.10. Na 17 hodinu.

ja jdu 23.10. Na 17 hodinu. :) nevím jestli se potkáme. Jsem stále ve skupině spíše těch novych pacosu. 

Ak mi to tesne pred den

Ak mi to tesne pred den pripomenies, a budem ok pribehnem,,,ides na otocku , ?? Ci by sme stihli niekde dat pokec ??.

Je nevšiml jsem si ze si

Je nevšiml jsem si ze si ještě psala. Já se ti připomenu, tentokrat asi jedu sám a nebudu zůstávat přes noc ale to neva. Když budeš mít chuť mužem pokecat. :)

Tak mila Lukrecia , je to ako

Tak mila Lukrecia , je to ako na hupacke..

Urcite si blog pis, iba tak zaznamenas drobne zmeny, raz hore, raz dole...

Ja uplne zacinam verit tej teorii o prenikani atb do nizsich vrstiev postupne,  so zmenou atb v case.

Opat mam zhorsenie stavu, boli chrbat, nohy, a ozyva sa aj sedaci netv.Dva mesiace som vynechala polyoxidonium a dva mesiace beriem mino.. Pridala som opat wobenzyn 3x 15, serapeptaze sa stale bojim , vid stare blogy,, 

Pribrala som opat na vahe, tak si davam 25_30 min bicykel , plus mala prechadzka. Opat herxy,,,zrejme mino spolu s pohybom do spotenia prenika hlbsie...A to mam len 2x 50 mg mina.

Samu ma to velmi prekvapilo, cakala som, ze bude do benemicinu pokoj...Evidentne ich mam tie infekcie hlboko v klboch svaloch.Uz aj zasklby som zaznamenala.

Zatial, tak pre mna typicka, uporna ischiaticka bolest je len mierna.

Ten Ischias ma ozaj trapil aj rok v kuse, do nevydrzania,,,ale,,,ono sa to velmi pomaly zlepsi.

Ja mam tiez momentalne problem detoxu.Ako Ti pisal mira, to je alfa omega prezitia...Ja mam saunu doma , ale na poschodi a aj vanu.Stale sa tam neviem dostat po tocitych vysokych schodoch.A to je podla mna kamen urazu.

Pred operaciou som davala denne aj obe,.

Mam slaby detox, cez pokozku je najvacsi.

Mam to odpozorovane aj od toho mora.

Cely august s malou prestavkou som bola pri jadrane a herxy skoro ziadne, a brala som mino aj dva pulzy dala..Stale  som vsak bola v mori.,

 detox solou. Doma som  prave 14 dni, ziadna vana, ziadna sauna a je mi opat tazko..

Takze, hlavu hore, vsetko zvladnes, aj na to utrpenie si akosi zvyknes..

Vzdy po fyzickej aktivite, ako vravis 40 min.. sa Ti stav na par dni zhorsi, to je priznacne..

Dr.D mi svojho casu vravela, ze ak bolest este zvladam, a dokazem cvicit, nech  to robim, urychlim prienik atb....Boli mesiace, kedy som ozaj vynechala vsetko.No a s tym aj dan, pribrala som  velmi..

Mam rekord celozivotny a neviem to riesit.

Je to tiez zle na chrbticu..., Ale ked su mesiace, ze nedam nic..

Urcite to zvladnes, ked drzim aj ja v mojom veku.

Tiez mi idu myslienky, ze to uz proste nezvladnem, ale potom sa prave obzriem dozadu do dennika, blogov a male vysledky predsa len su...

Vsetkym Vam zelam vytrvalost, aj sebe, ide jesen, a mne o 6 tyzdnov koncia dva roky.

To som si nedokazala vobec predstavit.

Vsetko je to o discipline, vytrvalosti a viere.

Ako pri odvykani od zavislosti..kazdy mesiac sa rata, a cim viac ich je tym lahsie to Nevzdame,,,

Co najmenej bolesti edit

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k