Medicinální houby

Ahoj,
zkouším houby typu Hericium, Reishi a Coriolus, případně cordyceps, ale nemohu se zorientovat v současné nabíce. Vyzkoušela jsem již dva tuzemské výrobce, ale nejsem moc přesvědčená o kvalitě, zato cena je dost vysoká. Máte někdo zkušenosti, kde kupujete a na co se dívat při výběru? Už jsem o tom dost četla, ale těžko říct, co jsou jen marketingové triky. Na Iherbs mají taky, cenově to vychází líp než u nás, ale nenašla jsem informace, jestli vyrábí houby dvojitou extrakcí, což by mělo být asi důležité. Už tak to stojí dost peněz, a nerada bych je vyhazovala za neúčinné produkty.

Barka

Ahoj, vyzkoušela jsem jich

Ahoj, vyzkoušela jsem jich vic (i iherb) a co jsem tak nacetla mi tady přijdou nejlepší od Superionherbs, kvalita, čas růstu atd.,sice drazsi, ale ty levne jsou podle me uplne bez účinku a vyhozeny penize.

Nicmene dávkování 2 tobole je v našem případě malo. Chci si je zase pak koupit, ale ted mam Imunor při  léčbě a houby bych dala po ni, ale davku si urcite zvednu (nez doporučené 2 denne)...mozna to nakombinuju s chagou

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

hericium zo superionherbs,

hericium zo superionherbs, ostatne v tomto http://www.naturesaid.sk/home/62-mushroom-complex.html

 

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Na Amozonu je to

Na Amozonu je to levnější:

https://www.amazon.de/dp/B01N4I0A0C/ref=sr_1_1?ie=UTF8&qid=1503482585&sr...

CTR,CPN,Borrelia,Anaplasma,Toxoplasma,EBV,Helicobacter,Yersinia-Mino+Sumamed 8,5/2016,Aug+Klac10/2016,Aug+Klac+Mino12/2016,Mino za Doxy4/2017,zpět na Mino5/2017,+Plaquenil7/2017,6.Enti

Za me je dobrý Cordyceps, ale

Za me je dobrý Cordyceps, ale ve výborné kvalite  (mela jsem od Tiens). A opravdu to alespon symptomaticky zlepsuje stav  (protizanetlivy atd). 

Tak děkuji za tipy,

Tak děkuji za tipy, superionherbs znám, brala jsem od nich kdysi betaglukany, mají teda nejvyšší cenu, co jsem na interentu našla. Nebyla jsem si u nich jistá, jestli ta cena opravdu odpovídá kvalitě....

B.

Ahoj, máte někdo zkušenost s

Ahoj,

máte někdo zkušenost s nakupováním, kvalitou bylin (dle Buhnera) na ViNatuare E-shop?  Dá se právenka latnatá (Andrographis) brát jen jako prášek? Je prý příliš hořká, Buhner nedoporučuje.Děkuji.

Ahoj, já tam nakupuji,

Ahoj, já tam nakupuji, normálně byliny sypu do pusy z odměrky (lžičky). Ale začínám pochybovat - mám pocit, že každá várka je naprosto jiná i chuťově, ale dost rozdílně. Tak nevím, co si mám o tom myslet. Už jsem si několikrát říkala, že tomu majiteli napíšu. Může to být teda jiným místem pěstování, ale je mi to divný.

Ahoj, právenku sypeš také do

Ahoj,

právenku sypeš také do pusy? Měla jsem ji jenom v kapslích. Tu odměrku k tomu automaticky dají nebo si ji musím objednat?

Teď jsem momentálně bez ATB i bylin. Mám hrozné problémy ohledně zažívání,nemohu nic jíst, HIT? nevím, co za tím je... něco mi leze jakoby uvnitř trupu v  tkáních a uších a když je to intenzivnější, tak to přejde do bolestí a pálení... plynatost...mám těch neduhů víc... momentálně jedu Prokanazol 200 mg denně a Mutaflor a Flavobion= sylimarin, protože mám vysoké jaterní testy.

Dík, Laďka

Ano, sypu normáně do pusy -

Ano, sypu normáně do pusy - prostě naberu z pytlíku tou lžičkou - odměrkou - stojí 20kc a házím jak lopatou do pusy. Je to hnusný, ale vydržet se to dá. Můj táta to sype do vody a pak vypije. Jinak prodávaj i plničku, to se mi zase nechce plnit. Tak to dělám prostě jednoduše.

Co helicobacter? Myslíš, že jsou to plísně či kvasinka ? Jak dlouho jsi brala atb.?

Ahoj, ATB jsem brala od dubna

Ahoj, ATB jsem brala od dubna 2014 asi rok a půl v kuse ( předtím byl ceftriaxon v kapačkách a k tomu doxycyklin - no bída ... bez entizolu, tehdá jsem o tom nic nevěděla), pak půl roku bez ATB, pak znovu ATB až do konce ledna 2017, teď bez nich. Mezitím byl pokus o znovunasazení, ale nejde to. Nevím, co to je , asi od každého kousek: helicobacter (je v IgA), plíseň (myslím že je systémová), poškozené nervy?, paraziti?, sicca syndrom? antihistaminová intolerance? a také žaludek? ...měla jsem erozivní gastritidu a možná ještě mám... špatné trávení   ach jo, kdybych tak věděla odkud na to jít... navíc mi pěkně stouply jaterní testy, no není se čemu divit... Laďka

No, ten Helicobacter na

No, ten Helicobacter na sliznicích - ten taky dělá pěkný věci. Když to pálí -to vypadá na poškozený nervy, ale mě to takhle taky pálilo ze žaludku z toho helicobactera do celýho těla - až do hlavy, čela, uší - přitom jsem žaludek necítila a pálil mě jakoby trup + hlava. Ten bys mohla zkusit zaléčit - to je jen na  14 dní - Amoxicilin, Etizol, něco na snížení kyselosti (tato jediná kombinace mi zabrala, měla jsem různé třeba s Klacidem a nepomohlo) . Pak bych asi prostě jela alternativu a snažila bych se srovnat pomocí ní - zkus nalačno smothie z řapíkatého celeru.

Ta plíseň ta je blbá, s tím díky Bohu nemám zkušenosti, takže nedokážu poradit.

Podle mě je to postě něco co dráždí nervy.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k