Mám dotaz léčba ozonem.

Chci se zeptat zda má někdo skušenost s léčbou ozonem ozonoterapie našel jsem si nového ortopeda a ten mne to chtěl aplikovat jak do kolene tak do krve .Napíchne se na vás a krev odebere do baňky a pak to jde do takové mašinky a spátky prý to má ničit všechny možné potvory v těle a záněty také..Za čztnáct dní jdu ke Klub.tak se ho na to zeptám..Ale zase určitě spůsob jak vytáhnout z nás peníze..

Absolvoval jsem 2x u Dr.

Absolvoval jsem 2x u Dr. Veselého v Praze. Napichli mi žílu a odbírali krev, která proudila přes směšovač s ozonem a vracela se do oběhu. Napoprvé jsem cítil nějaký výsledek, napodruhé již skoro ne. Nebylo to zrovna zadarmo.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Dík za info a pokud neudu

Dík za info a pokud neudu koukat na peníze myslíš že to má smysl..si to nechat aplikovat píšeš že na poprvé jsi cítil výsledek..

Ale jo, údajně za války, když

Ale jo, údajně za války, když nebyly ještě ATB, takto dostali lidi z nějakých nemocí. Ničící mohutnost ozonu na mikroorganizmy je známá. Určitě to je méně invazivní na celý organizmus a tím, že se to aplikuje rovnou do krve účinnější, než zázraky typu MMS.

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapi. Konec chemo - teď zase Mino 1+ 2 denně a Azitromycin 4x250 týdně. 1 Mteronizadol 250+250 denně. Víc nesnesu

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k