Mam či nemam chlamydie?

Ahoj, v září jsem prodělal virozu, klasické příznaky, zvýšená teplota, rýma, unava. Po skončení virozy až do listopadu zánět v krku, dvakrát výtěr nic neprokázal. Porád unava, bolesti hlavy, točení hlavy. Již sem absolvoval, návštěvu u dvou neurologů pro pálení rukou a nohou, oba dva řekly že je to v porádku. Ct mozku v pořádku, ORL návštěva v pořádku, revmatologie v pořádku. Testy na EBV, MCV, krevní obraz, CPR, vše negativní. Testy Elisa borelioza 2x negativní, chlamydie plicní negativní, na tetrachromatis mě netestovaly prý nemají takové příznaky. Dá se tomu testu věřit, nevíte někdo? Má někdo podobné příznaky s touto nemocí?

Neda, i CTR muze mit tyto

Neda, i CTR muze mit tyto klinicke priznaky. Sam jsem toho dukazem. To ale neni zadny relevatni dukaz.

Udelej ale nasledujici: Ber 3 tydny NAC 2x denne 2 tablety (v lekarnach jako ACC Long nebo NAC). Nasledne si nech udelat WB na CPN a CTR. Uz se mi u nekolika lidi (kde byly testy opakovane negativni) potvrdilo, ze po odmaskovani za pomoci NAC zacne IS vytvaret protilatky a to i u dlouhodobych chroniku. Neni to 100%, ale vetsinou to funguje pokud tam CPN/CTR je.

Pokud nic nevyjde ani pote, patral bych dal i po jine pricine.

No nechci to taky podcenit,

No nechci to taky podcenit, sem objednanej ke Klubaloj do Prahy za měsíc,  akorát ta cena je trochu odrazující, ale aspon budu mít jistotu. CPN/CPR to je co? neni to chlamydia pneu, a chlamydia tetrachro.

Oprava sem objenanej na

Oprava sem objenanej na zítra, lepší to nepodcenit a nečekat jak to tady čtu.

ja som mal 2x elisa na cpn

ja som mal 2x elisa na cpn pozitivne iba igg, az tretii krat aj iga pozitivne. 3 rzone labaky v priebehu mesiaca. ctr 2x elisa neg. potom na to western blot na cpn a ctr pozitivny v igg aj iga.  Wb je presnejsi. nie dokonaly, ale presnejsi. a robia ho len niektore laboratoria. ak nevyjde ani WB a myslis, ze su za tym chlamidie, este mas moznost si dat spravit LTT testy z Augsburgu, podrobnosti kao najdes vo forach. stoja peniaze, cca 80€ jeden a 60€ postovne, ale su najpresnejsie. ci su to zbytocne vyhodene peniaze? moze byt.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

byl jsi někdy pokousán

byl jsi někdy pokousán klíštětem ? (nebo třeba muškou ?), nikde to neuvádíš a přitom by kladná odpověd hodně prozradila. Omlouvám se za dotaz ; už jsem deformován

od r.2000

Ahoj klíště sem nikdy neměl

Ahoj klíště sem nikdy neměl aspon se nepamatuji, V loni v letě sem se jeden den vzbudil a měl sem flek cca 10cm na noze a svědil, za pár hodin byl pryč, to už sme si psaly. Klubal dělal testy na borku v lednu a v květnu vždy negativní. V lednu prý naznačena Erlichie v květnu prý nález již v pořádku. Já sem si dělal sokromý testy Elisa v říjnu a v prosinci taky negativní, CTR pozitivní ve všech třídách + hsp60, v lednu i v květnu. Díky za zájem

Dr. Burrascano od počátku 80.

Dr. Burrascano od počátku 80. let léčil více než 10.000 pacientů s lymskou nemocí. Říká jim: "Je
to jen na vás. Naučte se, co nejvíce můžete. Udělejte co nejvíce. Mějte pozitivní postoj."

od r.2000

Čím jste nemocnější, tím méně

Čím jste nemocnější, tím méně jsou spolehlivé testy.
o Pouze 17 % pacientů si vzpomíná na přisátí klíštěte (Texaský odbor zdravotnictví)
o Pouze 36 % připomínají vyrážku
o Pouze 50 % má pozitivní Western Blot
o Koinfekce: testy jsou ještě méně citlivé

od r.2000

Kourilak, netreba stále

Kourilak,

netreba stále pátrať len po borreliach a byť sklamaný z toho ,že nevychádzaju testy pozitívne aj ked sa máš zle.

Borrelie dokážu preberať genetické informácie - genom a meniť sa- ta borelia , čo do teba vnikla , po čase  má už iný  genóm  a teda nemusí byť detekovaná klasickou ELISOU a WB na B. Burgd, afzelii alebo garinii, je popisaných  cez 40 Borelii, niektorí uvádzaju 100,preto treba v diagnostike používať rekombiantne antigény , event ak pacient javí príznaky ochorenia  treba ho tak liečiť.

Toto je prosím záver zo svetových for a ale i českých biologov-  Parazitologický ústav ČB Dr. Natasha Rudenko.

Navyše,nielen borrelie ale i chlamýdie , mykoplazmy EBV Coxackie Herpetické vírusy .......... navodzujú taketo symptomy .Častokrat sa borrelia  len priživuje na takomto stave,ktoré vyvolaju vyššie uvedené.

Žiaľ, lekári nechcú počúvať biológov akoby sa ich stránili.

Ja odbicyklujem aj 85 km i do Alpských kopcov- mám elektrický bike - ťahať musím ,ale  kolená menej bolia  i bedrá zvládajú. Po dnoch námahy sa mám  fajn ale zrazu príde obdobie, ked sa neviem pohybovať vobec a hýbem sa len silou vole.

Kto mi to uverí z lekárov?

 

LEA6

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k