mam to?

Ahoj,

moje problémy začaly pálením v oblasti genitálu. bylo to ale takové spíše neidentifikovatelné pálení - nevěděla jsem jestli to je ve vyústění močové trubice nebe v pochvě .. namazala jsem si to canestenem na plísně, ale žádná úleva nepřišla, tak jsem usoudila, že to je asi v močové trubici. nikdy jsem podobné pálení nezažila, tak se mi to těžko identifikovalo. chodila jsem také častěji na záchod.

blbý je, že to propuklo v pátek, takže jsem měla úplně hrozný víkend. z toho pálení jsem nemohla vůbec spát. v pondělí ráno jsem běžela ke gynekologovi. tam mě vyšetřili, rekli, že to jsou močové cesty a napsali antibiotika na močové cesty.

rozhodla jsem se ale, že nejdříve zajdu ještě k praktickému lékaři. ten mi vyšetřil moč papírkem, na kterém nic nebylo, udělal CRP, ze kterého také nic nevypadlo, poslali moč na kultivaci a předepsali ATB na močové cesty.

po 1 dni užívání pálení vůbec nepřestávalo, naopak začalo pálení v okolí konečníku a po celém těle i svědění po celém těle.

na druhý den ráno jsem tam běžela znovu, že mám asi nějakou alergickou reakci na ATB, které mi předepsal. také mi rovnou řekl, že už tam má výsledky z té kultivace a že se tam nic nenalezlo. řekl, že ať už nyní nic neberu a že v této fázi nemůžeme vyloučit chlamydie.

po obědě jsem tedy běžela zpatky na gynekologii, všechno povyprávěla a požádala ať mě vyšetří na chlamydie. udělali mi výtěr z krčku a teď čekám na výsledky.

máte někdo podobné zkušenosti?

robiť chaos a bengál v rádovo

robiť chaos a bengál v rádovo dňoch či prvých týždňoch je úplne kontraproduktívne. len sa vystresuješ a občas aj atb zametieš stopy po tom, čo bolo možné kultivovať. ak vyšetrili všetko (stery/ krv) ešte pred atb, výsledky by mohli byť presné.

Jak přesné? To jako, že

Jak přesné? To jako, že nějaké testy jsou 100%? To asi těžko. Kultivaci na plísně třeba nezadali. Já když jdu k veterináři, tak kutivaci na plísně musí žádat zvlášť navíc. Taky bys Sisko měla dojít k oněm lékařům a vzít si všechny výsledky do ruky, máš na to právo. Možná se budeš divit. Lékaři často pacientovi nakecaj, že tam nic není, ikdyž jsou výsledky pozitivní a neukážou nic.

Já bych se první zaměřila na plísně.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k