Má bio-story, jak dál?

 

Čau bojovníci,

no, nejsem tu pro nic za nic, jako asi nikdo:-). Takže jsem v prdeli (citlivkám se omlouvám, ale slušně to nejde občas). To nejsem první, ani poslední, ale ráda bych z ní vylezla pěkně a beru i po čtyřech. Podělím se s Vámi o svou bio story a věřte mi moci uvést vše,resp. širší souvislosti, tak by to bylo mnohem zábavnější (ukázat, jak má život velký smysl pro humor).

No, jen zkráceně se uvedu. Holčina něco přes třicet. Velká bojovnice už odmala, velký dávky sportu (150 km na biku, hory, míčový,bojový,plavání,atd..,skoro všechno), pracovní zátěže, nebezpečí občas a mnoho stresu pramenící z mnoha příčin, ale taky krapet šílená povaha, silnej charakter a velký pud sebezáchovy, ikdyž jaksi krapet destruktivní ve smyslu přetěžování. Zkrátka holka, co nemá nikdy dost, ale velká srdcařka. Promiňte, ale nikdo mne teď nepochválí, tak jako sorry:-), musela jsem:-). Ikdyž znám i tu stinnou stránku, takže vím nejlíp, že si všechno řádně vyžířám.

BIO story:

Dva roky marod, odzřízlá, nemoc pracovat, fungovat, půl roku fest v posteli. Jelikož je to celé složité, tak jsem nemůžu vypsat všechny projevy atd., bylo by to dlouhý jak prase a možná i nepřehledný.

Věci vypíšu doplňující do blogu, jsem jen jaksi nástřel.

Píšu sem protože:

1. Uvítám nové pohledy na věc, které mne mohou posunout kupředu i bohužel za cenu jisté ztráty anonymity, což mě teda točí, ale co.

2. Ráda tu najdu nové kontakty i možné kamarády, přece jenom být odřízlá v posteli dlouho je extrémně těžký.

Jak šel čas

Před současným infekcemi v mé osobní anamnéza vyčnívá EB viróza (promoinfekce před více jak deseti lety - pobyt v nemocnici pro vysoké jaterní testy, před x lety (cca 5-7l) pravděpodobná reaktivace mnohem silnější než promo v podobě těžkých kombi.infektů (nezjištěných) neptřetržitě třičtvrtě roku)- zpočátku virové, na nejtěžší etapu nasedla i bakteriální, několik operací sportovního ražení, autoimunitní hypothyreoza (propuknutí při pravděpodobné reaktivaci EB), alergik (pyly tráva), časté angíny,.. úrazy, ale nic extra vážného.

Začátek součásné BIO STORY

Druhá polovina roku 2015 úporný kašel, diagnostikována plicní chlamydie (makrolid), PL po poklesu ukončila ATB

Pobyt mimo ČR (EVROPA), nespecifikuji, pouze uvedu, že jsem pila pravděpodobnou kontaminovanou vodu z vodního zdroje (normálně z kohoutku), který sloužil normálně pro vaření, atd. ALE byl zákaz,který mi nebyl předán pití nepřevařené vody. Proč? později po pití mi bylo řečeno, že rozbory vody jsou falšované (zřejmě pro kontrolní orgány) a že někdo, kdo tu vodu pil nepřevařenou skončil v ID. Vodu jsem pila pár dní, ikdyž viděli, že ji piju, nikomu to necvaklo. Jako jediné se u mné v průběhu objevily horečky, zvracení a průjem. Po pár dnech ustaly.  PL (praktický lékař) po té mávla nad tím rukou.)

Konec února, začátek března (2016) - pravděpodobná nákaza syfilisem skrze chráněný! pohl. styk, zjištěná až koncem roku 2017 laboratorně jako syfilis latens.

2016 jaro bronchitida (klacid), po myslím 2x balení ustoupily nejhorší obtíže, nicméně trvala intolerance zátěže sportovní výrazná s nespec. projevy, bolesti na srdci, neschopnost zregenerovat sílu, odpočinout si, snažila jsem se to jaksi přetlačit a bum

 2016 léto -cca měsíc po ukončeí ATB celkový kolaps organismu, (noční příhoda, bolest na srdci hodně výrazná, atdl..infakrt nepotvrzen), ten kolaps absolutně znamenal totální ztrátu sil a od toho dne se dramaticky snížila schopnost fungovat. Neschopnost, nedostatek síly, projevy bolesti na hrudníku, kolapsový stavy jen cestou na zastávku. Krátkodobá hospit. na neurologii bez lumbálky, vnutili mi AD cipralex, pod tíhou jsem svolila, jestli si to teda vymýšlím a je to psychický, cipralex jsem brala dva měsíce a totálně mi to rozesralo hlavu, chemicky, prvně deprese, nutkavý myšlenky černý, jaterky nahoře, reflux, artrofický sliznice-krk a totálně mi zrušily spánek, po dvou měsícíh konec nadobro, předtím zkoušely párkrát neurol nejnižší gramáž a třes celého těla.

Lékař v létě na základě testů srdeční variability a dalších vyslovil závěr pravděpodobná porucha mitochondrií,atd...nasazeny konkrétní přípravky.

po kolapsu PŘETRVÁVAJÍCÍ AŽ DOPOSUD výrazná intolerance zátěže, psychický i fyzický, pálení hlavy, těla, neschopnost psát všema deseti, pořád pocit dušení zevnitř (žádná hyperventilace či neschopnost nadechnout), ale subjektivní pocit silného nedostatku kyslíku v těle, často mi i při smíchu zfialověli rty, celá zbledla a cítila jsem akutní nedostatek kyslíku, nejvíce v palici - korespondovalo to s tělem...možnost jen pomalé chůze, přetrává dodnes. Těch energetických krizí jsem zažila stovky, rychlý úbytek sil a nazdar, okamžitě si musím lehnout.sednout i na chodníku a přestat vyvíjet fyzickou námahu.

Tak, abych to zkrátila, páč to není všechno, co chci psát celý rok od léta 2016 do 2017, praktička mi nabízela pouze invalidní důchod na hlavu, at předstírám, že beru prášky...co jsem s díky odmítla a říkala jsem a poukazovala jsem, dohadovala jsem se... a to jsem držka navíc mimo jiné se zdrav. vzděláním i zkušenostmi, strašně zoufalý stav-náraz se systémem, nevyloučila žádnou jinoou příčinu mých obtíži, nálepka psychsomatická. V tom roce jsem zažila doprovodné velice náročné věci, ale nebudu specifikovat.

Léto 2017 - červený flek na ruce, PL ani nezvedla hlavu (a upřímně v oblasti, kde teď právě jsem moc na výběr není a není zatím kapacita má cestovat i za praktikem mimo město v tuto chvíli. - pravděpodobě flek nákaza anaplasmou (diagnostikována koncem roku 2017)a postupné zhoršování celkového stavu.

září- PL mě poslala pro dušnost jako astm.záchvat, bolest na hrudi,atd do špitálu, tam jsem měla teplotu leu snad 14-15 a po absolvování zátěžového testu kolapsové stavy, neschopnost dojít na toaletu..pomohl až kyslík... od té doby výrazný kašel, poslali mě domů a donutili převzít si AD, která jsem odmítla nasadit, neb jsem své potíže považovala za fyzické.

PO té jsem ze zoufalství, co to v mém těle je začla brát hodně česnek, dříve ne, hůře ho trávím a začaly ze mě lézt jiné věci, po odeslání fotky co jsem měla na toalt. papíře mi PL předepsala vermox. náhodná stolice negativní z laborky, ale zkumavek mám několik, budou samostatně v blogu.

Doma se můj stav zhoršoval, začaly úporné bolesti hlavy, pocit smradu v hlavě, pak až jakoby se hlava koupala v hnisu, mohla jsem jen ležet, motala se mi palice i v leže, chtělo se mi spát po pár metrech, po cestě na záchod, atd. atd. měsíc na to vyšetření u MUDr. Klubala (listopad 2017), tepot v pravém uchu

Z listopadu výsledky (podrobnější příložím do blogu) - syf lt (negativní igm protilátky), anaplasma igm pozitivní, reaktivace EB virozy, plicní chlamidie, ureaplasma, mycoplasma homin.,helicobacter, sacharomycces cerv.,gardnerela, v moči stafylokok a možná jsem něco zapomněla

Léčba: nasazen minocyklin první měsíc a něco monoterapie - dávka po několika dnech 150 mg, v půlce ledna přidán benemicin na cca 6-7 týdnů v dávce 300 mg

Reakce na léčbu - stavy rozkladu pěkný:-), stav v únoru totální vyčerpanost a nevýrazné zmírnění projevů i celkového stavu

kontrola únor 2018 - anaplasma zdá se přelečená, jiné infekce nastoupily v močáku e-coli, enteroc.

KLubal napsal na mou žádost papíry k hospitalizaci k vyřešení zda syf je opravdu vyléčenej, odmítli mě vzít, že atb beru dostatečně dlouho bez ohledu na můj stav (vrchol byl i dojít do auta), no březen přišla zřejmě viroza horečky 39, což zhoršily mé projevy v palici o stupeň, zase hnis hlavě, zvýšení dávky mina na 200 mg krátkodobě ten stav upravilo.

V současnosti od konce března přidán augmentin na močové infekce.

Minl měsíc po nemocnicích na vozíčku, poslední dvě po svých ale extrémně náročný, tento týden po necelém půl roce možnost procházky tři sta metrů s přestávkami. Zřejmě toto mírné zlepšení díky přidanýn novým doplňkům jako vitamín D (dr. Mercola)-silné reakce na nej, liposam. vit. C od mercoly, ubiquinol (aktivní forma koenzymu Q 10), ženšen po týdnu s těmito novými doplňky se po půl roce zmírnil smrad v hlavě....

Doplňky stravy: krom výše uvedených, tak dlouhodobě betaglukany od superion herbs (až několik gramů denně), hericium, aneurox 600, cytosan, nárazově betavital, nárazově essential forte, nárazově: brusinky, dračí krev,parazin,byly chelátový minerály, ted se k nim vrátím a další,...doplňky stravyy, které regulérně mě drží budu separátně vypisovat do blogu.

Uvedu, že z péče pod Klubalem mám hlavně negativní konkrétní vjemy, ale teď se tu o tom rozepisovat nebudu.

V současnosti stále užívám minocykllin 100 - 150 mg denně, vyjímečně 200 a teď k tomu výše uvedený augmentin.

Shrnuji současné obtíže: nepřekonatelná únava,nápadná, horečka poslední min. týden, hlava - tepot v pravém uchu půl roku-smrad v hlavě, úporné bolesti palice nárazově, tuhnutí šíje, čelisti, schopnost jen pomalé chůze od kolapsu 2016 (ale min měsíc leda na vozejku), nár. průjem, půl roku trvající suchý kašel, občasné dráždění na srdci (echo 2017 září,říjen OK), když ležím můžu číst, psát, atd..ale fyzická námaha je pro tělo těžkej boj. pak třeba sínusová tachyk.,.můžu jen ležet, ale poslední týden už skoro po pěti měsících zvládnu krátkou procházku po svých....Projevů je víc,ale už jsem se upsala:-)

Co mě čeká v nejbližší době: MRI mozku a C páteře, parazitární vyšetření

Moje stěžejní otázky, které si kladu.

1. Je syf vyléčen? Klubal mi jeden den píše, ať mino beru dál, druhý ať vše vysadím. Podle mého soudu není. Hodnoty z NRL mám shodné ve smyslu pozitivní negativní a titr protilátek ze synlabu se zvýšil.

- Můj krok v této věci nejbližší požádat o stanovení citlivost syf na atb. Požádala jsem KL. o doporučení na lumbálku, je pozdě, ale kdyby něco, může mi to pomoc, zatím nevím reakci.  Lumbálka od neurologů na základě výsledku MRI.

Minocyklin zatím budu brát dál, regulérně mi palici drží pod kontrolou.

2. Je za mým stavem, který se příliš nezměnil po 4 měsících na atb ještě jiná infekce ?

Jiná pohlavní je vyloučená, v návaznosti na pití pravděpodobné kontaminované vody mám doporučení na vyloučení paraz. nákazy či infekce zejména z vody

+ otázka možného rozvinutí únavového syndromu na základě značné infekční zátěže a současně před onemocněním jsem dlouhodobě byla ve značné zátěži celkové

+ otázka nedostatačné zálečení stávajících infekcí

- po MRI a výsledcích z parazitologie tak jako tak nasadím ATP program

3. vzhledem k mé celkové náloži mám příslibeno od klubala poslání na vyšetření z hlediska zátěže těžkých kovů

 Moje praktická je upřímně na hovno, nechat to na ní, tak mi AD vyžerou hlavu a infekce co zbylo. Ale zatím nemohu měnit. Ale mou kritiku její osoby mi dává dost sežrat, takže kapánek boj.

4. MUdr. Klubal co se týče vedení léčby, tak mám fakt pochybnosti silný, ale kam jinam.....Ďur.?

5. Díky tomu, že jsem ležák, nemohu běhat po doktorech a hledat, páč z infekce jdu do infekce a sotva lezu.

ale stejně se nevzdám, ..... chci přežít a uzdravit se a pak založit kliniku pro takovýhle marody.......

Přílohy: do blogu vložím výsledky z krevních testů, fotky zkumavek pro otrlé a doplňky, které užívám a občas snad zaktulizuju...

Sorry, že je to tak dlouhý a nevím, jak moc pro Vás přehledný, ale já jsem vyflusaná jak stará kobyla, takže se omlouvám, ale už to po sobě nečtu.

Takže budu ráda za nový pohledy, podrobnější případné dotazy atd. prosím do soukromých zpráv. Už jsem se tu svlékla donaha abstraktně řečeno a lidi jsou kurvy nedobrý....promiňte, je to tak:-).

Díky za přečtení:-).

ZDar a sílu. Jo a když mě povzbudíte, tak mě potěšíte...je to fakt těžký a to já snesu hooooodně.

Třeba horalka:-) (pravé jméno stejně neuvedu, tak co:-)

 

 

 

 

 

Nechodila jsi sem pod nickem

Nechodila jsi sem pod nickem Brainstorm? 

Ireno nehledej nespekupuj

Ireno nehledej nespekupuj kazdeho volba byt anonymni jak si preje... :)

watch my profile

  Pod nickem Brainstorm jsem

 

Pod nickem Brainstorm jsem sem opravdu nechodila. Jsem tu krátce registrována. Pár měsíců to tu čtu. To je tak všechno a apríl to taky není. Omlouvám se, ale radši k věci a to nemyslím nijak zle. Ale z tvýho dotazu nejsem moudrá a nechci teď hledat, kdo je Brainstorm a proč se mě právě na to asi ptáš a z toho analyzovat o co ti asi jde...... Jsem docela dost přímá a potřebuju to samý, hledat co asi co znamená mě nebaví a po tom mém svlečení mi to je k prdu při vší slušnosti.

Tím bych chtěla zabránit případným dotazům o ničem, co se k tomu nevztahují. Mám vážný problém a hledám nové pohledy a budu vděčná za zamyšlení každého člověka, kdo k tomu bude chtít něco napsat. nezajímají mě zbytečnosti a nechci nikoho urážet a řešit hovna, kromě těch ve zkumavkách. :-)

Výsledky krve a zkumavky jsem dodám.

Upřímně, díky, kdo si ten čas udělá.

 

Brainstorm je taková _milá

Brainstorm je taková _milá prudilka", co se tady s každým pohádala, "vyhrožovala" svým novým lepším interaktivním webem, který však nikdo neviděl, nikdy se protokolem neléčila, nicméně ho soustavně shazovala.

 

Nyní nic neberu, jsem na chemoterapii

Ok, díky Leraku za info. Já

Ok, díky Leraku za info.

Já jsem sem nepřišla s nikým se hádat, poměřovat vagíny a chytračit. Mám pěkně zavařeno a spíš potřebuju trochu konstruktivnější přístup. Nicméně taky mám v životě něco za sebou a někdy solidní vyřídílku.

Takže jsem asi nic více přidávat nebudu a když bude někdo opravdu mít zájem pomoci, tak nechť se mi prosím ozve.

Díky.

PS: to, že je člověk anonymní za určité situace a ví proč a první reakce je, že někdo pátrá po tom, kdo to je, je docela výmluvný......přitom mne je to fakt u zádele takovýhle malichernosti....

 

Miky este ani neprisiel a

Miky este ani neprisiel a debata je uz mrtva... :( 

Kto je na vine? viete mi niekto povedat? :( :( 

Bez tebe by to šlo, nevím, na

Bez tebe by to šlo, nevím, na kolik je přínosný tvůj příspěvek, všude ten rypák strkáš i když nemusíš........ty jsi jako šváb. Aby to nebylo jako s evitulkou....ptej se, ptej se a pak jsi ji urážel. Zamysli se nad sebou už! 

Mikulas Ano beriem tentokrat

Mikulas Ano beriem tentokrat mas pravdu, ja uz ozaj neviem ako dalej pokracovat tak, aby sme boli k sebe prajni, napomocni.

Bio_story Tebe a Tvojej vypovedi celkom nerozumiem.Skusim si po Sviatkoch precitat znova.

Drzim Ti palce, aby si nasla svoju cestu edit

"...praktička mi nabízela

"...praktička mi nabízela pouze invalidní důchod na hlavu,..." no, tak aby bylo jasno. Pokud nelžeš, a jsi v tom tak, jak píšeš, bohužel ber a nemrmlej. Časem poznáš proč. Potřebuješ čas, potřebuješ být zajištěná, potřebuješ peníz, a ten si s tímhle asi moc nevyděláš, že? Dále ať je to ten nebo jiný neřád tebou zmiňovaný, všichni si hrajou do karty, ale zbavit se jich je na dlouhou trať. Jestli tam jsou nějací prvoci z vody, entizol by měl pomoci či makmiror hned teď. Ten entizol je součástí WP na chlamydie, na tu treponemu by asi byl lepší SP... Každopádně chlamydie paralyzuje imunitu, a když ta nefunguje, ostatní neřádi se radují. No a jak vidíš, budeš si muset poradit sama, takže studium na vlastní pěst o všech těch breberkách, fyzioloigii, infektologii, mikrobiologii, parazitologii atd... treponema je spirocheta,  podobně jako borelie, tak když ti mudrcové nechtějí léčit ani tohle, koukni na borelie.cz, obojí má tři fáze... koukni na Přírůčku a tam pro začátek na Wheldonův protokol či Strattonův protokol atd. A pokud skutečně nehoupeš, nespoléhej na to, co ti tu kdo poradí, konec konců časem sama poznáš, proč ta alergie Ireny na nějakou Brainstorm...

 

Hodně štěstí v neštěstí! 

 

PS.

Mám to za sebou, nechtěl bych to zažívat znova, to ani náhodou! I tak mi to sežralo 20 no spíš 30 let života, resp. de facto celý život. To abys pochopila to s tím ID!

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k