Luhačovice

Luhačovice ruší k 23. 4. 2017, ale e-shop MAKE WELL je už u nich zrušený. Ještě minulý týden jsem takto objednávala.

E-shop normálně funguje,

E-shop normálně funguje, zrovna dneska sem tam objednával, jen nemaj odkaz na stránkách. Bylo mi i řečeno že e-shop bude fungovat dál.

http://makewell-shop.com/cz

Jo, tak ten odkaz tam není a

Jo, tak ten odkaz tam není a právě přes něj jsem objednávala. Tak dík, vyděsilo mě to.

aky vyrazny efekt pocitujete

aky vyrazny efekt pocitujete s tymi preparatmi bylinnymi od nich? ja mam len to app plus uz cca 5 mesiacov ale posudit to neviem, lebo to mam ku kombu.

Teprve budu brát, tak

Teprve budu brát, tak nevím, musela jsem přerušit Strattona.

Bral sem od nich TBB 3-0-3,

Bral sem od nich TBB 3-0-3, DTC 2-0-2, Multimesenger, OPC. Bral sem to rok v kuse až do konce minulého roku. Najel sem na to po ročním uřívání ATB. A efekt sem teda nepocítil. Jo pocítil sem efekt hlavně v peněžence a to dost výraznej:) A ještě sem bral na unavu od nich Q-10form tam bych řekl že unava se zlepšila, ale jestly to nebylo spíš subjektivní, jak sem skončil s ATB. Podle mě sem byl špatně přeléčen ATB. Měl sem CD 57 v Luhačovicích 36. Podle Klubala borelu zas nemam. Western blot u něj je uplně čistej. Takže už se v tom fakt ztrácím. Ale byliny nezavrhuji, tech budu zrovna zkoušet APP.

Ahoj , mluvila jsem s nima-

Ahoj , mluvila jsem s nima- e-shop má jet dál. Jinak předpokládají, že bude omezený provoz na 1-2 měsíce, do té doby než vyškolí doktora v Německu. Mudr. Špacek odchází.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k