Liečba chlamydia trachomatis krátko po infikovaní + Ako zničiť chlam.tr., ak by ste ju práve vdýchli?

Ako zničiť chlamydiu tr., ak by ste mali podozrenie, že ste ju práve vdýchli? Čo by ste robili, ak by ste boli predtým negatívni?

Čo by ste odporučili užívať?  TAK OKAMŽITE, POTOM DO 3,6 HODÍN, DO 1 DŇA,DO 2  ALEBO 3 DNÍ? Do 1, al. 2 TÝŽDŇOV ??? Nie som veľký znalec, ale mms by pomohlo? Asi nie, že? Samozrejme, že žiadne testovanie ste nepodstúpili a ešte si myslím, že sa ani nemusí prejaviť infekcia a ani sa dokázať.

Čiže dávam to do týchto kategórií:

1.OKAMŽITE (mám len vodu), 2.) DO 3 HODÍN, 3.)DO 6 HODÍN,  4.)DO 1 DŇA,  5.) DO 2 DNÍ  6.) DO 3 DNÍ,  7.)DO 1 TÝŽDŇA (mohli by prísť kvapky mms)  8.) DO 2 TÝŽDŇOV (mne by mohli prísť aj nejaké doplnky napr. z iherbu).

Ak nechcete kategorizovať, uveďte radu aj bez toho.

To, čo som napísal v zátvorkách, berte s veľkou rezervou, ale môžme vychádzať aj z toho, čo by ste vy urobili, ak by ste mali daný prostriedok po ruke. Tiež uveďte prosím koncentráciu a častosť používania (napr. 3 x denne), príp. odkial by ste to zohnali,.ak by ste to nemali.

Dobrý deň. Otázkou, ktorú vám pokladám, sa zaoberám dlhodobo. Dnes 24.11.2017 som sa odviezol tazíkom (na polikliniku). Ale to je vlastne jedno, kam. Ide mi ale o to, že sa zvyknem chrániť pred infekciami napr. servítkou (= kapesníkem), ak som v nejakom postredí, kde sa pohybujú chorí ľudia (napr. poliklinika). MYSLÍM SI, ŽE VEĽA ĽUDÍ TIETO SITUÁCIE PODCEŇUJE A TO JE CHYBA. JA TOTIŽ AJ ŤAŽKO ČÍTAM TO, ČO TU VY OSTATNÍ PÍŠETE A ŽE VÁM ANI LEKÁRI ČASTOKRÁT NIE SÚ OCHOTNÍ A SCHOPNÍ POMÔCŤ. 

Ale išiel som taxíkom. Taxikár mal v ústach cukrík. Aj občas zachrčal. Dedukoval som, že má nejakú infekciu. Keď som vystúpil z taxíka, a zavrel dvere, tak som si všimol, že taxikár začal dosť kýchať a ani si nezakryl ústa. Je teda dosť pravdepodobné, že v aute, do kt. som nastúpil, boli infekčné častice (mohlo to byť čokoľvek, aj vírus, ale nerád niečo zľahčujem a podceňujem).

Mohli by ste mi prosím vás poradiť, čo by som si mohol kúpiť, alebo objednať povedzme z iherb alebo odinakiaľ? Ak by som nemal prístup ku klasickým liekom? (a ani nemám).

Ďakujem

TAGS: liečba chlamydia trachomatis krátko po infikovaní

Okamžite po nakazení by si si

Okamžite po nakazení by si si mal tú vodu strčíť do riti (ak nejakú máš po ruke)...

Po dvoch hodinách si strč do riti aj MMS...

Po troch hodinách si strč do riti MMS zmiešané s vodou v pomere 30/70...

Potom svoj kapesník pokvapkaj doplnkami s iherbu a strč ho do riti toho taxikára... následne si strč do riti jeho kvoli imunizácii... 

A nakoniec si strč do riti trebárs aj cely jeho taxik.... 

TAGS: na debilnú otázku debilná odpoved, nie je to vtipné, chod sa zabávať inam

 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k