Lenko, to přesně sedí!

Zdravím,

po přečtení Lenčiných řádek mám pocit, že někde okopírovala můj stav. Naprosto totožné. Vystřídala jsem mnoho lékařů, antibiotické léčby, přírodních preparátů aj.. Nyní jsem v rukou homeopatie a je mi o něco lépe /zaťukávám/.

Teď už vím, že  u mě Chlam. jaksi "vznikla" při resekci osmiček kde se léčba táhla celý jeden rok díky práci lékařů /několik hnisavých zánětů k vůli zapomenuté střepině/. Od této doby cca 5let je to každým rokem horší a horší. Přidávají se další zdravotní problémy: neutuchající bolest hlavy v oblasti krční páteře, záněty močových cest, zánět dutin, výtoky, bolesti kloubů a svalů, někdy dost nápadné bušení srdce/což vyluzuje na rtech lékaře pokaždné úsměv/!! Ve 28 letech bušení srdce je tedy k smíchu?! A v neposlední řadě únava, únava......................

Tak jako všichni ostatní se setkávám s lékaři, kteří snad dostali diplom omylem. Je snad někoho hobby vysedávat v čekárnách? Moje tedy ne a musím říct, že pokažné se cítím trapně jakože si stěžuju atd.. určitě to znáte.

 Pokud by měl někdo z Vás kontakt na kvalitního lékaře z Prahy a okolí, který má ohledně Chlam. povědomí, dejte mi, prosím, vědět.

Ráda bych taky otěhotněla což mi nebylo doporučeno! Má někdo podobný problém??

díky moc a pěkný den

Je zajímavé co píšeš o

Je zajímavé co píšeš o té resekci, protože něco podobného - odsekávání 3ky vrostlé do horní čelisti - absolvovala mamka cca před 4mi lety, se stejnými následky. Několik uvízlých střepin a opakované záněty. Jinak vše co tě trápí, až na záněty moč.cest,a dutin máme také. Možná to může souviset s nákazou chlam.(myslím ten stomat.zákrok), nebo je to jen náhoda?...Nevím ale, proč by ses Ty měla cítit trapně, spíš lékař co nebere vážně problémy pacientů je trapný. Nebo snad NE?  
léčba Weldonem od 11/06, bolesti svalů, kloubů,chronická únava,brnění konč.,rozostř.vidění,hučení v uších, motolice...

Ahoj Gill, proc ti

Ahoj Gill,

proc ti doporucili, ze bys nemela otehotnet? Me zas doporucili, ze bych otehotnet mela, ze pry by me pak presly vsechny me podivne potize, hehehe :) No nastesti mi jeste zustal zdravy rozum. Pokud bys zacala Wheldona, tak pak bys otehotnet po dobu lecby nemela, entizol a myslim ani doxy se v tehotenstvi nesmi.

Jinak pro zacatek by bylo nejvhodnejsi se nechat poradne otestovat, ne? Chlamydie, borelie, mykoplasmy, pripadne dalsi..legionely atd. Potvor zpusobujich potize muze byt vic.

Na Wheldonove/Strattonove protokolu od 02/2006 do 10/2011 pro tezky unavovy syndrom, fibromyalgii, bolesti kloubu, intestinalni potize a milion dalsich problemu..

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k