Lékař západní Čechy?

Dobrý den,má někdo zkušenost s odborníkem,který by se aspoň trochu věnoval chlamydiím,zejména trachomatis?Děkuji

Infekční, venerologii tam

Infekční, venerologii tam nikde nemáte? Po roce už v tom pěkně jedeš.

Zkus Venerologii v Brně v

Zkus Venerologii v Brně v Bohunicích, tam je doktor celkem kapacita, na jméno si nevzpomenu. Pokud máš chlamydie již rok, jak píše zde uživatelka, tvoje šance na uzdravení jsou i tak dosti vysoké :-) hlavně neber moc vážně tyto negativní komentáře 50ti letých chroniků, šance na uzdravení tu vždycky je!

Trugate, budeš se divit, ale

Trugate, budeš se divit, ale i po těch 50ti letech nemocí je mi podstatně líp, věř mi! Nebudu psát, že jsem úplně zdravá, ještě bys mi to záviděl.  Považuji to od tebe za výsměch! Já přece nemůžu za to, že mě doktoři neléčili, ani moji maminku! Proč ses ty nezačal léčit hned po nakažení? Myslím, že i tebe doktoři zanedbali, proto jsi tady. Nepamatuji si, že bych tu někomu někdy psala, že se nevyzdraví, nebo to nedostane pod kontrolu. Všechno jde, jenže je to finančně náročné. Jistěže je lepší být nakažený rok, jak 50, o tom žádná. Po roce může být léčba brnkačka, po 50ti letech to jde hůř, ale také to jde  A co ty, ty sis už své trachomatis vyléčil? Já ti to přeji, abys měl zdravé děti.....i když asi oba víme, že se toho ani ty ani já zcela úplně nikdy nezbavíme. Můžeme to dostat pod kontrolu a hlídat - držet to pod krkem něčím /ATB, byliny, doplňky..../.....já myslím, že nepíšu negativní komentáře. Ano, šance na zlepšení zdraví je vždy!

Znovu si přečtěte, na co se

Znovu si přečtěte, na co se tázající ptal a jaký byl váš komentář! Ptá se na odborníka ci specialistu a vaše reakce je taková, jaká je, a ještě k tomu si dovolíte dodat "pěkně v tom jedeš", jste se asi už fakt zbláznila :-) Bůh s Vámi

Ano, a já se ptala, zda má

Ano, a já se ptala, zda má někde venerologa či infekční!? To, že v tom jede je, že  nebyl  dobře léčený, asi jako ty, trugate! Jinak reakce je na tebe, ty tu do mě pořád šiješ, ty předhazuješ, že jsem nebyla 50 let léčená, že jsem 50 let chronik. Ale to je vina doktorů, chodila jsem k nim! A nebýt toho, že před 10ti lety Adriana a Jan tento web založili na podporu nemocným, nebyl bys tu ani ty. Rozhodně ale nebyl web založený na výsměchu jiným nemocným, pro napadání a pod.  Ani nevíš, kolik je tu lidí mého věku i starších! Ale vysmívat se dovedeš. Jsi zlý člověk.  Dej se do kupy, vykašli se na mě a dej pozor, aby ses nezbláznil ty, trachomatis také lezou do mozku.  

Děkuji za reakce,na infekčním

Děkuji za reakce,na infekčním mi bylo řečeno že mé problémy trachomatis nezpůsobuje,proto sháním doporučení na lékaře co možná nejblíže.Rád bych se ještě zeptal zda ch.trachomatis u muže může ovlivnit nějak vývoj mimča v těhotensví,stěry z močové trubice jsem  měl dvakrát negativní,vím že může způsobovat neplodnost i mužu,ale partnerka otěhotněla,bohužel potratila,měla výsledky stěrů a krve negativní.děkuji.Bohužel jsem nenašel ľékaře,který by nebral chlamydie na lehkou váhu,proto jsem se zde ptal,vím že dr.klubal,ale ten je hrozně drahý

Co vím, tak ženy, když jsou

Co vím, tak ženy, když jsou infikovány tímto patogenem, tak můžou i potratit, a bohužel, to, že výsledky z krve má partnerka negativní ještě nic neznamená, výsledky z krve dokážou nemoc potvrdit, ale ne vyvrátit. 

K dr. Klubalovi bych na tvém místě asi nešel, jediné co dělá, je předepisování antibiotik na měsíce a roky dopředu,což nedává vůbec smysl, akorát by sis více ublížil, více reálnější je podle mne návštěva v Luhačovicích, kde se léčí antbibiotiky max. 2 měsíce, nadále pak už jen bylinami popř. od začátku hned kombinací obojího. To podle mne dává celkem i smysl, ale pokud se ti zdá Klubal jako velká investice, Luhačovice jsou ještě o trošku větší. ale četl jsem, že např. lidé s chronickou boreliózou se tam ze 75% vyléčí, aniž by měli poté nějaké potíže, tak třeba to bude s chlamydiema podobné :-) 

Jaké měsícea roky dopředu -

Jaké měsícea roky dopředu - co to tady začly bujet za fámy o lékařích? Nechci nikoho propagovat, ale zároveň jsou mi proti srsti tyto nepravdivé informace. Jsi pacientem doktora Klubala nebo Luhačovic? Máš tyto inforamce ověřené, vyzkoušené? Nebo je to JPP?

U Dr. Klubala je návštěva (= kontrolní testy) jednou cca za 3 měsíce, průběžné konzultace po emailu. O tom, že se v Luhačovicích léčí ATB maximálně 2 měsíce a pak jen byliny slyším tedy také poprvé...

Jsem rád, že jsem vás mohl

Jsem rád, že jsem vás mohl něčomu novému přiučit Smile

Tak na infekčním jsem byl

Tak na infekčním jsem byl včera,přímo v chlamydiové poradně a tam mi pan doktor řekl,že když jsem na počátku onemocnění bral dvé dvojkombinace atb,že bych už infikován být neměl a takové ty žvásty,že zvýšené protilátky jsou normální,že prostatitida je vleklé onemocnění,bolest kloubů a svalů jen jen reakce pozánétlivá a záškuby svalů nechápe,odborník vážně.myslíte,že nemá cenu ikdyž je to půl roku od dobrání atb zkusit jen entizol,nebo je nutnost v pulzech při braní dvojkombinace?

Pan doktor ti buď vědomě lhal

Pan doktor ti buď vědomě lhal / to už je národní folklor, že nám všichni lžou / , nebo je to neinformovaný blb a ne "lékař". Zapomněl ti říct, že z tebe udělal svojí blbostí, neinformovaností, či neodborností  chronika a budeš do budoucna živit dalších jeho xy kolegů a všichni si namasrtí slušně kapsy od pojištoven. Jen tobě nebude pomoženo a stav se ti bude zhoršovat, pokud se nezačneš léčit sám....smutné, ale pravdivé. Až budeš mít potíže roky, desítky let, tak ti nějaký chytrolín tady  napíše, aby ti nebylo věřeno......buď rád, že tě neposlal na psychiatrii, což běžně po neúspěšné léčbě tzv."lékaři" doporučují. Hlavně na nic nečekej a začni.

Pokud chlamydie takovéto

Pokud chlamydie takovéto problémy nezpůsobují tak za jakým účelem pak nějaká "chlamydiová poradna" vůbec existuje když má člověk nadále problémy?? Koukám, že to je zas jeden MUDr. odborník na správném místě:) Jinak WP dává smysl jen uceleně, takže bych šla pěkně popořádku a nepouštěla se do experimentů, samotný entizol ti moc nepomůže.

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 WP Mino+Azi, od 11/2016 SP Amoxi+Azi/Klacid+Bene, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi/Klacid+Mino, od 02/2019 Mino+Bene+Azi/Dalacin

Děkuji velmi pěkně všmza

Děkuji velmi pěkně všmza reakce,tak nějak je mi vše jasné,že byl pan doktor neinformovaný blb,nevýhoda je,že během toho roku jsem měl asi šestkrát,z toho čtyřikrát pozitivní,dvakrát hraniční,detailně asi nemá cenu ted rozepisovat,bohužel zrovna v chlamydiové poradně to vyšlo hraniční,tak pan doktor neshledává žádný důvod k léčbě a záškuby svalů atd stejně ch.trachomatis podle něj nedělá,maximálně prostatitiduWink.Chci se zeptat zda nemáte ještě někdo tedy zkušenost místo doxybene použít ciprofloxacin spolu s Azithromycinem a Entizolem?Podle mě zpočátku prostatitidy ciprofloxacin jako jediný toršku pomohl,sice jen málo,ale také jsem ho bral asi tři čtyři týdny,teď bych chtěl zkusit tři měsíce co to udělá,akorát nevím zda není ciprofloxacin moc zatěžující a nevhodný na tak dlouhou dobu.Mockrát děkuji za další reakce.

A ještě nevím zda je vhodný i

A ještě nevím zda je vhodný i pro mé kloubní obtíže,o kterých i bylo řečeno,že to způsobuje má imunita,vzhledem k tomu že mám pozitivní HLA-B27,jenže beru nesteroidní antirevmatika a ty mi dokonale pomohly na bolesti bederky,ta ale začala až jako poslední,na bolesti SI skloubení,kyčle a kolene a svalů dolních končetin už ne,takže věřím že s tím mají co dočinění ch.trachomatis.

Hlavně až když jsem dostal

Hlavně až když jsem dostal ciprofloxacin na prostatu,tak začali mé bolesti kloubů,svalů a záškuby svalů,při doxybene a fromilidu nic,až když k nim byl přidán po měsíci ciprofloxacin.jen jsem někde četl že se nemají kombinovat fluorochinolony s makrolidy,tak to budu muset ještě zjistit

Když už budeš v tom googlení,

Když už budeš v tom googlení, tak si tam hoď "floxed" nebo "floxies" ;-)

Já osobně lituji každého

Já osobně lituji každého kousku ATB, které jsem sezobnul. Když jsem ty články prošel, tak se mi udělalo zle jen po jejich přečtení, a po té dávce Ciploxu, co jsem do sebe dlouhých 6 týdnů soukal, se vůbec divím, že jsem ještě na živu. Dlouhodobá léčba ATB, a zvláště takovými sajrajty, jako jsou Chinolony,  je jednoznačně cestou do pekel, vše se naopak zhorší. Budu se teď už jenom modlit, aby se můj zdravotní stav vrátil alespoň tam, kde byl na začátku po vypuknutí infekce.

dlhodobe atb liecby maju

dlhodobe atb liecby maju svoje opodstatnenie, nie je vsetko cierne a biele.

preco musite proti sebe bojovat, ludia? to je tak tazke rozmyslat, hladat priciny nasledkov? neuspokojit sa len s nejakou dogmou.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

chinolony mozu sposobovat

chinolony mozu sposobovat vazne vedlajsie ucinky, o ktorych lekari vedia este menej nez o chlamidiach.  moje proboemy, ako sa nakoniec ukazalo, su od chinolonov, nie od chlamidii. nemusi to u teba tak byt, len mensia pripomienka.  postuduj tych floxies. postuduj. a s makrolidmi nie. aj jedno aj druhe zvysuje qt interval, ked sa pomixuje, tak to nerobi dobrotu srdiecku. 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Díky,floxies jsem už

Díky,floxies jsem už prostudoval pár měsícuů zpět,jelikož kromě prostatitidy se nezjistil agens,se  i všechny příznaky jako bolest kloubů a svalů a záškuby svalů rozjeli až při braní ciprofloxacinu,nejprve jsem dostal na prostatitidu doxybene a fromilid na tři týdny,po dvou týdnech ani ťuk,ani zlepšení ani zhoršení,poté jakmile byl přidán ciprofloxacin,tak mírné zlepšení prostatitidy,ale zase se mi rozjeli výše zmíněné příznaky,tak pořád tak nějak plavu zda je to od chlamydii,nebo fluorochinolonová toxicita,spíš jsem se přikláněl k toxicitě,proto jsem také třičvrtě roku neřešil atb. léčbu,ale zkoušel jsem různé věci které jsem se dočetl na stránkách o floxies,jako mitoQ,glutathion atd atd.Ale při braní mitoQ se mi stav ještě zhoršil,je3tě větší bolesti a přidalo se křupání v kloubech,které přetrváva do dnes,takže už nevím vážně :-( Teď už zase věřím víc v ch.trachomatis,které mám potvrzené v séru,tak jsem váhal jakou kombinaci atb zvolit.

chinolonova toxicita postuone

chinolonova toxicita postuone a pomaly odoznieva. ako rychlo je individulane. ja som skoro druhy rok po najvacsom kolapse a stael to nie je 100 percent. su to rozne cykly, kolecka, ale stale slabsie, pomalsie, atd.. bez brania akychkolvek doplnkov a liekov.

ak to neodoznieva, bude to daco ine. ale ak su pochybnosti, chinolony by som radsej do buducna vynechal. pozor, ziaden lekar neuznava chinolonovu toxicitu a pacientov, ktori pozaduju ineho druhu atb nevnima, a to ani po dodani vedeckych studii o skodlivosti chinolonov. bohuzial, ani ti nasi lekari, ktori liecia chlamidie na tom nie su lepsie.  vyslovene sa treba zubami nechtami branit a byt u lekarov za debila.

 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

A co konkrétně máš za

A co konkrétně máš za příznaky?Jenže i tak není jasné,že to co mi je,způsobily chinolony přece.Zaškuby svalů,prostatitida,bolesti kloubů a svalů jsou přeci typické příznaky ch.trachomatis,tak já už nevím,ale asi jsi mi odpověděl na to,že kombinace ciplox s azithromicynem nebude nejlepší kombinace,já o ní uvažoval jenz  důvodu že i pomháhal na prostatitiu,jen nikdo nedokáže říct,zda za mé příznaky mohou chlamydie,nebo atb,kdž se vše rozjelo až při braní atb,ikdyž někteří říkají,že se příznaky zhorší při braní atb,když jsou na ně učinná,takže to může  být jak toxicita,tak ch.trachomatis :-( ach jo,já už vážně nevím co dělat.

Ty příznaky co máš jsou

Ty příznaky co máš jsou bezpochyby vyvolány Chlamydie Trachomatis, tím si buď na milion procent jistý a vůbec o tom nespekuluj, někde jsem slyšel, že některým lidem se po určitých krátkodobých terapíí  atb udělá pak ještě hůře, což je zapříčeněno  přežití chlamydií a jejich následné "rozmnožování" ze strachu, že by je další dávka atb mohla zlikvidovat. ale ber to s rezevrou, může to tak být a nemusí. co ale jasné je, že máš ty trachomatis a že bys neměl hledat problém jinde. Po té kombinaci Azi + ciplox se mi snížili protilátky proti chlamydiím do negativity, neměl jsem žádné vedlejší účinky a srdíčko je podle mě stále v richtigu ( 2 * týdně fotbal + florbal + fitnes).

zeptej se na tu kombinaci doktorů a pokud ti žádný z nich neřekne, že by v tom byl problém, tak to zkus a neřiď se podle toho, co ti zde napíše pár jedinců..můj názor

 

Trugate, stydte si..... Nic

Trugate, stydte si..... Nic jineho Vam nemohu rici......tot vse.    Sv.

Normálně děláte si snad už ze

Normálně děláte si snad už ze mě srandu? Z jakého důvodu nechcete, aby se tázající pokusil takto vyléčit? ale ten pravý důvod prosím!! Jsme zde na stránkách, kde se léčí protokolem 3 a více druhy antibiotik měíce, roky, co přináší miliony různých rizik a závažných zdrav, problémů, a vy mě zde urážíte za kombinaci 2 antibiotik, u které může a teď cituji " může 1 z 10 000 zvýšit riziko nepravidelného srdečního rytmu, jedná se o vzácný nežádoucí účinek". tak fajn, ať to tázající raději neriskuje a začne raději Wheldoným protokolem, to nebude tak riskovat..

Vy se mi zdáte..:-)

dlhodoba kombinacia dvoch

dlhodoba kombinacia dvoch atb, ktore zvysuju qt interval zvsi na 100 percetn qt interval kazdemu, nie jednemu z desat tisic.  po mesiaci ciploxu a azi som mal qt interval zvyseny aj ja, nic zavazne som ale nepocitoval. bez lekarskeho dohladu by som o tom ani nevedel. lieky nie su lentilky, len preto, ze lekari neuznavaju chlamidiozu neznamena, ze kazdy clovek sui moze naordinovat kombinaciu  ako sa mu zapaci. je to jeho telo, prosim, ale nech sa potom necuduje, ze co sa skody si napachal.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

"...bezpochyby ... buď na

"...bezpochyby ... buď na milion procent jistý  ...  vůbec o tom nespekuluj .... někde jsem slyšel .... a neřiď se podle toho, co ti zde napíše pár jedinců.."

ako hovori jedno africke prislovie, nazor je ako prd vo vetre, kazdy kto ma dieru v zadku ho ma.

myslim, ze spekulovat, studovat, ucit sa, je pri samoliecbe to najdolezitejsie. byt si na milion percent isty a vediet prd, to je rychla cesta do hrobu.

 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

prepac, nechce sa mi to

prepac, nechce sa mi to dokolecka opakovat, moje prioznaky najdes v mojom blogu. dokazy nemam, na chinolonovu toxicitu neexistuju testy.  (sa sa pomerat oxidacny stgres, ale to je len nepriamy test, ktory moze znacit viac veci)

priznaky chinolonovej toxicity sa nemusia nijak lisit od tych od borelii ci chlamydii. na co s nervovo svalovych veci si spomenies, to so mal. prestuduj si tych floxies poriadne. pisu, akokeby nejaka bomba vyuchla v tvojom tele.

chinolony funguju na principe blokovania cinnosti enzymov topoizomerza 2,4, dna gyraza. tie funguju pri replikaciach dna/rna. tieto enzymy nemaju len bakterie, ale aj nase bunky a mitochondire v bunkach. dna bunky je chranena jadrom, tam problem nie je, ale mitochondrie v jadre nie su. chinolony takto nicia mitochondrie. kazdemu, kto ich berie. vo vacsine pripadov to nema efekt, aby to pacient citil. urcite poskodenie je v norme. nieco v dna sa opravi, co sa neopravi, rychlo zomrie. v urcitych specificikych pripadoch u niektorych pacientov nastava problem. nikto nevie u koho, kedym, preco. cim to je. myslim, ze sa to ani velmi neskuma. chinolony boli povodne urcene ako chemoterapeutika, ale na nicenie nadorovych buniek neboli dostacumuce, tak ich prerobili na atb. 

chinolony su velmi dobre antibiotika, silne, ucinne. stale farma firmy skumaju, ako vyvinut nove modifikacie, kvoli rezistencii bakterii. mnohe z nich su aj po schvaleni stiahnute z trhu, kvoli vedlajsim ucinkom. snaha je urobit nove generacie chinolonov s tak minimalnymi vedlajsimi ucinkami, ako si farma firmy myslia, ze maju ciplox, oflox ci levofloxacin.

chinolony sa naviac navazuju na gaba kyselinu (neurotransmiter) (podobne sa navazuje aj entizol, ci tinidazol, aj ked je to ina chemikalia) . olpat, je to u kazdeho pacienta, nie je to, ze sa to deje nlen niekomu. len niekomu sa to deje tak, ze to silno pocituje. opat sa nevie, preco, komu, atd. myslim, ze toto sa dialo mne, lebo aj na entizole som mal podobne priznaky. ovela silnejsie, brutalnejsie, ale kratkodobejsie.  tato vec je cosi ako nedobrovolna benzodiazepinova odvykacka. (benzodizepiny maju opacny mod ucinku na rovnaky alfa receptor gaba kyseliny, znizuju prirodzenu tvorbu gaba kyseliny a ked sa prestanu brat, a prestanu korigovat cvinnost gaba kyseliny, telu dlho trva, dokial zacne vyrabat tolko, kolko jej treba) akokeby som roky bral valium a stroskotal som na opustenom sostreve bez dalsej flasticky. benzodiazepinove odvykacky su brutalne, na to lekari existuju. o tom sa nieco vie. vyhoda oproti chinolonovej toxicite, davka  benza sa znizuje postupne.  na chinolony nic nie je. nic, co by nejako zazracne pomohlo.

okrem toho je dalsich aspon 10 cinnosti chinolonov popisanych, ktore tiez mozu byt za roznymi vedlajsimi ucinkami. dokonca najnovsie vyskumy su, ze nicia mitochnondrie niekde v nervoch a tak mozu sposobit aj trvale poskodenie.  (vela si o tom ale nepamatam)

prerthnute slachy su jedine, co sa da merat (MRkom) a jedine co sa lekarsky uznava. tiez ide o poskodenie mitochondrii v slachach a niektorych tkanivach.

kedze priznaky vedlajsich ucinkov chinolonov (a aj entizolu) su podobne, ako priznaky od chlamidii ci borelii (u cloveka sa prejavi to, an co ma sklon, t.j. aj chalmky aj chinolony s najvacsou pravdepodobnostou urobia nieco podobne) je tazko rozlisit co je co. preto by sa chin olony nemali davat na zaciatku liecby.

ze u mna slo o chinolony viem preto, ze: po druhom brani po dryuhom dlhodobom brani v 2014 pri liecbe chalmidii, po druhom, ale silnejsom kolapse, aj porve branie som pocitoval divne veci, silne, ale myhslel som si, ze ide o herx. potom uz mi doslo, ze to ma suvisi s chinolonmi. pozrel som si spatne lekarsku kartu a vsetky lieky do 2010 co som bral. moje prve problemy sa objavili par tyzdnov po prvom brani chinolonov. rozne slabo to kolisalo, nikdy mi nic nikde nenasli. kazdy rok som v priemere zobral 4 krabicky ciploxu, na rozne drobne choroby. 2011,2012, 2013. vacinou sa mi veci zhorsili po chinolonoch. vtedy som tomu nerozumel, nevidel suvis, priznaky neboli silne, nikto s doktorov ma na to neupozrnil, nikto to neskumal,  aj ked vedeli, ake lieky beriem. mne to tiez nedoslo. musel som totalne odist, aby to mi zaplo. bohuzial, ani lekari, ktori sa venuju chlamidiam a boreliam, ani tym to nezaplo, ani ked som sa sd nimi na tuto temu snazil rozpravat. a nie stylom jedna baba povedala, ale hla tu su reserse roznych vyskumov o chinolonoch, mozete sa na to pozriet, nie je to to, co sa deje mne?

odvtedy som vysadil vsetko a stav sa pomaly zlepsuje. byt to bakterie, tak sa nezlepsujem. mam stastie v nestasti, chinolony sice nikto neuznava, ale na liecbu toxicity nic netreba, len cas. okrem entizolu a chinolonov mi ziadne lieky a ziadne byliny nic nerobili.

v podstate mi ani tie bylinky netreba. vsetky tie lieky, pripravky, navstevyu lekarov, stali nejake peniaze a vlastne to ani nebolo treba. nevadi. pre mna je dolezite, ze viem co mi je. (bez lekarov), ze som to prezil, ze ten rok, ked to bolo tazke, som nejako zvladol, a ze sa to zlepsuje a ze to uz nie je problem zvladat. urcite to poznate, neviete sa rano ani pohnut s postele, clovek si pripada, ze ma sklerozu multiplex a lekari ho ani vypisat nechcu.  nikto nikdy neuznal co mi bolo. n ikdy mi nic poriadne nenamerali,  takze som bol pre lekarov len otrava.  su radi, ze sa ma zbavili.  a ja mozem byt rad, ze viem, ze chinolony a entizol su pre mna velke fuj. inac by som to nevedel. dalej by mi lekarka sem tam nejakyh ciplox dala a ja by som nevedel, ptrecvo mi je stale le.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

rafael11, ak si si nie isty,

rafael11, ak si si nie isty, vynechaj chinolony, antibiotik je dost aj inych.  alebo nevynechaj. ked to bude horsie, a horsie, a horsie..... bude vediet. alebo to horsie nebude. ale to nikto nevie. rozhodnutie je na tebe, z toho mala co vies, si musis vybrat. tazke, ze? (ziadnych milion percent, len total neistota, ze?)

 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Diky Dezorz za tento Vas

Diky Dezorz za tento Vas prispevek...kdybych to rekla ja jako doktor, tak uz by me tady "rorcupovali"!!!! ...receno mirne.....fakt je, ze tyto "lecby" komanduji farmaceuticke firmy s priblblymi lekari a vysledky jsou zoufale! Jsem rada, ze se z toho marastu dostavate....vim, ze po te co Vam tento typ  leku poskodil mitochondrie ...jste expert na byliny, moc Vam fandim a doufam , ze se od Vas jeste mnoho dozvime, ja se rada ucim a zvlaste v techto situacich. A moc Vam dekuji za prispevek, bude urcite Moc a MOCccc....prospesny vsem. A diky i Pety za adresu kde se dozvite vice! Hezke odpoledne Sv. 

 

ludia neradi skumaju. chcu

ludia neradi skumaju. chcu jedoduche vysvetlenia. skupina ludi okolo boreliozy ci chlamidiozy nerada pocuje o nejakej chinolonovej toxicite, narusa to icjh konsenzus - za vsetko mozu chalmky. a naopak floxies neradi pocuju o boreliach a chlamidiach. je to prilis komplikovane, prilis malo lekarov, ktori by im poradili. malokto vie u nas anglicky, malokto ma chut studovat lekarske studie. (bohuzial, inac sa neda) malokomu sa chce verit, ze liek, ktory je povoleny, moze napachat take skody. mne to moze byt jedno, prezil som si, co som si prezil a ze aj chlamidiami nakazeny pacient ma bude povazovat za nejakeho anti vax propagovatela, to je jeho problem, nie moj.  samozrejme, neznamena to, ze kazdy jeden zachev svalu u kazdeho cloveka su chinolony. to nie. opakujem, chinolony su ako atb velmi, velmi ucinne. ale zaroven aj velmi velmi niciace. akurat to niciace je len na velmi velmi malo pacientoch. ale ked patrite do toho velmi velmi mala, tak ste v tom na 100 percent a je vam jedno, ze dalsich 10.000 vo vasom okoli to tak nepocituje. myslim, ze ziadne ine lieky s tak brutalnymi vedlajsimi ucinakmi nie su tak benevoletne predpisovane ako chinolony. necudo, pomerat sa to neda, poriznaky nastanu casto po dobrati, nedaju sa spojit s liekmi. konsenzus je, ze priznaky sa maju prejavit pri brani liekov, co ja viem, naskoci vyrazka, prestanem s liekom, vyrazka zmizne. 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Jisté je,že původce

Jisté je,že původce ch.trachomatis byli,prostatida bylo úplně první co mě potkalo,bohužel bez jakéhokoliv vyšetření naslepo nasazena kombinace atb doxybene a fromilid,možná můžete oponovat,že dva týdny je málo,ale na akutní fázi,když po třech dnech bolestí na hrái a bolest varlat,tak i tak si mslím že po dvou týdnech braní této kombinace by aspoň ikdyby nepatrné zlepšení,ale zlepšení být vidět mělo,naopak mi ještě při tomto braní natekl chámovod a to dost,že se tomu divili urologové,až po nasazení ciploxu téměř odezněla bolest varat na pohmat,prostata sice bez velkých změn,prostě zlepšení jen v bolestech varlat a v tom,že už jsem byl schopný mít sex bez bolesti a bez bolestivé ejakulace,ale zase začali bolesti kloubů a záškuby svalů,tak teď těžká volba,z chinolonů mám strach,ale jako jediné na něco pomoli,podle mě jen byla krátká dobá tři týdny,kdyby se mi běhemté léčby nepřidali výše zmíněné příznaky a bral jsem je třeba dvanáct týdnu,možno by prostatitida byla výléčena,to už se nedozvím bohužel,jak píšeš o chinolonové toxicitě,hodně jsem tomu věřil,hodně v angličtině načetl,sedělo to úplně,jak říkáš jako benzodiazepinový absťák,první den jsem nemohl vyjít ani schody do práce,křeče,slabost v nohou bolest svalů na nohou,šílené úzkosti,něco z toho odeznělo,dokonce i bolest ramene a pravé nohy,jenže levá noha bolí pořád stejně i skoro po roce a záškuby svalů pořád stejného rázu :-( . Věc,která mě znovu přivedla na myšlenku chlamydiozy je,že mám stále nateklý chámovod s občasnou bolestí a když mě bolí varle,tak v stejnou dobu i kyčel,nevím zda by mohla mít něco společného chinolonová toxicita s bolestí varlete společně s bolestí kyčle a nateklým chámovodem.A prosím tě,píšeš že jsou i jiná kombinace atb,jenže klasickému wheldonovy moc nevěřím,za prvé podle toho co čtu,málo komu pomáhá,aspoň to tak chápu,za druhé mě na akutní fázi prostatitidy nepomohl jak jsem psal,jenže na druhou stranu co já vím,do prostaty má nejlepší průnik práve ciprofloxacin a celkově chinolony a pak práve tetracykliny,tak na jinou kombinace na chlamydiozu a zároveň s dobrým účinkem na prostatitidu nemohu najít nebo neznám.Neměl by jsi nějaký typ?Neb bych i rád zkusil jít cestou bylinek,jak samostatně následně,tak v kombinaci s atb,něco jsem zde řetl o buhnerovu bylinném protokolu,nemůžete mi poradit kde tyto bylinky sehnat,jaké množství,jaké dávkování popřípadě jinou bylinou léčbu?Nerad Vás zatěžuji,vím že Vás to stálo spoustu času a práce si vše pro sebe nastudovat,taky studuji,jsem teprve na začátku,jenže vy už víte hodně a můžete nám začínajícím hodně pomoci.Děkuji :-)

 

Buhner vydal nekolik

Buhner vydal nekolik knizek...mimo jine prirodni atb., borelioza a pak o jeho a jinych bylinkach tu jsou samostatne diskuze. Mam podobne priznaky jako ty a zazitek s ofloxinem taky podobnej. Krupani v kloubech jsem mel leta(udajne volna pouzdra)-az s prostatou zacla ustupovat a ted, kdyz jsem na atb. se opet vraci, coz beru za pozitivni atd atd. To, ze mas bolesti kycle muze byt od prostaty a nebo nejake bakterie atd atd.. Nech si udelat poradne testy a pak...

ziaden rozumny lekar ti neda

ziaden rozumny lekar ti neda chinolony na dlho. t.j. dlhsie ako nejaky ten mesiac.  zas taki blbi nie su.

ak sa ich bojis, tak ich uz neber. nikto nikdy nikde ti s tym neporadi nijako. chapes? si na strankach, kde skoro vsetci veria, ze vsetko zle je herx. ono necudo, neda sa nijako zistit, ci je to herx, ci vedlajsie ucinky.

mozes mat

a)chlamky ci ine bakterialne prisery

b) chinolonovu toxicitu

c)cokolvek ine

a to vsetko naraz alebo len nieco z toho.  alebo nic. musis skusat, pozorovat co sa deje.

chinolony ti mozu pomoct s bakteriami a mozu ti zaroven poskodit toxicitou. nik nevie kedy je co z toho. nik.

mozes si nastudovat  si byliny, urob si vlastne tinktury (lacnejsie, nez kupovat hotove) a chod touto cestou. 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Pořádné testy,to je

Pořádné testy,to je těžké.Stěry dvakrát z uretry negativní,laboratorní odběry za poslední rok šestkrát,čtyřikrát pozitivní aktivní chlamydiová poradna,dvakrát negativní,lékaři řeknou touž jsou jen protilátky,bral jste troje antibiotika měsíc v kuse,chlamydie musí být mrtvé,toť vše.A jak se léčíš ty?Typna nějaké ty bylinky nebo na kombinaci atb nemáš?

Pořádné testy,to je

Pořádné testy,to je těžké.Stěry dvakrát z uretry negativní,laboratorní odběry za poslední rok šestkrát,čtyřikrát pozitivní aktivní chlamydiová poradna,dvakrát negativní,lékaři řeknou touž jsou jen protilátky,bral jste troje antibiotika měsíc v kuse,chlamydie musí být mrtvé,toť vše.A jak se léčíš ty?Typna nějaké ty bylinky nebo na kombinaci atb nemáš?

pozri si moje prispevky,

pozri si moje prispevky, prozri pana Ch. je tam vela o bylinkach, kde ich kupit, atd.

s. buhner napisal asi 5 knih o bylinach a roznych bakterialnych ochoreniach. nic lepsie neexistuje, co viem.  druhe vydanie jeho knihy o borelioze sa venuje aj chlamydiam.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

tak.. a v tom 2hom vidani mas

tak.. a v tom 2hom vidani mas komplet bylinny protokol na chlamky.. inak vynikajuca kniha to 2 vydanie.

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Děkuji ti,já bych právě nerad

Děkuji ti,já bych právě nerad něco vyráběl sám,spíš jsem myslel zda se dá někde koupit vše co radí buhner na chlamky,jestli někde prodávají třeba vše najednou.Já už jsem se dočetl,že je to v té knize,ale než jí eženu,než mi přijde,pak než vše někde seženu,proto jsem žádal o radu,abych mohl třeba bylinky objednat hned

 

daju sa kupit aj hotove

daju sa kupit aj hotove tinktury, ale to sa nedoplatis. 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

ja som dlhe mesiace patral po

ja som dlhe mesiace patral po zdrojoch hotovych tinktur a nasiel som v uk  bristolbotanicals.co.uk  tam kupujem vacsinu buherovych tinktur /treba zadavat latinske nazvy pri hladani/  .. ale konkretne goldenseal ktory je zaklad protokolu na chlamky som bral kvoli cene z http://www.iherb.com/Eclectic-Institute-Goldenseal-2-fl-oz-60-ml/2924

 

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Děkuji,můžeš mi poradit jaké

Děkuji,můžeš mi poradit jaké další tinktury užíváš kromě téhle,rád bych si něcco jako základ objednal než vše seženu a načtu od buhnera,které bylinky patří do jeho protokolu prosím poradil bys?

uplne najlacnejsie je

uplne najlacnejsie je www.prodejbylin.cz/dristal_obecny_kura/index.html, goldenseal ma v sebe latku berberin, to jest daju sa aj ine podobbne pouzit, napr. berberis.

 

 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

mne na polici zbytocne sedi

mne na polici zbytocne sedi krabica s nepouzitymi bylinami,

http://www.chlamydie.info/content/predam-lieky-byliny

ma to uz nejaky rok, dam to za tretinovu cenu, cele.

mam aj nepouzite tinktury v liehu, androgarphis, baza, eleutero, stetka, smilax, sisiak, chinina, sizandra, aniz. ja to vsetko nepoouzsijem, klduen dam za vyrobnu cenu (lieh, destilovana voda, liekovka) nieco z toho nejake mnozstvo.

 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Dezorz, diky: Vase prispevky

Dezorz, diky: Vase prispevky jsou velmi prinosne...inteligentni. Kdybych i ja mohla necim prispet, tak dodavam, ze podle poslednch praci Evy Sapi zNew Heaven University v Connecticutu plus jejiho spolupracovnika dr...jmeno si nepamatuju: tak i extrakt glykosidu ze stevie (stoji par korun coby sladidlo do caje) je velmi ucinny na biofilm jak borelii tak chlamydii i dalsich potvor ( a tez candidy, ktera tez tvori biofilm!) ...takova lecba i "pro chude" ...stevie nestoji nic...a taky...ono nejprve nutno rozbit biofilm aby vubec atb  a byliny ucinkovaly...nebo ne?

http://chlamydie.info/content

Ahoj, já objednávala

Ahoj, já objednávala toto: http://lymeherbs.pl/products-41.html

Ahoj a s jakým efektem?Chybí

Ahoj a s jakým efektem?Chybí tam goldenseal ne?a jak jsi zpracovávala takovýto prášek?

Nevím, co je goldenseal,

Nevím, co je goldenseal, nemám Buhnera načteného, koukni ještě v tomto pl obchodu, mají tam více bylin a kombinací. Zboží přišlo do 2 týdnů. Je to prášek, dost hnusný na chuť,ale míchám si to do vody a  musí to člověk překonat :-)

Poradne testy bud u Klubala,

Poradne testy bud u Klubala, Durovske a nebo idealne v BCA CI BCL(borelie centrum). A na kazdeho muze fungovat jina bylinky-klidne zalezi na jedne.

PS: zhorseni stavu pri lecbe muze byt, ze nefunguje ale i ze funguje-to aby ses toho nezalekl...takze proste vydrzet a poznas...Nejakeho prvniho poslicka zmeny muzes klidne cekat az za mesic az tri mesice.

Díky je mi jasné,že každému

Díky je mi jasné,že každému zafunguje něco jiného,ale přecí existují tři nebo pět bylinek,které jsou základ.Takže goldenseal je jedna z nich a dále?Škoda že se nedá nikde sehnat směs všeho

Goldenseal, resp. berberine

Goldenseal, resp. berberine plant v původním základním B. protokolu vůbec není. Někde jsem viděla kapsle s těma základníma bylinama komplet, ale nevzpomenu si, kdo to vyráběl..? dragon herbs..? fakt už nevím

Aha,já jsem někde četl,že je

Aha,já jsem někde četl,že je to základ.můžeš mi tedy poradit které jsou základní a v jakém množství se mají denné užívat v gramech?

Goldenseal je zaklada bylina

Goldenseal je zaklada bylina /alebo ekvivalent ktory obsahuje berberin/. v Buhner protokole na chlamydie.  vid jeho najnovsia kniha strana 279. core protokol

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

Je tady někdo kdo by dokázal

Je tady někdo kdo by dokázal říct jaké bylinky jsou základ na chlamky aby jich člověk nemusel brát dvacet a v jakém denním množství v gramech?Vim že je to individuální.ale nějake doporučení snad je.Prosím jestli někdo víte,tak pomozte.Chtél bych začít s léčbou,nejprve nějaké bylinky,pak možná atb,rád byci si nejprve objednal tablety než zjistím jak sám vyrábět tinktury s potřebnou koncentrací

Máš to vše v tom odkazu, co

Máš to vše v tom odkazu, co jsem dávala o pár komentů výše. plus buhnerhealinglyme.com, mnoho skupin na FB a další...

Je tady někdo kdo by dokázal

Je tady někdo kdo by dokázal říct jaké bylinky jsou základ na chlamky aby jich člověk nemusel brát dvacet a v jakém denním množství v gramech?Vim že je to individuální.ale nějake doporučení snad je.Prosím jestli někdo víte,tak pomozte.Chtél bych začít s léčbou,nejprve nějaké bylinky,pak možná atb,rád byci si nejprve objednal tablety než zjistím jak sám vyrábět tinktury s potřebnou koncentrací

este vcera som ti poslal

este vcera som ti poslal spravou par odkazov na buhnerov protokol.

ak si to aj necital, staci si do googla dat cpn a buhner a hned prve stranky su na bylinny protokol.

daj si do googla site:chlamydie.info a nejake klucove slovo, napr. byliny, buhner, protokol a podobne, mas materialu na studijum. nebud lenivy. informacie tu su. len sa musis prehrabat balastom, preco by mal ten balast niekto pre teba triedit?

tinktury sa naucis robit z buhnerovych knih, tie sa daju kupit skoro vsetky aj ako ebooky, t.j. klik a mas a citas.  vo vseobecnosti, nariedit lieh (lakarsky) tak na 50 percetny alebo silny spiritus a dat pomer 1 diel bylin a 5 dielov tekutiny, odlozit luhovat na par tyzdnov.  prsesnejsie popisy, buhnerove knihy. presnejsi popis cpn protokolu, druhe vydanie buhnerovej boreliozy.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

The core protocol and

The core protocol and expanded repertory

I consider the primary herbs of the core protocol for all chlamydial infections to be the berberine-containing plants, Scutellaria baicalensis, and Salvia miltiorrhiza. This is the core around which treatment is based.

Core protocol

Note: Take all suggested tinctures and tincture combinations unless listed as optional. For this organism, this is not a pick-and-choose process, at least if you want to eliminate the infection. This protocol is for allforms of chlamydial infection, irrespective of the area of the body affected. Normally, most chlamydial infections will be eliminated in thirty days. The protocol, however, may be repeated as necessary.

 

1)Berberine-containing plant tincture, e.g., goldenseal: ½ teaspoon tincture, 3–6x daily, depending on severity of infection.

2)Combination tincture of Scutellaria baicaleneis and Salvia miltiorrhiza: 1 teaspoon 3–6x daily, depending on severity of infection.

3)Combination tincture of Cordyceps, Withania somnifera, and Glycyrrhiza. Note: Combination ratio is 1 part of the first two, ½ part of the third, (e.g., 1 ounce cordyceps, 1 ounce withania, ½ ounce licorice). One teaspoon of the combination 3–6x per day depending on severity of infection. If necessary dosage may be increased short term, i.e., 2 teaspoons 3–6x daily, for up to thirty days.

4)Bidens pilosa or other Bidens species: ½ teaspoon 3–6x daily.

5)Vitamin A, 2,000 IU to 9,000 IU daily, depending on severity of infection. Best absorbed if taken with vitamin E and zinc. Note: May be toxic as it can bioaccumulate, especially if your food is well endowed with it. Limit use as supplement to the duration of the treatment for the infection.

6)This one is optional: Combination tincture of Andrographis and Houttuynia: ½ teaspoon 3–6x daily. Dosage can be increased to 1 teaspoon if desired. Note: Please see materia medica chapter for side effects of Andrographis.

 

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

presne to je ono. str.279.

presne to je ono. str.279. protokol na chlamky.  este by ma zaujimalo ako dlho trva vyrobit si tinkturu zo susenej byliny..

problemy od 05/2015: Borelia (EM 2012), Mpn,Cpn,Ctr,EBV,CMV,HSV,vzv,yersinia. Uzivane ATB od 09/2015:Ceftriax/14dni/, Mino+azi., Mino+Klary+Amoxi+Fluko +Tinidazol,ciplox+azi,ceftr 2 mesiace,zinnat+mino+rifa. Zasklby svalov, Karpal syndrom, artralgia ramie

par tyzdnov treba nechat v

par tyzdnov treba nechat v liehu.

CPN/CTR. chinolonova toxicita. CAP od 22/03/2014. 1. mes. ciplo/azi.  Potom doxy/azi-klari/2 pulzy tini. jul 2014 2 tyzdne oflox kvoli streptokokovi, potom doxy/azi, december atp vermox/zentel/praziq/ivermectin)

 

 

)

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k