Lékař CAP

Mám prosbu, je rok 2015 a MUDr Nouza již CAP odmítá praktikovat s tím, že za pět let nepotkal nikoho komu by pomohl. 
Sháním jiného lékaře, který CAP "dělá" kromě MUDr Klubala. Znám ho osobně a prostě se nemáme rádi. 
Děkuji moc. 

tady by se někdo našel, ale

tady by se někdo našel, ale potřebuješ 150 000.-kč ( 5 000.-EU)

http://zlin.idnes.cz/klinika-na-lecbu-nasledku-boreliozy-v-luhacovicich-...

 

od r.2000

v Augsburgu už také na to

v Augsburgu už také na to přišli, že JEN s ATB to nepůjde, tak nabízí navíc bylinky. Klubal jede ještě ve starých kolejích a sype to. Nouza raději odklání pacienty ke své manželce.

od r.2000

Když Nouza říká, že CAP

Když Nouza říká, že CAP nikomu za 5let nepomohl, proč je teda u Klubala narváno a všichni to do sebe cpou? Neni pak tedy na zváženou ivestovat peníze a jet radši do Luhačovic?

Aký cap tým myslí konkrétne?

Aký cap tým myslí konkrétne? Aké ATB, aké dávkovanie pri akých pacientoch a ako dlho boli liečení? Ako sú na tom tí pacienti a ako by na tom boli bez ATB? Mnohí by už asi neboli. Takéto vyjadrenia bez adekvátnych informácií sú o ničom. Ak 90% obyvateľov v CR má pozitívne protilátky na chlamky, tak reinfekcie sú permanentné. Cím viac ľudí s rakovinami, tým viac multiinfekčných bacilonosičov a tým horší zdravotný stav obyvateľstva. 

Dnes som sa dobre zasmiala na tom, čo produkujú hlavné správy za hlúposti. Slovenskí lekári a vedci vraj zistili, že chemoterapia má vedľajšie účinky v podobe poškodenia srdca, pretože viacerí pacienti liečení na rakovinu zomreli na infarkt. Tak páni Mudrovia objavujú to, čo už je dávno objavené a totiž, že rakovina je následok infekčných chorôb a ešte si tie infarkty aj zle vysvetľujú, ako vedľajší účinok chemá, nie ako zlyhanie ich liečby. Skôr by si mali položiť otázku, či tá chemo, čo tým ľudom dali, mala vôbec nejaký účinok na infekcie, ktoré mali postihnutí. Ci ten nádor, ktorí objavili v tele, nie je dôsledok neliečenej tubery, borélie, chlamiek, mykoplaziem.....Ak má človek chlamky, tak tie nemá len v bunkách, ale existujú v tele aj vo forme ET teliesok a ak daná chemo likviduje napadnuté bunky, ale nelikviduje ET telieska, tak je liečba len placebo, čo nič nerieši. Ak likviduje napadnuté bunky, tak prestrelenie dávkovania môže znamenať zlyhanie orgánu a smrť. Ak je pacient multiinfekčný, čo človek s rakovinou je vždy, tak je to oveľa zložitejšie a jedna chemo nemá ani náhodou šancu vôbec niečo riešiť a čo i len pozastaviť progres ochorenia a potom infarkt môže byť práve následkom neúčinnosti liečby, ked lekár "lieči" viditeľný nádor, ale ignoruje systémovú chronickú infekciu poškodzujúcu srdce a cievy. Liečiť raka jednou chemo je smiešne, ked TBC sa lieči 4 až 5 kombináciou ATB, čo je vlatne tiež chemo. Tu sa stále objavuje už dávno objavené; a ešte sa to prezentuje v médiách. Možno by bol oveľa lepší efekt v predlžení života pacientom a šetrení financií ZP, keby zahodili novodobé predražené chemá a namiešali kokteily z lacných ATB.

Kdybych mu věřila, tak bych

Kdybych mu věřila, tak bych nehledala jiného lékaře.
Tolik penez opravdu nemám. A myslím si, že těch lékařů kteří v CAP pokračují musí být více než  DR Nouza a Klubal.Wink

 

"" v CAP pokračují musí být

"" v CAP pokračují musí být více než  DR Nouza a Klubal.""

ano  ,existuje ještě jedna ve SK -  mudr.Ďurovská (Bratislava). U ní je platba podobná jako u K. Kdosi jednou napsal 50.-eu; ale to bude jen za povolení zaklepat na dveře a musí se ještě připočítat to ostatní.

Kdyby tady v okolí byl ještě někdo kdo se nebojí léčit a ne jen přeléčovat, tak se to dozvíme  rychlostí blesku. A dotyčný by měl opět narváno a postupně by cenu zvyšoval jako K.  Ten začínal u 1000.- a končí(?) u 10 000.-. Konkuruje mu jen Luhač. s cenou 100 000.-

A o Mudrech co léčí své rodinné příslušníky CAPem se nedozvíme. Přece nebudou riskovat postihy a léčit dle tabulek ? to by zase riskovali, že rodinní příslušníci dopadnou stejně jako my tady.   tečka

od r.2000

Dervisi, zabudol si ešte na

Dervisi, zabudol si ešte na Dr. z Košíc. U Dr. D sa všetky ATB hradia v plnej výške, pretože poisťovne nič nepreplácajú.

Vieš, aké je riešenie, aby si Mudrovia nemohli písať lieky na svojich pacientov? Poisťovne by mali pravidelne informovať svojich pacientov o liekoch, ktoré boli predpísané na ich mená a to sa už čiastočne deje. Niektoré ZP posielajú smsky s informáciou a plánujú sa aj výpisy zasielané poštou ročne. Lekári by nemali mať žiaden baget pre seba, teda ak chcú brať sami ATB, tak im ho musí predpísať ofiko iný lekár. To by potom bol každý druhý súkromník a liečil by capom, keby sa dostal do stavu ako tu postihnutí pacienti. Pokiaľ si lekári neuvedomia, že je v ich rukách, či budú liečiť a vzdelávať sa, alebo budú len súčasťou prúdu, čo nemá záujem ľudí vyliečiť, ale len profitovať na utrpení, tak pacienti ťažko niečo zmenia. Keby tu bola masa lekárov, ktorí sa zaujímajú, vzdelávajú a chcú liečiť inak, pacienti by si mohli vybrať a aj ZP by časom jasne videli, ktorí pacienti s akými dg. dlhšie prežívajú a žijú produktívny život. Ci tí /ne/liečení v štandardnej starostlivosti, či tí liečení na infekcie lacnými ATB a koľko by ich stála finančná starostlivosť. Možno by potom s tými klasickými Mudrami ani žiadna ZP nechcela uzatvotiť zmluvy. Ak si pacienta nechal zájsť do silne chronického stavu a jeho liečba bude veľmi nákladná, čo liečba raka je, tak ako lekár preber zodpovednosť. Zároven by sa vyvinul tlak na výrobcov liečív, aby vyvíjali nové ATB, protiplesnové a antiparazitárne lieky a lieky na podporu imunity a nie len drahé lieky na miernenie pribúdajúcich symptomov. Ale tento tlak musí prísť zo strany lekárov, ktorí budú infekčné choroby liečiť poriadne a stanovia poriadnú dg. Teda, ak je to TBC z chlamiek a mykoplaziem, tak nebudem kamuflovať obštrukčnú pľúcnu chorobu, či leukémiu, len preto, aby som sa vyhol zodpovednosti a nepokúsil sa o liečbu infekcií. A to sa deje dennodenne. Leukémie nie sú nič iné, ako neliečené TBC a pridružené infekcie. Nech si niekto spočíta náklady na liečbu leukémie v porovnaní s alternatívnou liečbou TBC a koinfekcií, dlžku prežitia pacienta verzus náklady a to by sa ZP divili, koľko by ušetrili na onkopacientoch, hlavne na deťoch a mladých ľudoch, kde by liečba capom mohla byť oveľa účinnejšia ako u starších ľudí. Miesto toho sa nerobí nič, len sa zahmlieva a deti končia pripútané na vozíkoch. Vid. prípad školáčky, ktorá leží na posteli po tracheostomií, s ochrnujúcou rukou a ZP jej odmietla preplatiť rehabilitáciu. Nechali to na rodinu, ktorá nemá toľko penazí a doma dieťa, ktorého zdravie sa bez liečby bude len zhoršovať. Toto by si jednoznačne zaslúžilo preveriť, aké infekcie k tomuto stavu viedli, či boli dostatočne liečené a ak nie, tak poriadnu pokutu lekárom zodpovedným za daný stav. Kým nebude u ľudí dostatočné povedomie, nebudú sa schopní brániť zlej liečbe a lekárom prejde všetko, aj totálne zanedbanie detských pacientov.

""zabudol si ešte na Dr. z

""zabudol si ešte na Dr. z Košíc.""

ano zabudol; ale tím ten seznam asi končí. A i když je seznam skoro prázdný oproti mudrům v ČSSR, tak něco dokazuje. Když to jde u jedněch, tak proč to nejde u všech ?

Takže to není o kontrole ze strany zdr.poj., ale o přesvědčení zda dělám dobře když předepíši CAP nebo CAPem pacientovi škodím. Většina je přesvědčena , že škodí už jen u jednotlivého ATB ,natož tak s CAPem. A druhý problém vidím v tabulkách SILu. Proč by Mudr riskoval  poskytnout pacientovi jinou léčbu (po dovzdělání !), že na LB je potřeba CAP (viz Hulinská), když bez rizika použije léčbu dle tabulek. Žádný soud ho neodsoudí za nedostatečnou léčbu, když dle tabulek byla dostatečná. A za třetí se řídí trendem, že s ATB se má šetřit (ne kč, ale rezistence). Tak se stává, že 200mg na 4 týdny svévolně sníží na 100 mg na 2 týdny.

A dr.K a Ď se dovzdělali a zjistili z B.cz , že se takto  (CAPem) lidi  na B.cz a také na Chl.info. léčí a tito lidé použili  přitom léčbu, kterou používají Za Velkou louží. Začínali dva K a N a vydržel jen K. a přibudla Ď. a ještě tedy Košice. Na chlam.info a na B.cz objevili slepici co snáší zlatá vejce. A bude snášet tak dlouho dokud se nezmění SILtabulky.

 

od r.2000

A proč byla Dagmar H. léčena

A proč byla Dagmar H. léčena jinak, když tabulky silu jsou jiné ? a navíc neměla (asi) EM a neměla klíště 24 hod zakouslé ? Proč, proč ?? Protože všichni vědí jaké pokračování by to mělo , kdyby byla léčena dle sil tabulek. //50 na 50 , že by byla po léčbě OK nebo po léčbě chronik - těžko léčitelný. Tak se odborníci , které uvedla shodli, že riziko nebudou podstupovat, tabulky nepoužijí a vše zdvojnásobí...a vyšlo to - vyléčili ji !(alespon prozatím). Proč  riskují s námi ?, že nám nedají to co Hulinské ? A u  mnoha to  nevyjde a končí jako chronici. Když bylo sezení na MZ s B.cz, tak tam byl předán můj výpis ze zdr pojišt. a všichni zůčastění viděli černé na bílém, že chronik už stál 500 000.- a vyléčený není. Žádný argument s nimi nehne a chroniky vyrábí  (vesele?) dál. Samozřejmě, kdyby se tabulky změnili a pacienti byli léčení tabulkynetabulky, tak by skončilo to rejžování některých mudrů ,co si na špatném přeléčování udělali byznys jako prase

filtr nepustil najednou

od r.2000

Dagmar má  a Vašík měl hlavně

Dagmar má  a Vašík měl hlavně chlamydie! Pil a kouřil, vozili ho po celém světě a nepomohlo nic. Chronik je chronik. Nadstandardní péče jim bývala poskytovaná z důvodu, že on byl sice alkoholik, ale prezident a ona jeho žena. Údajně mají chlamydie i její dcera i vnoučata. A že Dáša má problémy dodnes, je viditelné, neustále s něčím marodí. Takže z toho není venku ! No a na obyčejné lid se kašle, jsou bezvýznamní a je jich dost. To na vysvětlenou, proč neléčí doktoři všechny stejně.

Jak je tedy možný, že

Jak je tedy možný, že klasickej doktor mi CAP nenapíše. A Klubal mi toho napíše plnou igelitku /zrovna sem byl v sobotu vyzvedávat/ a vše to je na pojištovnu.

...klasickej doktor mi CAP

...klasickej doktor mi CAP nenapíše.   Klasický Mudr. ti cap nenapíše, pretože jediné čo vie je to, čo ho učili v škole a riadi sa usmerneniami z ministerstva, kde je silný lobing od zdravotných poisťovní. Priemerného lekára v priemernom veku o chlamkách a mykoplazmách nič neučili. Klasický Mudr. vie prd o liečbe boreliózy a chlamídií, riadi sa aj výsledkami zo svojej praxe, kde sa u pacientov, ktorí boli preliečovaní monoterapiou v dôsledku zlej a nedostatočnej liečby vyvinuli rôzne rakoviny, napr. pečene a obličiek a tak sa dozvieš napríklad od infektológa, že on amoxicilín nedáva, pretože je hepatotoxický. O tom, že pečeň pacientovi zničila infekcia uvažovať nebude, prečo si komplikovať život, veď ľudí je dosť. O tejto "dogme" asi nevie detský lekár, ktorí deti s chlamkami preliečuje práve amoxicilínom. Ak by sa aj rozhodol ti ho písať, tak má za pár mesiacov utrum, poisťovne nie sú ochotné preplácať dlhodobú liečbu, ale platiť im odvody musíš, aj keď nevylezieš z postele. Skús výsledky svojich testov poslať na poisťovňu a uvidíš, čo ti odpovedia.  Dr.K má vraj často pokuty kvôli tomu, že ATB protokoly píše a na tie pokuty sa tiež musia pacienti poskladať, preto nie sú návštevy uňho lacná záležitosť. Že nikoho celkom nevyliečil, je zrejmé, pretože chronické infekcie sa nedajú vyliečiť niekedy ani za pár rokov. Každý je v istom zmysle chronik od narodenia, niečo zdedí a hlavne mnohým sa nakazí už v útlom veku po vstupe do kolektívu. Čas, keď choroba prepukne naplno, môže byť aj desaťročia vzdialený od času infekcie a toto Mudri vôbec nepripustia. Oni všetko vnímajú rádovo v dňoch, nanajvýš týždňoch, keď už človek má viacero problémov súčasne.

A borelioza je u mě sporná,

A borelioza je u mě sporná, chlamýdie ne. Mám už chronickou verzi P . 
Beru NAC 1800mg, Klacid 2x 500mg (nezvládla jsem AZI, ale asi se budu muset k AZI vrátit), Doxybene - se na nějakou dobu vysadil a pulsy Metronidazolu - Entyzol také 1000mg. 
K tomu 4g C, B vitamíny, Pupalku. Plus další léky zdůvodu CA.

Nouza vůbec neví co dělá a

Nouza vůbec neví co dělá a proč to dělá, k manželce na psychoanalýzy mě poslal taky, nedal mi ani pilulku. Tak jsem vzala roha a různorodé CAPY mi pomohli, teda nejenom CAPY. Nevíc času jsem se léčila sama bez dr., to drahý není. Když je člověk kripl totál, tak je toho mnoho k řešení, aby se nastolila opětovná rovnováha. Dneska je mi docela fajn. Nikde Vám úplně nemusí pomoct, ani BCA nepoužívá úplně všechny možné prostředky. Musíte sami zkoušet. Klubal léčí jenom někoho trošku obstojně. Všichni k němu jdou, protože mezi slepými jednooký králem. I tak je mi jasný, že zachránil spoustě lidem kejhák.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

okopíruji  nedávno vložené,

okopíruji  nedávno vložené, když je ten dotaz na Mudry, co léčí jinak než dle tabulek. (tj. K a Ď a Luhačovice). : 

proč má někdo jinou léčbu ?

On August 29th, 2015 dervis says:

proč má někdo jinou léčbu ? Že by proto, že někdo si ji zaslouží a jiní nezaslouží ?

Léčba RNDr. Hulínské, CSc., která se nakazila při práci ve výzkumu lymské boreliózy.

 

"Nakazila jsem se při kultivaci vysoce virulentního kmene borelie izolované z mozkomíšního moku. Počáteční léčba (doxybene 400 mg/den) byla po týdnu kvůli neuropříznakům nahrazena ambulantní intravenózní léčbou ceftriaxonem na 16 dní, následovaná léčbou 14 dní doxycyklinem a k tomu přibyl azitromycin dvě balení. Za 6 týdnů po léčbě jsem byla bez příznaků až dodnes. Což už je 10 let.

Léčba byla indikována předními specialisty na boreliózu, revmatologem a neurologem


od r.2000

""Léčba byla indikována

On August 29th, 2015 dervis says:
""Léčba byla indikována předními specialisty na boreliózu, revmatologem a neurologem""

opět důkaz , jak se léčí ONI a jak "léčí" nás. Nám musí stačit 200mg Doxy na 14 dní a šmitec....a čekejte na zázrak.

Jestli to je nadstandard, tak my si rádi připlatíme, abychom byli stejně léčení jako se léčí mudři.

od r.2000

Jestli to je nadstandard, tak

Jestli to je nadstandard, tak my si rádi připlatíme, abychom byli stejně léčení jako se léčí mudři. - souhlasím !

 

jenže ono to není tak

jenže ono to není tak jednoduché. Nestačí jen navýšit mg a něco k tomu přidat a délku prodloužit;;; důležité neméně je, kdy se to všechno poskytne. !!!

Hulinská léčbu dostala ihned, kdyby ne, tak je taky mezi námi.-  chroniky. Než se mudři rozhoupou, tak nás proklepávají kladívkem ,posílají na EEG ,EMG, potom léčí chřipku a na závěr řeknou : !! počkáme !! co kdyby si s tím tělo poradilo samo. No a když ne, a člověk  se už sotva k Mudrovi doplazí na kontrolu pro další aspirín, tak milostivě dá s velkou opatrností doxy 100mg na 14 dní. Po dobrání mele pořád : co ještě chcete, byl (a) jste přeléčen(a) ...a chronik je na světě a přijde domů a začne googlovat a přihlašovat  na www  mezi ostatní chroniky, co se v tom plácají ROKY !!a polykají ATB horem spodem v CAP., aby napravili tu přeléčovací metodu pozdě poskytnutou.

Takže kdy ? IHNED!! a kolik ? raději víc než míň ! a jak dlouho ? raději dýl než míň ! na začátku to je o týden nebo dva ; později se to počítá na roky...kdy přestanou vyrábět chroniky ???kdy si o tom něco nastudují ?...bože ?!?!

od r.2000

Já myslím, že jim chronici

Já myslím, že jim chronici vyhovují Cry

Děcka zkuste se zeptat v

Děcka zkuste se zeptat v Luhačovicích, jestli opravdu musíte cálovat 100000,- Já jsem to v BCA neplatila. Přivezla jsem kopu testů z ČR, LTT z Německa z jiné labiny na borku a spolu s klinickým stavem jsme dělali z testů minimum a plnej program jet taky nemusíte. Já jsem tam jen na kapačkách byla, ale to si můžete zařídit v ČR, anebo bez kapaček.

Člověk, který vzal hlavu do svých rukou a nestrká ji do cizích.

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k