léčba odbornice na LB

http://www.uspesna-lecba.cz/lymska-borelioza/antibioticka-lecba/

...............

nedávám to proto jak dlouho a čím se má léčit (i když i to je zajímavé) //doxy 400mg// ; ale proto, abych vyvrátil pověru, že LB předává pouze klíště a až po 24 hodinách zákusu. I v dnešní době tuto pověru někdo šíří. Stačí si přečíst Dagmar Hulinskou- světovou odbornicí, že i ona se nakazila a žádné klíště neměla.

...................

Léčba prominentní osoby

Léčba RNDr. Hulínské, CSc., která se nakazila při práci ve výzkumu lymské boreliózy.

"Nakazila jsem se při kultivaci vysoce virulentního kmene borelie izolované z mozkomíšního moku. Počáteční léčba (doxybene 400 mg/den) byla po týdnu kvůli neuropříznakům nahrazena ambulantní intravenózní léčbou ceftriaxonem na 16 dní, následovaná léčbou doxycyklinem 14 dní a k tomu přibyl azitromycin dvě balení. Za 6 týdnů po léčbě jsem byla bez příznaků až dodnes. Což už je 10 let.

Léčba byla indikována předními specialisty na boreliózu, revmatologem a neurologem v době, kdy se celosvětově, tedy i v USA, používala na boreliózu vysoká koncentrace antibiotik. Žádná mykóza ani střevní selhání, kterými lékaři své pacienty často straší, mě po této indikaci nepotkala.

Znám dva vrcholové sportovce s roztroušenou boreliózou léčené stejným postupem, nyní jsou zcela bez následků."

Zdroj: deník Právo 6. 8. 2012

Kdyby nebyli vrcholoví, tak by zajisté tímto postupem nebyli léčeni. Skončili by pravděpodobně u 100 (200) mg doxycyclinu denně. A pokud by si dále stěžovali na potíže, byli by posláni na psychiatrii.

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/lymska-borelioza/antibioticka-lecba/

měla štěstí - léčba byla

měla štěstí - léčba byla poskytnuta bez zdlouhavého odkládání, nebo-li ihned . My než dostanem ATB uběhne několik měsíců nebo dokonce několik roků.

od r.2000

http://www.uspesna-lecba.cz/z

http://www.uspesna-lecba.cz/zazracne-konopi/

..............

„Milióny lidí už zemřely hroznou smrtí a v mnoha případech rodiny nemocných utratily veškeré úspory za nebezpečné, toxické a drahé léky. Nyní ale začínáme zjišťovat, že marihuana sama nikdy nikoho nezabila, ale její zákaz už nepřímo zabil milióny nemocných.“

Více zde: http://www.uspesna-lecba.cz/zazracne-konopi/

od r.2000

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k