Krk. Neustálé polykání a chronický zánět.

Ahoj, rád bych podiskutoval o problematice krku. Přes půl roku mám nelepšící se zánět.  Dále mne znepříjemňuje život neustálé polykání ( nejspíše tvořící se hleny v oblasti krčních mandlí a nosní mandle) . 

Pomhl Vám nějaký přípravek? 

Zkoušel jsem krční spreje, kloktadla, cumlací bonbony a ve výsledku nic nepomohlo. Stav je stéjný, nelepší se, nehorší se.

Krční mandle si trhat nenechám, neveřím tomu, že by se tím můj problém vyřešil. 

Nečetla jsem váš blog, ale,

Nečetla jsem váš blog, ale, ten krk, nemohlo by to být od chlamydií? Já mám podobné potíže, mám zánět hrtanu (chronická laringitida) už dva roky, mám chlamydie pneu a mykoplazmy pneu. Dokud nevyléčíte chlamydie, potíží v krku vás asi žádné pastilky nezbaví.

I don't want my pain and struggle to make me a victim, I want my battle to make me someone elses hero

Ano je to Chlamidií..

Ano je to Chlamidií.. Trachomatis i Pneumonie :-). Jak pokračujete Klárinko?

Zánět je odpověd imunitního

Zánět je odpověd imunitního systému. Neznáš jeho příčinu, jen se snažíš likvidovat následky. Chtělo by to stěr z krku, můžou tam být stafylokoky, streptokoky i další...takže bez stěru, případně  krve nepokročí dál.

Stěry jsem si provedl.

Stěry jsem si provedl. Streptokok C. Bojoval sem s ním docela dlouho, připadalo mi, že na penicilin moc nereagoval. Tak jsem jedl hodně ale opravdu hodně česneku :-) a po posledním stěru už tam nález nebyl (měsíc nazpět). Včera sem stěr zopakoval tak uvidíme. 

Mám trachomatis i pneumonii, takže jsem si zcela jist, že mé problémy způsobují chlamidie. 

Takhle zacinaly moje problémy

Takhle zacinaly moje problémy (navíc se mi tvorily cepy-to po atb ustalo, a v krku jsem mela a jeste mam fleky)..cumlaci bonbóny u chronickyho z.nepomohou.. 

Chce tp upravu vseho a nejak lecit, detoxikovat telo, čistit střevo atd..

 

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Jano 666. Vidím, že máte

Jano 666. Vidím, že máte větší zkušenosti než já. Byla by nějaká rada do začátku? Pokud Vás provázely podobné problémy?

Začal jsem sportovat, hodně se hýbu, nekouřím :-) pivo si dám. Takže fyzicky a plícemi jsem na tom lépe jak před infekcí. Ale ten zánět... V očích, v krku....

Nějaká dobrá rada jak na detoxikaci? 

Byl sem přeléčen na trachomatis doxybenem (14dní)...  Nikdy sem antibiotika nepotřeboval a odmítal, vždy to tělo zvládlo. Ale zde mi začíná být jasné že to nejspíše nepujde.

Určitě nějak lecit, z mojí

Určitě nějak lecit, z mojí zkušenosti a i zkušenosti jinych se problémy začnou nabalovat, pokud se se to neresi... Mně se pul roku po krku přidala bolest zad z infekce..

moznosti je vic chce to zkouset..ja sla do atb kombinace,jedu je 8.mesic, urcite me to posunulo, ted pojedu jeste dalsi veci .. Krátkou zkušenost mam z kloktaniM cds2 a taky citim posun..zaroven ho budu chvili i pit..resim odloveni, parazity..

upravila jsem stravu tj, cukr, mouku, mliko jim minimálně atd. Je to o vic krocích a neni to hned...dělám kávové klystyry atd. Mrkni na pana Ch tady, ten mne dost inspiroval..

chlamydie, EBV, ureapla.,mycopla.,borelie,streptokok,helicobakter...

CAP 11/2015 (Mino 2x50mg + Sumamed 3x týdně 250mg; entizol,doplňky, Buhnerovy byliny); od 7/16 vysazeny ATB, očisty cds2,pulzy enti; od 9/16 ATP,bude dále nasazen Stratton

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k