kombinace antibiotik

Všechny vás zdravím,

chtěl bych se zeptat, zda někdo má zkušenost s následujícím protokolem:

minocycline 100mg 2x denně

roxithromycin 150mg 2x denně

metronidazol 800mg jednou týdně ráno a večer

+ 2x denně doplňky quercetin 500mg a resveratrol 250mg

 

Mělo by jít o modifikovaný Wheldnův protokol. Můj doktor mi s ohledem na mé symptomy a po několika vyšetření diagnostikoval chronickou plicní chlamydii a předepsal tento protokol. Tvrdil, že léčba atb může trvat třeba i dva roky, ať se na to připravím - což je teda síla. Jsem na atb teprve 14 dnů a musím říct, že se cítím lépe.

Také by mě zajímalo, jestli výše uvedený koktejl dokáže cílit i na borelie. Mám pozitivní serologii.

Díky moc za odpovědi, mějte se všichni fajn. Pavel

 

Ahoj a gratuluji, že jsi

Ahoj a gratuluji, že jsi našel osvíceného lékaře, který tyto infekce nebagatelizuje! O roxy jsem slyšela, je to makrolid a dává se místo azi nebo klacidu, ale vlastní zkušenost s tím nemám, taktéž ani s enti v tom dávkování co píšeš, já ho vždy jen pulzovala 5 dní v kuse. Tak pak dej kdyžtak vědět jak ti to zabírá.

Každopádně já se léčím už přes 4 roky (a zatím ještě žiju:-)) a celá léčba je jako jízda na horské dráze, tak se nenech odradit případnými herxy a propady, ono fakt bude líp a ty reakce budou jednou slábnout! A ano, to combo co bereš je i na borku, zkus se případně domluvit, jestli by ti k tomu nepřihodil ještě amoxicilin (pozor, ne klasicky penicilin ale musí tam být kvůli borce i kyselina klavulánová) a ideálně ještě nějaké antimykotikum na rozbíjení biofilmů (např. fluconazol, prokanazol).

Problémy od 09/2013: Cpn, Mpn, Borelia, Bartonella, Babesia, EBV, HSV. Od 05/2016 WP Mino+Azi, od 11/2016 SP Amoxi+Azi/Klacid+Bene, od 11/2017 Amoxi+Bene+Dalacin, od 01/2018 Amoxi+Azi/Klacid+Mino, od 02/2019 Mino+Bene+Azi/Dalacin

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k