Klubal na kolik vyjde léčba?

Dobrý den,

jsem tu úplně nový a ikdyž vše pročítám, některé příspěvky jsou již dost staré a nevím jestli aktuální.

Proto bych se chtěl zeptat jak vypadá léčba u dr. Klubala.

Rezervace termínu 5000/3000kč,

ale co dál? Platí se i testy?

Jak často se k němu chodí?

Chce něco za psaní atb?

 

Nevím, jestli na vše budu mít dost peněz.

 

Nejsou již (v roce 2013) další lékaři, kteří se tím fundovaně zabývají?

 

A ještě dotaz, má cenu chodit dopředu na testy? Protože jak jsem se dočetl, tak negativita v podstatě nic neřeší, když jsou projevy (brnění, štípání kůže, bolesti zad). Ale zas na druhou stranu ty problémy asi můžou být způsobeny i spoustou dalších faktorů, než jen chlam, ne?

 

Moc děkuju za radu,

jsem už zoufalej, kam příjdu, tam mě nakonec posílají na psycho, neb mi nic moc není (dle dr).

Kromě rezervace se už nic

Kromě rezervace se už nic jiného neplatí, testy ani léky, vše je na pojišťovnu. Testy předem podle mého názoru nemá smysl dělat, Klubal ti stejně udělá vlastní.

to je dobre,  i tak je to

to je dobre,  i tak je to teda dost ale pro tu nadeji...

da se nejak 'zjistit' ze me opravdu trapi chlam? treba branim acc nebo mam nolicin. 

moje priznaky jsou brneni rukou, nohou, obliceje, zad. stridave se stipanim kuze. obcas zase  treba polonecitliva pata a tak. ale strida se to treba i po hodine a nekdy jsem uplne v poho. unavak zatim nemam, jen nechut neco delat kvuli depkam, s tim se lecim dlouho, ale posledni rok, kdy mi zacali tyhle stavy je to horsi.

problemy s hcd ani dcd nemam. doma si mysli, ze je to z psychiky nebo od zad. ale ja cimdal vic myslim na tohle :( 

vsechny vas obdivuju, ze to zvladate. ja pri predstave lecby 4-5let bych se snad radeji odpravil.

diky, diky

Mě řekli u Klubala 7000,-

Mě řekli u Klubala 7000,- přednostní termín, a léky třeba u Nouzi se platí ...tak to je fajn že u něj ne.

markéta30

Nouza ale zase chce méně za

Nouza ale zase chce méně za návštěvu, tak to asi vyjde cca stejně.

Na jak dlouho ten přednostní terním byl? ono už 2tisíce jsou asi jedno. Špatně se mít nebude :)

Mám dojem, že první návštěva

Mám dojem, že první návštěva je kolem 6 nebo dokonce 7 tisíc, a ty další, to už vím přesně - 4 tisíce přednostní termín a 3 tisíce standartní. Ale to je hlavně cena za ty kompletní testy, pak už se nic neplatí, ani za e-mailové konzultace, což je taky dost ojedinělé, protože jinde vám pomalou ani nezvedoou telefon. A základ jakékoliv léčby jsou podle mě kompletní testy. A co stojí testy, pokud si je člověk nechá udělat sám, to už se tu psalo, a člověk se stejně nic nedozví, protože to není ucelené. Jediný problém je, že to je bohužel opravdu drahý, a ne každý si to může dovolit... :o(

Já nejsem já....  :o(

nemáte někdo sím náhodou

nemáte někdo sím náhodou originální testy klubal, co vše testuje děkuji

markéta30

Klubal testuje každému něco

Klubal testuje každému něco jiného podle toho, jaké má potíže, stejně jako jiní lékaři. Někdo má prostatitídu, někdo kožní léze a někdo zápal plic. Proto nevím, k čemu ti budou cizí testy. Určitě ti prostatitídu ani kožní léze testovat nebude, když máš jiný problém.

Protoze na to nemam cekat

Protoze na to nemam cekat 2mes moje imu je vse udela delala jichx ale teda krom babesie a bartonely a erch.  Neco to tady mam typy od vas...ja mam vse ortatni negativni.ale kruty bolesti kloubu a svalu a uzlin tak patram.

markéta30

Klubal objednat imuno nebo

Klubal objednat imuno nebo dermavenero?

Při rezervaci jsem narazil na to, že se dá objednat buď na alergologie/imunologie, nebo dermavenerologie? 

Kam spadá vyšetření na cpn, toxo + další srágory? Je třeba se objednat i na odběry, dopředu?

Díky, ze stránek mi to není jasné. Abych k němu nepřišel a on neřek, nemáte to a to, naschle :(

 

dobrý den, přemýšlím, že se

dobrý den,

přemýšlím, že se objednám u dr. Klubala. Prosím o info toho, kdo u něj byl. Platí se u něj těch 5000/7000 kč při rezervaci termínu dopředu, nebo až ten den v ordinaci při návštěvě? Za odpověď děkuji.

ZuzaV

Zuzana

Nejlepší bude když si tam

Nejlepší bude když si tam zavoláš a oni ti vše vysvětlí a řeknou.Platí se faktura.Jinak nevím kolik teď platí nový pacientii.Jinak jestli máš potíže ,tak či mdříve ti lépe.Objednají tě za několik měsícú a jestli máš peníze,tak ti vezmou dřív a asi za těch 7 tisíc.

Děkuji za informaci, uz jsem

Děkuji za informaci, uz jsem se objednala a budu doufát, že se konečně něco bude dít a hne kupředu, neboť dle mé OL už vypadám na hypochondra a mám takový pocit, že se myslí, že si ty problémy vymýšlím.

 

Zuzana

Zuzav - platí se předem.

Zuzav - platí se předem. Dělají to tak z toho důvodu, že lidi potom třeba na objednaný termín nedorazili, nebo s těmi termíny různě kšeftovali, a potom tam měli zbytečně volné okno, které by třeba využil jiný akutní pacient. Platí se to buď přímo přes internet, kartou, nebo pošlou mailem fakturu a dá se to zaplatit přes internetové bankovnictví.

Vybereš si na jejich webu termín, zaplatíš to a jakmile jim dojde platba, tak pošlou e-mailem potvrzení. Pak už tam normálně v dohodnutý termín jdeš a už nic neplatíš. Ani za konzultace po telefonu a ani za  mailovou korespondenci. Hotové výsleldky testů ti dají do ruky nebo pošlou mailem.

A pak se platí až zase za další návštěvu. V té ceně je prostě vždy 1 osobní návštěva u Klubala plus vše kolem toho, takže i veškeré krevní testy, které jsou ale pokaždé jiné, podle obtíží. Nejrozsáhlejší jsou na začátku, kdy se teprve zjišťuje diagnóza. Pak se dělají jen dílčí, podle potíží, ale i tak jsou mnohem podrobnější než jakékoliv jiné testy u jiných lékařů.

Já nejsem já....  :o(

Děkuji Angell za odpověď. U

Děkuji Angell za odpověď. U dr. Klubala jsem se již objednala a budu doufat, že mi opravdu pomůže, neboť je to asi jediný doktor v ČR, který se věnuje léčbě CPN. Nevím jaké mají ostatní uživatelé zkušenosti u svých obvodních lékařů, ale já tedy nic moc. Bylo mi řečeno, že chlamydie má 80 % procent populace a že vlastně nic nedělají. Antidepresiva na úzkost opravdu bolesti kloubů, svalů a uzlin nevyléčí.

Zuzana

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k