Je mi dobře

Nazačátek musím napsat že jsem před časem přestal docela navštěvovat tyto stránky. Důvod byl že jsem tu četl samé napadání, hádky a tohle mi nedalo nic dobrého, potřeboval jsem být v pohodě.

Dnes je mi aktuálně velmi dobře. Dal bych 90 procent.

Neumím napsat krásnej článek jako někteří a možná v tom bude chaos a páte přes deváté.

Jsem velmi špatnej pacient, dodržuju pravidelně pouze braní antibiotik a někdy i na to zapomenu nebo si možná vemu i dvojnásobnou dávku protože sem nevěděl jestli jsem před minutou vzal nebo ne :)  ... mino (2*2) azi (po-st-pa) enti (pulzy 5 dnu), neberu žádné dodatečné vitamíny, neberu žádné probiotika. Proč je neberu ? Nikdy jsem nepocítil jejich účinek pouze peněženka byla chudší. Já těm doplnkum nevěřím a stav se mi lepší i bez nich tak je neberu.

Od psychiatričky beru pravidelně Seropram, měl sem velmi špatnou psychiku, nevím jestli z nemoci nebo z rozchodu ale prostě tohle bylo řešení a tohle mi pomohlo a nějakej čas v tom hodlám pokračovat. Být v pohodě je pro mě a pro boj s nemocí velmi důležité. Taky jsem byl pravidelným kuřákem marihuany, velmi kvalitní a žádnej extrém !

Použivám infrasaunu, někdy často , jindy vůbec, prostě docela chaos. Jde o to že jsem hodně v práci a není na to nějak čas a večer před spaním už ji nedávám protože mám zkušenost že špatně potom spím. Jinak spánek mám ted velmi dobrej, tu marijánku jsem kouřil také kvůli spanku kterej sem měl kdysi špatnej.

15. července jde ke Klubalovi, chce mi na léto kvůli sluníčku vysadit nějake antibiotika, ještě jsem se nerozhodl jestli vysadit některé nebo žádné nebo vysadit uplně na nějakej čas a zkusit co to uděla. Kvůli sluníčku nechci nic vysazovat, na opalování kašlu, chci bejt zdravej. Možná to zkusím vysadit uplně a ihned po vysazení zkusit opet ozonoterapii která mi dříve moc nepomohla a ke konci terapie se začaly vracet problémy. Se vším se rozhoduju na poslední chvíli podle stavu. Pokud vysadím ATB dám taky intenzivni kuru těch probiotik, koupím krabičku, jinak ne.

Zvládám hory, zvládám kolo, ale mám ještě strach něco víc, pořád mám obavy aby se to nějak nevrátilo protože bylo hodně ale hodně špatně a ted je velmi dobře. Občas se mi udělá opar, no co se dá dělat.

Ted jsem si vzpoměl že jsem před 14 dny na 2 dny byl šíleně unavenej a celou neděli a pondělí rano celé prospal, ale protože jsem musel na odpoledku tak jsem šel a v práci bylo líp a pak se to postupně rychle zlepšilo. Mám za to že něco dělat je mnohem lepší než doma ležet, u mě to tak funguje, ale ne vždy to jde samozřejmě překonat.

 

 

Chlamyd........celé Tvé

Chlamyd........celé Tvé povídání sjem si přečetla, pamatuji si, že jsme si spolu několikrát psali, také jsem z podobného důvodu nechodila na tyto stránky, měla jsem pocit, ještě více depresivní a přestože mě tu radili, stejně jsem si jela "své" a to je myslím to zásadní co člověk má v hlavě.....také se snažím fungovat pro dobrovolnou organizaci, jen jsem měla stejný pocit, že může být hůř - což bylo před 12 - 15 lety, ted mám trochu pocit, že jsem na té samé úrovní jako právě tenkrát, jen stím umím víc bojovat a nakládat...stejně jak píšeš jsou dny, kdy proležm - prospím, probulím bolestí, jsou dny kdy zvládám neuvěřitelné (hlídání vnoučátek, procházky dlouhé 4 - 5 km, celodenní zájezd - druhý den jsem samozřejmě dorubána), ale dny, kdy musím být v posteli cítím, jak mi jde hned psychika "dolů" dostaví se deprese a mám hrozné myšlenky, že takhle se nedá žít - sbírám síly a snažím se fungovat - je to náročné bezesporu, ale chci každý den užít, nikdy nevím, kdy ulehnu na delší dobu, nemůže si člověk nic naplánovat, není jistota, že budu zítra fungovat, tak jako dnes - tak ti držím palce, at se vede zatím tak jako doposud a nepodceˇnuj odpočinek - StEmbarassed

Od r. 1989 Chronický únavový syndrom, polytopní dorsalgie, esenciální hypertenze,chronická obstrk. nemoc, neurastenie,hepatitis A - v pubertě ,cervikobrochální syndrom, striktura uretry, operace hemeroidů, alergie PNC, spálové angíny, záškrt - v dětství,

Zdravím, chlamyde!! To ráda

Zdravím, chlamyde!! To ráda čtu, že jsi dobrý ! To je super!  Nezbvývá, než gratulovat a modlit se, aby se nic nevrátilo ! Třeba to vydrží, tak věř a  vydrž ! At se daří !

drzim palce chlamyd at to

drzim palce chlamyd at to drzis

It's not the size of the dog in the fight, it's the size of the fight in the dog./05/12parasite killing/06/12start CAP11/12vitC10g/02/13hyperthermia/07/13detox(DMPS,EDTA,DMSA)vitC50g/10/13Buhner/11/13striebro/07/14 end CAP/11/14MMS/01/15RIFE

Gratuluji Chlamyd a dej

Gratuluji Chlamyd a dej vedet, jak dale bojujes!

Člověče už jsem tady nebyl

Člověče už jsem tady nebyl asi pár měsíců, jak jsem si přečetl to tvoje sdělení, tak bych se - krom té marjánky, pod to podepsal. Místo marjánky musím (docela často) zobat něco na spaní, občas mně chytnou bolesti úplně všeho + absolutní slabost. Nicméně - žiju. I to kolo zvládám, ATB jsem letos prvně vydržel nebrat víc než 1/2 roku. Občas si musím dát alespoň 1/2 Tramalu. Kdybych ale neabsolvoval tuhle léčbu, zvášť tu kombinaci od Klubala (azi - klinda - rifa), tak bych byl už možná invalida. Nemohl bych chodit do práce, vobčas na pivo. A manželka mně taky vopustila - kvůli léčbě...Tak hlavně ať ti to vydrží a zbavíš se léků, věř že to nastane.

K.

Chronický zánět prostaty, kloubní obtíže, otoky očí, únavový
syndrom. Wheldon od 02/2007 a nyní zase od 12/2008. Nyní 2x300 ARFICIN (rifampicin), 2x300 Dalacin, 3xtýdně 250 Azitromycin, aktuálně co

Sem to zakřik, testy i

Sem to zakřik, testy i zdravotní stav se zhoršily
Elisou se chlamydie zhoršila v IgM z březnových 1,43 na 2,15
v IgG z 1,67 na 2,20 a IgA z 0,49 na 0,88. Pouze IgA mi stále píšou jako negativní.
HSP60 vyšlo o 0,2 desetiny huř na 6,64
Borelie se podle Klubala velmi mírně zlepšují. Elisou vyšli Afzeli IgM i IgG 0,3 jako negativní v proužku čárky viditelně zeslábly a to 11 v IgG a 4 v IgM .
Problémy se ale dosti zhoršily hlavně neuro. Už se ozvaly i bolesti očí a občas jde cítit jak praskne žilka, chvála bohu neřežou, ale někdy člověk vidi na oko rozmazaně. Přidaly se ale docela stěhovavé bolesti ruzně po těle, taková ložiska hlavně ruce a nohy. Hodně se potím hlavně na hlavě vrch hlavy a temeno. Ztuhlá šíje. Obličej hnusnej pocit umaštěnosti. Po infrasauně se to určite zlepší, plet se proste vycistí, ale nevydrží to na dlouho a nemužu se saunit často pač je mi po sauně dlouhou dobu citelně horko a chce to delší dobu odpočinek. Po infrasauně taky jak se často píše že se krásně spí, no to u mě ani náhodou. Často se ozyva píchání a kousání ruzně po těle, je to celodení záležitost, prostě se škrabat a drbat, v noci mě to ale nebudí nicméně spánek je fakt mizernej už jen proto že mě vyloženě serou holubi a to jejich krákání. Leze mi to na nervy a nejde se tomu vyhnout ti kreténi už řvou v těchto vedrech od 5 ráno. Není to to jejich vrků vrků ale pří přeletu kolem okna nebo z větve na větev dělají krá krá a to je něco na moje nervy. V rázné akci proti nim mě snad drží jen ty antidepresiva Seropram a zatím je nechávám žít.Jsou to ale každodení nervy. Spoléhám že po nich začne střílet dřív někdo jinej.
Nejhorší stavy jsou hned po probuzeni po ránu, je to jakoby nabíhání windowsu a clověk čeka v jaké fázy to skončí a jak to vlastně bude.
Motání hlavy to je klasika, bolesti hlavy zatím teda nijak nejsou...ťuk ťuk...
Novinkou jsou teda ty stěhovavé lokální bolesti, nevím jestli tam hnije nebo exploduje bakterie, nebo jestli se množí.
Stále beru 2*2 minocyklin, AZI po-str-pa, enti 5 dnu pulzy a obden Plaquenil. Seropram jednu deně.
Necítim zádné herxi po entizolu a ted po dobrání pulsu Entizolu se stav o něco zlepšil ale přisuzovat to jemu se neodvážím, nicméně jsem se těšil na 1.8 až ho začnu brát s pocitem že se snad uleví a neco zlepší. Člověk se bojí co bude až se přestanou brát ATB. Celej život mi je asi psat nebude, tak ted kdyz je blba nalada na to clovek myslí.
Čas od času sem kouřil marijánku, rozumně. Často mě dostala z problemu, zlepšila naladu, uklidnila, ale taky často když byl hnusnej stav tak ten stav podpořila k jeste horsimu stavu. Jeji učinek ve me trva velmi dlouho, jednoho práska citím i druhej den. Ted uz tedy vubec.No budu se tesit az ty vedra prestanou a snad se neco zlepsi

Nemám čas ani sílu zjišťovat,

Nemám čas ani sílu zjišťovat, jak dlouho celkem a kolik čeho bereš atd., ale nicméně je léto, slunce pálí, stínem a nocí se asi neplížíš, pokud se opaluješ, na slunce nikoliv jak beduín zahalený se pravidelně suneš, může v tom být D.  Reakce mohou být pak dost divoké, v podstatě v souladu s pořekadlem Kam nemůže slunce, chodí doktor, prostě slunce a potažmo vit. D breberky nemají ráda, zabíjí je to a než tělo to smetí uklidí, jeden se diví, co to s ním dělá... krom toho jsme poslední dobou jak v sauně, krev klokotá a atb se dostanou tam, kam asi v zimě ani náhodou, inu cesta  k lepším zítřkům vede přes bídu a utrpení, může tě jen uklidňovat, že bremberkám je asi právě ouvej  a jejich mrtvolky se ti mstí... jak je to doopravdy nevím, ale nějak si to jeden musí zdůvodnit! 

březen 2013 ukončení CAPu 

Slunce ? Co beru několik

Slunce ? Co beru několik desítek měsíců ATB sem na slunce poctive nevlezl, vždyť se i kvůli reakcím na ne zakazuje a to dodrzuju.   Navíc mám znaménko takže mám i obavy z raka.  Slunění jsem si asi rozumem zakázal, nicméně horku a tomuto počasí se dá jen přizpůsobit a bude na to mit nějaký vliv.  Pokud hniji a je mi z toho ouvej tak jsem za to rád.

Stačí se projít dvacet minut

Stačí se projít dvacet minut v tričku s krátkými rukávy a v kraťasech a D je víc, než když to člověk polyká v bobulkách a reakce jsou rychle na světě. Ale pokud se programově vyhýbáš slunci, pak to bude něčím jiným, možná právě nedostatkem toho D, kdy si bremberky dělají co chtějí, když je imunita oslabená, ale jak říkám, jak to je doopravdy já nevím, já jen spekuluji podle toho, co to dělalo se mnou a já se slunci nevyhýbal, resp. od nevidím do nevidím jsem dřepěl v kanclu, měl jsem málo D, pak jsem lezl na slunce jak se dalo, když mne z kanclu vyhnali a reakce byly a jsou i teď... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k