Jakou cestu zvolit

Ahoj,

 

můj stručný příběh, momentálně je mi 27. Vše začalo v 16, kdy jsem prodělal odstranění apendixu. Den po operaci sada panických záchvatů (tenkrát bez diagnózy). Dva roky později, migrény se senzorickou aurou (tak 3 krát ročně odcházela půlka těla do brnících a necitlivých stavů, CT mozku ok). Ve stejné době diag. snížená fce ŠŽ + Hashimoto. Ve stejné době první záznamy komorových extrasystol ve frekvenci několik ks za den. Do 25 let vzrůst obtíží, nárůst problémů s adrenalinem – sebemenší adrenalin způsobil extrémní bušení srdce, arytmie a vše s tím spojené. Leden 2013, předepsán azitr. Na nějaký exzém na zádech. 14 dní po dobrání, zvýšení extrasystol na frekvenci 100+/hodinu, trvale. Následovalo několikanásobné vyšetření srdce, vše ok, doporučen BB či BZD. Nebráno ani jedno. Červenec 2013, chirurgické vytržení moudráku, do týdne zánět a měsíc trvající noční panické záchvaty. Únor 2014, pracovní cesta do Číny, ztuhnutí levé půlky obličeje, extrémní únava, malátnost, arytmie. MR mozku ok, EEG tetanie, doporučeno zajít na psychiatrii. Klasická diagnóza PP/agorafobie (roky jsem přednášel pro stovky lidí a pracoval mezi davy). 8 týdnů jedny AD, extrémní vedlejší účinky (nemohl jsem ani chodit, nemluvě o psychických projevech), dalších 8 týdnů druhé AD, to samé, všechny problémy bez ústupu. Vše vysazeno + samostudium. Imunita+ŠŽ, nasadil jsem si samopl. testy, dal si do 06/2015 volno, začal meditovat, přečetl půlku self-help z Amazonu, nakoupil přímé T3 z Německa a srazil krevní testy ŠŽ do (správné) normy. Zjistil zvýšený Aldosteron + Kortizol a cítil se stejně i s „vyřešenou ŠŽ“. Tenhle týden dorazily výsledky z imunologie, deficit IGa (<0.06) a pozitivní Chlamydie Pn ve třídě IGG (dělali jen IGM a IGG + hodnotu neznám). (Borelie  WB a vše hezké další negativní). 

Aktuálně, předprojevy panických záchvatů při jakémkoliv adrenalinu (třeba delší rozhovor s kamarádem) jdoucí do zimnic, motání hlavy, brnění levé části obličeje, přesun krve do svalů a mrznutí prstů, arytmie, záškuby svalů a jejich celková ztuhlost znemožňující dlouhodobé sezení (nemilé když jsem profesí IT). Pocit, že dostanu infarkt, když se více najím. Při jakémkoliv prochladnutí opět svalové záškuby, zimnice, problémy s arytmiemi. Při zásahu do těla, či zánětu, v únoru 2014 i stresu, braní ATB (1×), několikatýdenní až měsíční zhoršení stavu. Neschopnost déle intenzivně přemýšlet a soustředit se, jakoby výpadky mozku.

A teď nevím jakou cestu si vybrat, aldosteron+kortizol = testy na blokaci ve VFN v Praze, nebo začít hledat dalšího bílého lékaře ochotného pomoci při ATB léčbě.  Sehnal jsem si i své vlastní EEG, EMG, EKG a teplotní senzor, takže si zpracovávám většinu sám. Jedu na slow carb dietě + klasické spektrum „užitečných doplňků“). Meditace hodinu každý den … prostě vše k čemu Vás donutí „Harajuku“ moment :(.  Svoji psychickou stránku ovládám v rámci možností a samostudia, tělo si ale stejně dělá co chce a je mi jasné, že i když to za pár měsíců třeba poleví (zatím se po ¾ roce nezdá), stejně to při příštím zásahu do těla, přijde znovu).

 

Díky za doporučení 

 

Powered by Drupal - Modified by Danger4k