Jak zničit chlamýdii trachomatis mimo tělo hostitele?

Protože používám silikonový menstruační kalíšek a pesar, zajímalo by mě, jak se dají dezinfikovat od chlamýdií? Co zabírá na jejich zničení? Vyvařit, vymrazit? Nebo rovnou vyhodit a pořídit nové? Nikde jsem se zatím nedočetla v jakých podmínkách dokáží chlamýdie přežívat.

 

Můžeš vyvařit. Chlamydie

Můžeš vyvařit. Chlamydie umírají při 56°C.

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

No a jako od čeho se to má

No a jako od čeho se to má nakazit? Leda tako od tebe samé, čili poněkud uniká pointa... 

březen 2013 ukončení CAPu 

Jane, je to jako např. při

Jane, je to jako např. při rýmě smrkat stále do stejného kapesníku. Pokud kapesník nevymění anebo nedezinfikuje, bude docházet k permanentní reinfekci (za předpokladu, že se dotyčná léči).

Dubito, ergo cogito, cogito ergo sum

Inu každý ví, že kapesník se

Inu každý ví, že kapesník se musí pravidelně vyprat, nejlépe vyvařit. Konec konců, je to jako s ponožkami, pokud se neperou, zůstanou ztvrdlé stát v rohu, stejně ten kapesník ztvrdne k nepoužití... no a menstruační kalíšek a pesar, viz přiložený letáček k používání od výrobců... ale podstatné je, že to vyváření je myšleno na jiné potvory, žijící v organických zbytcích na čemkoliv opakovaně použivaném... u chlamydií není problém vlastní sebenákaza, ta jak tam jednou je, rozleze se po celém těle a nějaký kalíšek jí už nerozhází, pokud ovšem si ho nepůjčí někdo jiný...

březen 2013 ukončení CAPu 

Používať túto pomôcku s

Používať túto pomôcku s predstavou jej aplikácie, vyprázdňovania, atd. je mi, úprimne, odporné. A nedokážem pochopiť ženy, ktoré sa nechali zlákať (reklamou) na niečo tak šialené. Ale to je asi vedľajšie. Ak je uživateľka nadšenkyňou tejto čudnej pomôcky, tak sa mi zdá otázka jej strerilizáce celkom na mieste. Lebo ak sú Cpn stále len na úrovni slizníc (akých - je viac než jasné), potom je opakovaná re-infikácia, resp. zamedzenie jej, celkom relevantný problém. Akurát tá otázka - prečo to neriešiť inak a tento problém celkom obísť mi nie je jasná. 

Lukrecia

Cpn, Mycoplasma 

Bolesti svalov a klbov, brain-fog, zhoršené videnie, extenzívna únava, svalová slabosť, atď. 

Volby prohlížení komentářů

Vyberte si, jak chcete zobrazovat komentáře a klikněte na "Uložit změny".

Powered by Drupal - Modified by Danger4k